LG G4’ün Açılmayacak veya Açılmayacak

LG telefonlar piyasadaki en iyi ürünlerden bazılarıdır – ancak hiçbir şirket teknik foiblere karşı bağışık değildir. Ancak, ne yazık ki, tüketici seviyesi, düzgün bir şekilde açılmayacak bir telefon oldukça değersizdir. Telefonunuz açılmıyorsa veya başlatılıyor ve ardından kapanıyorsa, bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Neyse ki, LG G4 telefonunuzla bu sorunu yaşıyorsanız, bir çözüm var – ve telefonunuzu tekrar açıp çalışmayabilir.

Telefonunuzun hasar görmesi veya telefonun gövdesi fiziksel olarak arızalanması durumunda en iyi seçeneğin, telefonunuzu satın aldığınız perakende satış yerinde veya LG G4’leri satan operatörünüz için perakende satış konumunda bir randevu almak olduğunu her zaman unutmayın.

LG G4 telefonunuz açılmazsa, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

    LG G4 ile birlikte verilen şarj cihazını telefonunuza ve uygun bir prize takın. Birkaç dakika bekleyin ve sonra telefonunuzu açmayı deneyin. Bu işe yaramazsa, şarj cihazının veya kötü raporun zarar görmediğinden emin olmak için telefonunuzu kontrol edin. Aşırı ısınma sorunları olup olmadığını kontrol etmek için telefonun arkasını kontrol edin. Grafik bağlantı noktasında başka birikintiler için kir kalmadığından emin olun. Bataryayı arka telefondan çıkardıktan sonra aynısını yapın. Kir ve tortu bataryanın altında yolunu bulabilir ve telefonla ilgili sorunlara neden olabilir. Sonra, telefonunuz hala kendi kendine açılmazsa, zorunlu bir yeniden başlatmayı deneyin. Güç koruyucuyu 30 saniye basılı tutun. Telefon açılmaya başladığında, açma / kapatma tuşunu bırakabilirsiniz. Daha sonra, telefonunuzun en son yazılımı çalıştırdığından emin olun. Bunu, ayarlar menüsünden yazılım güncellemelerini kontrol ederek yapabilirsiniz. Değilse, tüm güncellemeleri yükleyin. Bunlar, telefonunuzun maksimum verimliliğini sağlamak için piyasaya sürülmüştür. Hala sorun yaşarsanız, bir LG satıcısı veya LG telefonlarında uzmanlaşmış bir taşıyıcı perakende konumu aracılığıyla bir donanım fabrikası sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bir donanım fabrika ayarlarına sıfırlama işleminin telefonunuzda önceden kurulmamış olan her şeyi sileceğine ve verilerin kalıcı olarak kaybedileceğine dikkat edin. Cihazın kapalı olduğundan emin olun (yalnızca pili çıkarıp sonra tekrar takın) tuşuna basın ve basılı tutun. Ses seviyesini azaltma düğmesi ve birkaç saniye boyunca açma / kapama düğmesi aynı anda serbest bırakıldıktan sonra, Android Sistem kurtarma ekranı verileri / fabrika ayarlarına sıfırlamak için ses kısma tuşuna basarak aşağı doğru aşağı kaydırmalı ve ses kısma tuşuna basarak tekrar aşağıya doğru seçmek için açma / kapama düğmesine basın. Veriler silindikten sonra güç düğmesine basın, yeniden başlatmanın başlatılması ve telefonunuzun orijinal fabrika ayarlarına dönmesi için yeniden başlatılması için güç tuşuna basın. Şüphe duyduğunuzda, her zaman bir LG yetkili satıcısından veya LG telefonlarında uzmanlaşmış bir perakende satış yerinden randevu alın. Bugün tüketicilerin telefonlarına her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Bu basit adımları izleyerek telefonunuzun sağlıklı ve işlevsel olduğundan emin olun.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen arkadaşlarınızı yayınlayarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da bizi takip ederek sözcüğü yayın.