LG G5 Yanıt Vermiyor Sorunu ve Diğer İlgili Sorunları Yanıt Vermiyor

#LG # G5, geçen yıl modüler bir tasarıma sahip olan amiral gemisi bir akıllı telefon. Telefon sahipleri, özelliklerini daha da geliştirmek için telefona eklentiler ekleyebilir. LG’nin Arkadaşlar olarak adlandırdığı bu eklentiler, telefonun Sihirli Yuvasına eklenir. Bazı eklentiler arasında LG Cam Plus, B&O Play özellikli LG Hi-Fi Plus ve LG 360 VR ve LG 360 CAM yer alıyor. Bu çok kullanışlı bir özellik gibi görünse de LG G6 ile devam ettirilmedi. dolayısıyla bu kavram tüketiciler arasında popüler olmayabilir. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG G5’in şarj etme sorununu ve diğer ilgili sorunları yanıt vermediğini ele alacağız.

Bir LG G5 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

LG G5 Yanıt Vermiyor Yanıt Vermiyor

Sorun: Merhaba, Yani Lg G5’im dışarıdayken pilim tükendi, bu yüzden şarj etmek için eve gittim ama taktığımda yanıt vermedi, (titreşmedi veya kırmızı ışık göstermedi veya ekranda şarj simgesi yoktu) ). Yeni bir şarj cihazı satın aldım, ancak bu farklı bir sonuç vermedi. Ses ve güç düğmesini basılı tutarak yumuşak / sabit sıfırlama menüsünü açmaya çalıştım, ancak hiçbir şey olmuyor. Pili çıkarıp geri taktım ve her şeyi tekrar denedim. Hiçbir şey çalışmıyor, tamamen tepkisiz. Dün iyi çalışıyordu.

Çözüm: Şu anda yapmak isteyeceğiniz şey, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyerek telefonun pilinin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır.

    Telefonun şarj bağlantı noktasını, bağlantı noktasında sıkışmış kir ve kalıntıların temizlendiğinden emin olarak basınçlı hava kullanarak temizleyin. Yeni şarj cihazını kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj edin. Telefon şarj olmuyorsa, bilgisayarın USB bağlantı noktasından şarj etmeyi deneyin Telefonun microSD kartını çıkarın ve açın.

Yukarıdaki adımlar işe yaramazsa, yeni bir pil almayı denemelisiniz. Bu hala başarısız olursa, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

LG G5 Com.Android.Phone Çalışmıyor

Sorun: Com.android.phone artık çalışmıyor telefonumu rahatsız ediyor ve telefon uygulaması için önbelleği temizlemek için düzeltme böyle bir uygulama olmadığı için mümkün değil. Uygulama listesinde telefon, çevirici ya da çağrı adı verilen bir şey veya herhangi bir şey görüntülenmiyor. Fabrika ayarlarına sıfırlamamayı tercih ettiğim için lütfen yardım eder misiniz?

Çözüm: Bu durumda ilk olarak yapmak isteyeceğiniz şey, telefon uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemektir. Bunu, SIM araç setinin önbelleğini ve verilerini temizleyerek izleyin.

Sorun devam ederse, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin.

    Bildirim çubuğunu aşağı sürükleyin ve sağ üst taraftaki Ayarlar simgesine dokunun. Genel> Depolama ve USB’ye dokunun. (Liste görünümünü kullanıyorsanız, ‘CİHAZ’ seçeneğine gidin ve Depolama’ya dokunun). Hesaplamanın bitirilmesi için menü seçeneklerini bekleyin. Önbellek verileri öğesine dokunun, ardından EVET’e dokunun. Önbellek verilerinin temizlenmesini bekleyin; boyuta bağlı olarak tamamlanması birkaç saniye sürecektir.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, fabrika ayarlarına sıfırlamayı düşünmelisiniz. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

LG G5 Açılmıyor

Sorun: Merhaba benim lg g5 zaten 2 hafta boyunca telefonum açılmamıştı ama sonunda açılacak, ölüyordu ve şarj etmeye çalıştım ama şarj olmaz ve öldü, birden fazla şarj cihazı satın almaya çalıştım, ama açmayacak da telefonun 2 ekstra pil satın aldıklarını görmek için hala açılmayacaklar hala yanıt yok i orijinal bir yerini alacaktı çünkü ben de yeni bir LCD ekran aldım, hiçbir garanti var, bu yüzden umutsuzum sorunun ne olduğunu görmek için yardımınıza ihtiyacınız pilin bağlandığı modülün alt çene değiştirme olabilir mi?

Çözüm: Zaten birden fazla şarj cihazını denediyseniz ve hatta telefonunuzda farklı piller kullandıysanız, bu muhtemelen çalışmayan bir donanım bileşeninin neden olduğu donanımla ilgili bir sorun olabilir. Ne yazık ki, telefon fiziksel olarak denetlenmedikçe bu sorunu teşhis etmek zordur. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG G5 Veri Bağlantısı Yok

Sorun: Samsung Note 5 ile başladım ama bu bana veri bağlantısı sorunları veriyor. Sonunda T-Mobile’ı borçlu bir telefon ödünç vermeme ikna ettim. Samsung On 5’i kullanmalıyım. Sorun yok. T-Mobile, Lg G5’e geçmeme izin verin. Not 5 ile aynı sorunları yaşıyor. Veri bağlantısı yok ve arama / metin alamıyorum veya alamıyorum. Lg G5 tamamen güncellenmiştir ve T-Mobile ile iletişime geçtim ve birkaç ayar değişikliğiyle bana yürüdüler ama hiçbir şey yardımcı olmadı. Notun frekans uyumluluğu sorunları nedeniyle çalışmadığı söylendi, ancak Lg G5’in tüm gruplara sahip olduğu varsayıldı.

Çözüm: Telefonunuzda veri bağlantısı yoksa, aşağıda listelediğimiz sorun giderme adımlarını izlemelisiniz.

    Telefonunuzun mobil veri anahtarının açık olduğundan ve telefonun iyi bir mobil veri sinyali aldığından emin olun. Zaten açıksa, kapatıp tekrar açmayı deneyin Ağ modunun LTE sinyalini alacak şekilde ayarlandığından emin olun. Ağlar sekmesinde Diğer’e dokunun. Mobil ağlar’a dokunun. Ağ modu’na dokunun. GSM / WCDMA / LTE (otomatik bağlantı) ayarını seçin. Veri dolaşım anahtarını açıksa kapatın.Telefonun doğru APN ayarlarını kullandığından emin olun.

APN

    İsim: T-Mobile ABD LTEAPN: fast.t-mobile.com <Not set> Liman: <Not set> Kullanıcı adı: <Not set> Parola: <Not set> Sunucu: <Not set> MMSC: http://mms.msg.eng.t-mobile.com/mms/wapencMMS proxy’si: <Not set> MMS bağlantı noktası: <Not set> MMS protokolü: WAP 2.0MCC: 310MNC: 260 Kimlik doğrulama türü: <Not set> APN türü: <Not set> VEYA Internet + MMSAPN protokolü: IPv4 / IPv6APN dolaşım protokolü: IPv4 APN’yi etkinleştirme / devre dışı bırakma: <greyed out unless there are multiple APN’s> Taşıyıcı: Belirtilmemiş

Telefon hala mobil verilere bağlanamıyorsa, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Sıfırlamadan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

LG G5 Açılmıyor Kapatılıyor

Sorun: Cihazla ilgili sorun yaşıyorum. Amazon müziğini devre dışı bıraktım ve cep telefonum tamamen kapandı. Bu gerçekleştiğinden beri cep telefonunu birkaç kez açmaya çalıştım, ekranda güç yok veya fabrika ayarlarına sıfırlama modu yok. Bir ay önce bu cihazda fabrika ayarlarına sıfırlama yaptım kendimi kilitledim. Ben şimdi cep telefonu gerekli bir uygulamayı devre dışı ya da ben işteyken araçta bırakmıştı pil olabilir düşünüyorum bu sorunu düzeltildi. bu sorunu en kısa sürede çözmeyi isterdim. Teşekkürler..

Çözüm: Bu durumda önce yapmak isteyeceğiniz şey, pilin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefonun şarj bağlantı noktasını basınçlı hava kullanarak temizleyin. Bağlantı noktasına yapışmış kir ve kalıntıların temizlendiğinden emin olun. Duvar şarj cihazını kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj edin. Telefon şarj olmuyorsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Ayrıca telefonu bilgisayarın USB bağlantı noktasından şarj etmeyi de denemelisiniz. Telefonu açın. Açılmazsa, yeni bir pil kullanmayı deneyin.

Yukarıdaki adımların başarısız olması durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol ettirmelisiniz.

LG G5 Grubu Metin Mesajı Gösterilmiyor

Sorun: Merhaba, bana yardım edebileceğini umuyorum. LG G5 var ve onu seviyorum! Sahip olduğum tek sorun, grup metin mesajlaşma ve sadece bir zincir ile ilgili. Geçen gün anneme ve kız kardeşime grup metni gönderdim. Ablam cevap verdi ama mesajı iş parçacığında ya da sadece kendi iş parçacığında görünmüyor. Bununla birlikte, bildirim ekranın üst kısmında ve açılır listesinde görünmeye devam eder. Net bir şekilde vuracağım ve messenger uygulamasını tekrar açana kadar gidecek ve her şey yeniden başlayacak. Tüm grup iş parçasını sildim ve bu yardımcı olmadı. Başka ne yapacağımdan emin değilim. Bir, ileti dizisindeki tüm mesajını nasıl görüyorum (şu anda bildirimde size gösterilen tek satır) ve iki, bildirimin gelmesini nasıl durdurabilirim? içinde?

Çözüm: Genellikle mesajlaşma uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden silmek bu sorunu giderir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.