LG G5 Yazılım Güncellemesi Sorunu ve İlgili Diğer Sorunları Tamamlamıyor

#LG # G5’e sahip okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. 2016 yılında piyasaya sürülen bu model, en iyi cihazın birkaç kez eklentisinin takılabileceği modüler tasarımı ile bilinir. Bu eklentilerin bazıları harici bir ses amplifikatörü, daha büyük bir pil ve bir kamera tutuşu içerir. Bu güvenilir bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG G5 yazılım güncellemesinin sorunu ve diğer ilgili sorunları tamamlamayacağını ele alacağız.

Bir LG G5 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

LG G5 Yazılım Güncellemesi Tamamlanmayacak

Sorun: LG G5’im var. En son güncellemeyi yapmaya çalıştım ve başladı ama bitmeyecek. Sanırım yeterli depolama alanım olmadığı için olabilir. Telefonum açılacak ve tüm uygulamalarımı wifi üzerinden kullanabiliyorum, ancak güncelleme tamamlanmadığı için hücre hizmeti alamıyorum. Bir ton fotoğraf ve videoyu geçmeyi ve silmeyi denedim, ancak güncelleme tamamlanmayacak. ve telefonum 5-10 dakikada bir kapanıyor. Bildirim çubuğumda “android yükseltiliyor” ve durum çubuğu var. Telefonum kapandıktan sonra pilimi çıkarmayı denedim ama şimdiye kadar yardımcı olmadı.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak ve telefon yazılımını güncellemektir. Sıfırlamayı yapmadan önce, işlem sırasında silineceğinden telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Sıfırlamayı, aşağıda listelenen adımları izleyerek yapılabilecek donanım anahtarlarını kullanarak yapmanızı öneririm.

    Güç ve Sesi kısma düğmelerine basın ve basılı tutun.LG logosu göründüğünde, Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hemen bırakın ve ardından yeniden basılı tutun.’Fabrika verilerini sıfırlama ‘mesajı görüntülenir Evet’i vurgulamak için Sesi kısma düğmesini kullanın Onaylamak için Güç düğmesine basın.Tüm kullanıcı verilerini silin ve varsayılan ayarları geri yükleyin ‘mesajı görüntülenir. Evet’i vurgulamak için Sesi kısma düğmesini kullanın. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

LG G5 Zaman Damgası Fotoğraflar Ve Videolar

Sorun: LG-G5 cihazımda en iyi zaman ve tarih damgası fotoğraflarını ve videolarını en iyi nasıl görüntülerim? Bir mahkemede bir fotoğrafın ve / veya videonun nerede ve ne zaman çekildiğini kanıtlamam gerekebilir. Toplayacağım ses / video bilgilerini göndermem ve / veya paylaşmam / aktarmamın yanı sıra olabildiğince çok kalite ve netliği korumak istiyorum. Ayarları düzenleyebileceğim bir yer var mı yoksa video saatine ve damgalara değişen sesleri kapsamak için önerebileceğiniz HERHANGİ “ücretsiz” / ÇOK düşük maliyetli uygulamalar var mı? (… Kolay ve / veya açık bir şeyi kaçırıyormuşum gibi görünüyor). )

Çözüm: Telefonunuzu kullanarak çekeceğiniz video ve fotoğraflarda otomatik olarak dosya özelliklerinden görüntülenebilecek bir zaman damgası olacaktır. Zaman damgasının fotoğrafın kendisinde görünmesini istiyorsanız, Google Play Store’dan tam olarak bunu yapan popüler uygulamalardan bazılarını indirebilirsiniz. Popüler seçeneklerden bazıları Vignette ve APD TimeStamp.

LG G5 Kablosuz Bağlantıyı Düşürüyor

Sorun: Lg g5 periyodik olarak wifi’yi kaybediyor. Sonra herhangi bir wifi sinyali arar ve bulamaz. Yeniden başlatma bazen yardımcı olur Telefon iade edildi ve değiştirildi, ancak yeni telefon aynı şeyi yapıyor. Ailemin telefonu hala bir sinyal alıyorum ve komşularım wifi hala (orada ama kullanılamaz) göstermelidir gibi farklı wifi sinyalleri vardır. Yumuşak ve sert yeniden başlatmayı denedim. Önbellek vb. Temizleme. Önerdiğiniz tüm ipuçları ancak iyi değil. G5’i bu noktaya kadar sevdim

Çözüm: Telefon farklı bir Kablosuz ağa bağlandığında sorunun oluşup oluşmadığını kontrol etmeyi denediniz mi? Yaparsa ve zaten bir fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gerçekleştirdiğinizden beri, bu büyük olasılıkla zaten donanımla ilgili bir sorundur. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG G5 Ekranı Uyku Modundan Açılmıyor

Sorun: Telefon kullanılmadan bırakılırsa, güç tasarrufu moduna geçer ve normal şekilde uyandırılabilir, ancak 10 dakikadan daha uzun süre kalırsa komaya girer, hiç güç vermez. Ekran durduğu zaman ve tarih ile gri renkte kalır ve güç düğmesi devreye girdiğinde bilgi kaybolur. Pili devreden çıkarırsanız ve bir güç düğmesini basılı tutarsanız, kapatılmış gibi yeniden başlatılır ve bir daha gözetimsiz bırakılıncaya kadar iyi çalışır. Şarj kablosunun takılması onu etkilemez. Size başka hangi bilgileri iletebilirim?

Çözüm: Bu soruna bir tür yazılım hatası neden olduğu anlaşılıyor. Yapmanız gereken ilk şey, telefonun önbellek bölümünü silmek. Bu yordamı gerçekleştirmek için aşağıda listelenen adımları izleyin.

    Bildirim çubuğunu aşağı getirin ve sağ üst taraftaki Ayarlar simgesine hafifçe vurun. Genel> Depolama ve USB’ye dokunun. (Liste görünümünü kullanıyorsanız, ‘CİHAZ’ seçeneğine gidin ve Depolama öğesine dokunun). Hesaplamayı bitirmek için menü seçeneklerini bekleyin. Önbellek verileri öğesine dokunun, ardından EVET öğesine dokunun. önbelleğe alınan veriler listelenmez.

Bu adımı uyguladıktan sonra sorunun devam etmesi durumunda, telefon verilerinizi yedeklemeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir.

Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Önce sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın. Eğer öyleyse, bu zaten donanımla ilgili bir sorun olabilir, bu durumda telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

LG G5 Ekran Siyah

Sorun: Telefonum şarj cihazımı vurdu ve üst ekranı küçük bir daire içinde kırdı ve açmaya çalıştığımda telefon ses çıkarıyor ve yanıp sönüyor ve birisi aradığında zil sesi hala açılıyor ama bu kararmış ve açılmayacak

Çözüm: Ne yazık ki bu durumda sorun, sorun giderme ile giderilemeyen hasarlı bir ekrandan kaynaklanmaktadır. Bu ekran aksamının bir servis merkezinde değiştirilmesi gerekir.

LG G5 Arka Düğmesi Çalışmıyor

Sorun: Sorunum LG G5 ile ilgili çok nadir. Belki ilk kez böyle bir konuda bilgilendirildiniz. 10 aydır bu telefonu kullanıyorum. iyi çalışıyordu. Ancak bir gün arka düğmesi çalışmayı bıraktı. Bildiğiniz gibi, çift dokunarak da ekranı açıp kapatabilirsiniz. Ben de öyle yaptım. Ama sonra arka yuvarlak düğmesinin neden çalışmadığından endişelendim. Bu düğme çalışmadığı için telefonu açıp kapatamıyorum. Bu yüzden aniden pilini ayırdım. Pili geri takıp telefonumu açtığımda bir hata aldım. Hata bir resimdi.

– Resmin sol tarafında alt modülden kırmızı ‘X’ ile alt modülün ayrıldığı

– Ortada 02 ok vardı -> <- ve

– Sağda, aşağıda yeşil bir ‘O’ bulunan sadece alt modülün bir resmi var

Ne anladım ki ben alt kısmı değiştirmek zorunda diyor gibi. Şimdi telefonumu her açışımda aynı sorunu alıyorum. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Plz yardım

Çözüm: Bu sorunun hatalı bir güç / kilit anahtarından kaynaklandığı anlaşılıyor. Telefonunuzu başlatabilir ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz (bunu yaparken telefon verilerinizin yedek bir kopyasına sahip olduğunuzdan emin olun), sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek için bunu yapmalısınız. Fabrika ayarlarına sıfırlama yapamıyorsanız veya sıfırlama işleminden sonra sorun devam ederse, telefonunuzu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti ediyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.