LG G7 ThinQ Botları Kurtarma Moduna Nasıl Onarılır

#LG # G7ThinQ sahibi okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu yıl, Corning Gorilla Glass 5 ile korunan 6.2 inç IPS LCD ekran, 6GB RAM ile Snapdragon 845 işlemci ve sadece birkaç isim için çift 16MP arka kamera gibi birçok öne çıkan özelliğe sahip premium bir telefon. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG G7 ThinQ çizmelerini kurtarma modu sorunuyla çözeceğiz.

Bir LG G7 ThinQ veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG G7 ThinQ Botları Kurtarma Moduna Nasıl Onarılır

Sorun: Yakın zamanda görüntülerimi telefonumdan ve SD kartımdan harici bir sürücüye yedekledim. İşlem sırasında telefonumun SD kartına ve telefonuna erişim yedeklenirken dontu, bu yüzden pencereyi kapatmam, dizüstü bilgisayardan kabloyu çıkarmam ve tekrar başlamam gerekiyordu. Telefonumu kapattım ve şarj ettim, telefon açık arayla titremeye başladı ve şarj olmuyordu. Bu yüzden fişini çekip tekrar taktım ama aralıklı olarak titriyordu. Kabloyu tekrar çıkardım ve telefonumu açtım ama önyüklemeyi kurtarmaya gitti (sağ köşeye mavi yazı). Hangi logo işe yaradığında aşağı voluming tuşuna basarak güvenli moda geçmeyi başardım. Ancak telefonu kapattıktan sonra tekrar önyükleme yapmaya gitti. Önbelleği temizledim ancak bu işe yaramadı. Telefonu fabrikada ayarlamaya karar verdim ama telefonu yeniden başlatırken hala aynı sorunları yaşıyorum, hala telefon kapalıyken şarj etmek için takılıyken kurtarma önyükleme ve aralıklı titreşime gidiyor. Ayrıca, aşağı ses düğmesi, bastığımda yanıt vermiyor gibi görünüyor. Ne yapacağınızı veya sorunun ne olabileceğini bildirmeye yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm: Sorunun arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanması muhtemeldir, muhtemelen her zaman etkinleşen veya kısaltılmış ses artırma düğmesi. Bu, telefonun her yeniden başlatıldığında neden her zaman kurtarma moduna girmesinin nedenini açıklayacaktır. Bu sorunu gidermek için önce telefon verilerinizi yedeklemeniz, ardından kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir.

    Güç tuşuna birkaç saniye basarak cep telefonunu kapatın. Bundan sonra Sesi Kısma ve Güç düğmelerini kısa bir süre basılı tutun. LG logosu göründüğünde, Güç tuşunu bırakın, Sesi Kısma düğmesine basın ve ardından bir kez basın Fabrika verilerine sıfırlama göründüğünde tüm tuşları bırakın. İki kez “Evet” i seçin. Aşağı kaydırmak için Ses tuşlarını ve kabul etmek için Güç düğmesini kullanın.

Fabrika ayarlarına sıfırlamadan sonra bile sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.