LG G7 ThinQ cihazını ekran titremesi sorunu ile nasıl düzeltebilirim

Ekran titremesi sorunları yaygındır ve hem eski hem de yeni telefonlarda ortaya çıkabilir. Bu nedenle, yeni LG G7 ThinQ akıllı telefonunuzla bu sorunla karşılaşabilirsiniz ve bir donanım sorunu gibi görünse de, ekran titremesine neden olan uygulamaların ve bazı küçük ürün yazılımı hatalarının neden olduğu kişisel olarak karşılaştığım durumlar vardı. Söylemeye gerek yok, küçük bir sorun olup olmadığına karar vermek için bazı temel şeyler yapmamız gerekiyor, sizi bir mağazaya veya bir mağazaya geri dönme konusunda bir sıkıntıdan kurtarmamak için sadece bir teknisyen tarafından sorunun o kadar da ciddi olmadığı söyleniyor .

Bu yazıda, ekran titremesi sorunu olan LG G7 ThinQ aygıtında sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Sorunun gerçekte ne olduğunu belirlemeye çalışacağız ve siz dükkana gitmeden sorunu çözme olasılığını ortadan kaldıracağız. Öyleyse, bu telefonun veya titreyen bir ekranla ilgili herhangi bir akıllı telefonun sahibiyseniz, bu yazı size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Yine de her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, o zaman bu telefonla ilgili bazı genel sorunlara değindiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Muhtemelen problemlerinize halihazırda mevcut çözümler var, bu yüzden sizinkine benzer sorunları bulmak için zaman ayırın. Bir tane bulamazsanız veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen bize sorunu gidermek bizim için daha kolay olacak şekilde mümkün olduğunca fazla bilgi verin. Bu hizmeti ücretsiz olarak sunduğumuz için endişelenmeyin, tek yapmanız gereken sorun hakkında bize yeterli bilgi vermektir.

Ekrandaki titreklik sorunu ile LG G7 ThinQ nasıl giderilir

Ekranın titremesinin kutunun dışına çıkmadığını varsayardım çünkü cihazınız ilk günden beri böyle olursa, olması gereken yer burası değildir. Bir donanım ya da üretim hatası olduğu için mağazaya geri dönmelisiniz ve değiştirilmesini sağlamalısınız. Bununla birlikte, eğer problem hiçbir yerde, belirgin bir sebep veya sebep olmadan başladıysa, işte yapmanız gerekenler…

İlk çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatın

Bu yöntem, sorunla ilk kez karşılaşan ve henüz telefonlarını yeniden başlatmayanlar içindir. Titreme, kullandığınız bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir ve yeniden başlatma işlemi onu düzeltebilir. Daha da iyisi, hem ses kısma hem de açma / kapatma tuşlarını aynı anda 8 saniye boyunca veya cihaz açılıncaya kadar basılı tutarak zorunlu yeniden başlatmayı deneyin. Flicking bunu yaptıktan sonra devam ederse, bir sonraki işlemi yapmanız gerekir.

İkinci çözüm: LG G7 ThinQ cihazınızı güvenli modda çalıştırın

Bu yöntem, cihazınızın indirilen tüm uygulamalarla geçici olarak devre dışı bırakılmasını sağlar. Sorunun üçüncü taraf bir uygulamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını bize söyleyecektir. Bu nedenle, telefonunuzu güvenli modda çalıştırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Ekran açıkken, Güç tuşunu basılı tutun. Görüntülenen seçenekler menüsünde, Güç kapalı tuşunu basılı tutun. Güvenli Mod’da yeniden başlatmanız istendiğinde, Tamam öğesine dokunun. ekran.

Bu modda, titremenin devam edip etmediğini bilmek için telefonunuzu kullanmaya devam edin. Sorunun çözüldüğünü varsayarak, hangi uygulamanın soruna neden olduğunu bulun ve kaldırın. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

    Giriş ekranında, Ayarlar’a dokunun. ‘Genel’ sekmesine,> Uygulamalar’a ve bildirimlere dokunun. Aşağıdakini seçmek için filtreye dokunun: AllEnabledDisabled İstediğiniz uygulamayı seçin.

Öte yandan, titreme güvenli modda bile devam ederse, bunun yalnızca bir ürün yazılımı sorunu olasılığını ekarte etmemiz gerekir. Sonraki yöntemleri dene.

Üçüncü çözüm: Önbellek bölümünü sil

Bu, bu sorunun bazı bozuk sistem önbelleklerinden kaynaklanma olasılığını ekarte edecektir. Endişelenmeyin, bunu yaparsanız dosyalarınızı ve verilerinizi kaybetmezsiniz. Ancak, tüm sistem önbellekleri silinecek ve hepsinin otomatik olarak gerçekleşeceği ile değiştirilecektir. Sonunda yapmanız gereken şey süreci başlatmak. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

    Giriş ekranında, Ayarlar’a dokunun. ‘Genel’ sekmesine dokunun. Depolama> Dahili depolama alanına dokunun. Hesaplamanın bitmesi için menü seçeneklerinin bekleyin. filesRaw kameradan dosyalarTap Sil> SİL.

Bundan sonra sorun devam ederse, son işlemi yapmanız gerekir.

Dördüncü çözüm: Master Reset

Bu sizin son çareniz ve eğer sorun bundan sonra devam ederse, o zaman tekrar mağazaya getirme ve yerine koyma zamanı. Bundan önce, tüm önemli dosyalarınızı ve verilerinizi, özellikle telefonunuzun dahili deposunda depolananları silmek üzere yedeklediğinizden emin olun. Bundan sonra telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

    Ana sıfırlama yapmadan önce dahili bellekteki tüm verileri yedekleyin. Cihazı kapatın. Güç ve Sesi azaltma düğmelerine basın ve basılı tutun. LG logosu göründüğünde, tuşunu basılı tutmaya devam ederken Hızlıca bırakın Ses seviyesini azaltma düğmesi. ‘Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla’ mesajı göründüğünde, Evet öğesini vurgulamak için Ses seviyesini azalt düğmesini kullanın. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

Yukarıdaki tüm işlemleri yaptıktan sonra ekran titremeye devam eder, daha sonra bir teknisyene iyi bakmasını sağlayın.

Umarım bu yazı boyunca size yardımcı olabiliriz. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bize e-posta göndermekten çekinmeyin veya aşağıdan bir yorum bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözcüğü yayın.

Ayrıca göz atmak isteyebileceğiniz gönderiler:

    SMS veya kısa mesaj gönderip alamayan LG G7 ThinQ cihazınızla ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] LG G7 ThinQ ekranınız titremeye devam ederse ne yapmalı (kolay adımlar) Dönmeyen LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir açık (kolay adımlar)