LG G7 ThinQ Nasıl LG Logo Stuck Stets Nasıl Onarılır

#LG # G7ThinQ, sayısız üstün özellikleri nedeniyle tüketiciler arasında popüler olan premium bir Android cihazdır. Bu, ön ve arkada Corning Gorilla Glass bulunan Alüminyum çerçeveden yapılmış bir IP68 sertifikalı cihazdır. Çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için harika bir boyut olan 6.1 ″ QHD + FullVision MLCD + RGBW ekranı kullanır. Kaputun altında, cihazın birden fazla uygulamayı sorunsuzca çalıştırmasını sağlayan 6 GB RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 845 işlemci var. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde LG G7 ThinQ'in LG logosu konusunda sıkıştığını göreceğiz.

Bu konuda bir LG G7 ThinQ cihazına veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG G7 ThinQ Nasıl LG Logo Stuck Stets Nasıl Onarılır

Sorun: Bu daha dün başladı! Telefonu açtım, LG G7 ThinQ logosunu gösteriyor, sonra sadece LG Life's Good logosuna gidiyor ve orada donuyor, logo etrafındaki küçük daire hareketi hareket ediyor, ama hiçbir şey olmuyor! Dün ve bugün 2 dakika kadar bekledim, ama hiçbir şey, birkaç kez yeniden başladım, içeri girdiğimde (güç + sesi azaldı, geldiği tek yol) Tüm önbellekleri 3 farklı yerden temizledim (dahili rom, SD kart ve bellek ram), hala aynı sorun? Telefon 28 Aralık 2018'de Virgin Mobile Canada'dan yeni satın alındı. Android 8.0 Oreo güncellemesi var. Hatta yeni bir telefon bile alamazdım çünkü 3 yaşındaki LG G4'ümden gerçekten çok memnun kaldım, harika bir davası ve temperli camı vardı, ama 27'sinde kurye yaparken kaybettim ve inanıyorum koştu, Walmart'taki bayan bana geri verdiğinde ekranın tamamen zarar gördüğünü düşündü, ancak sadece temperli camdı (bu arada onlar için paraya değdi) üzerine yeni ekran koruyucu taktı, mesaj attı ve yaptı aramalar, eve geldi ve WiFi ya da veri ağına bağlanmayacak, yakındaki Wifi bağlantılarının veya eskiden olduğu gibi birkaç kablosuz yazıcının listesini göstermedi, ayırdı (vibratörün yerini değiştirmeden önce yaptığım gibi) anteni nerede veya nasıl değiştireceğimizi bulamadık, ancak çağrıları ve metinleri sorun çıkardığı için sorun olmadığından bile emin değil, her şey mükemmel, kasa ve ekran koruyucusu orada iş yaptı ……. Çoğunlukla !!! Bu yüzden yenisini aldım! Sitede bu formun bağlantısını bulduğum sitede sorduğumda çok detaylı olduğu söyleniyor, bu yeterli detay mı? Bilmeme izin ver! Teşekkürler!!!

Çözüm: Cihaz önyükleme logosuna takılıyken yapmak isteyeceğiniz ilk şey, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyerek telefonun bataryasının yeterli şarj olmasını sağlamaktır.

 • Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Limanda sıkışan kir veya kalıntıları temizlediğinizden emin olun.
 • Telefonu tamamen şarj etmek için bir duvar şarj cihazı kullanın. Şarj göstergesi görünmüyorsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Ayrıca, telefonu bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi denemelisiniz veya kablosuz şarj cihazı kullanmayı denemelisiniz.

Batarya yeteri kadar şarj edildikten sonra, telefonun microSD kartını çıkarın (eğer varsa), aşağıda listelenen ek adımlara ilerleyin.

Yumuşak Sıfırlama Gerçekleştirin

Telefonunuz yanıt vermediğinde ilk yapmanız gereken, yazılım sıfırlaması yapmaktır. Bu, telefon yazılımınızı yeniler ve genellikle çoğu küçük yazılım sorununu giderir. Yazılım sıfırlama, cihaz kapatılıncaya kadar, yaklaşık 8 saniye sonra Güç düğmesini ve Sesi Azalt düğmesini basılı tutup sonra serbest bırakın. Telefon açıldığında, önyükleme logosuna hala takılıp takılmadığını kontrol edin.

Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin

Bazen sorun, en son indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Telefona Güvenli Modda başlatarak soruna neden olup olmadığını kontrol edebilirsiniz, çünkü yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verilir.

 • Ekran açıkken, Güç tuşunu basılı tutun.
 • Görüntülenen seçenekler menüsünde, Kapat düğmesine basın ve basılı tutun.
 • Güvenli Mod'da yeniden başlatmanız istendiğinde, Tamam'a dokunun.
 • Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra, ekranın altında Güvenli modu görüntüler.

Telefon bu modda başarıyla önyüklenebilirse, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefonunuz geçici verileri, cihazın uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırmasına yardımcı olan kendi depolama alanında özel bir bölümde saklar. Bu veriler bozulursa, cihazda sorunlar oluşabilir. Soruna neden olanın bu olmadığından emin olmak için telefonun önbellek bölümünü silmeniz gerekir.

 • Cihazı kapat.
 • Güç ve Sesi azaltma düğmelerini basılı tutun.
 • LG logosu göründüğünde, Ses seviyesini azaltma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve tekrar basılı tutun.
 • Önbelleği Sil'i seçmek için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • Onaylamak için Güç düğmesine basın.
 • Evet'i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • İşlemin tamamlanması için birkaç dakika bekleyin.

Telefonun şimdi normal şekilde açılıp açılmadığını kontrol edin.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse gerçekleştirebileceğiniz son sorun giderme adımlarından biri fabrika ayarlarına sıfırlama işlemidir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

 • Cihazı kapat.
 • Güç ve Sesi azaltma düğmelerini basılı tutun.
 • LG logosu göründüğünde, Ses seviyesini azaltma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve tekrar basılı tutun.
 • 'Fabrika verilerine sıfırlama' belirir.
 • Evet'i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • Onaylamak için Güç düğmesine basın.
 • Tüm kullanıcı verilerini sil ve varsayılan ayarları geri yükle 'belirir.
 • Evet'i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmeyi başaramazsa, bu büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Merak etme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardımcı olabilirsek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.