LG G7 ThinQ'nuz rastgele yeniden başlatmayı sürdürürse ne yapmanız gerekir (kolay adımlar)

Cihazınızda fiziksel ve / veya sıvı hasarı belirtileri olmaması koşuluyla, rasgele yeniden başlatmaların ürün yazılımı ile ilgili sorunlar olması beklenir. Bazı yeni LG G7 ThinQ cihazlarının, cihazlarının açık bir neden olmadan kendileri tarafından yeniden başlatılmaya başlandığını bildiren bazı okuyucularımızla iletişim kurduk. G7 ThinQ gibi yeni bir premium telefona sahipseniz, her zaman sorunsuz ve sorunsuz çalışmanızı istersiniz. Ancak, bu sorunla karşılaşmanızın nedeni, cihazınızın zaten bozuk veya hasarlı olduğu anlamına gelmez. Sonunda düzeltilmesi gereken küçük bir problem olabilir.

Bu makalede, bu sorunun üstesinden geleceğim ve neden kendi başıma yeniden başlatmayı sürdürdüğünü öğrenmek için yeni cihazınızı gidermenize yardımcı olacağım. Bu şekilde, sorundan kurtulmak ve gelecekte tekrar olmasını önlemek için bir çözüm üretmeye çalışabiliriz. Öte yandan, bunun bir donanım yazılımı sorunundan daha fazla bir donanım sorunu olduğunu bulabilirsek, o zaman sizin için bir teknisyenin hizmetlerini kullanmak için bir seçeneğiniz vardır. Ya da sadece yeniden satıcınıza geri dönerek değiştirebilirsiniz. Yani, bu yazı olarak okumaya devam etmek size bir şekilde yardımcı olabilir.

Farklı bir soruna yönelik bir çözüm arayanlar için, sorun giderme sayfamızdan bu telefonla en sık karşılaşılan sorunlardan bazılarını ele aldık. Sizinkiyle benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmazlarsa veya yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorun anketimiz aracılığıyla her zaman bizimle iletişime geçin.

içindekiler

 • Yeniden başlamayı sürdüren LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir?
  • İlk çözüm: Telefonunuzu güvenli modda çalıştırın
  • İkinci çözüm: Dahili depolamayı yönetin
  • Üçüncü çözüm: Firmware güncellemesi
  • Dördüncü çözüm: Önbellek bölümünü silin
  • Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve LG G7 ThinQ cihazınızı sıfırlayın
   • Bizimle iletişime geçin
  • Telefonunuz açıkken, menü seçenekleri değiştirilene kadar Güç düğmesini basılı tutun.
  • Güç kapatma seçeneğini basılı tutun.
  • Güvenli Modda Yeniden Başlatma istendiğinde, devam etmek için Tamam'a dokunun.
  • Telefonunuz yeniden başlatana ve güvenli moda geçene kadar bekleyin.
  • Güvenli moda girdiğinin bir göstergesi, ekranın alt kısmında gösterilen Güvenli Mod etiketidir. Bu noktada, cihazınızı normalde yaptığınız gibi kullanın. Soruna neden olan uygulamayı bulmak biraz zor olabilir, ancak sorunu düzeltmek için bu yapılmalıdır.

   Ancak, telefon hala güvenli modda iken rasgele yeniden başlatırsa, sonraki prosedürü denemeniz gerekir.

   İkinci çözüm: Dahili depolamayı yönetin

   Bellek yönetimi ile çalışmaya başlamak için LG G7 ThinQ cihazınızın şu anki bellek durumunu aşağıdaki adımlarla görüntüleyin:

   1. Ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.
   2. Genel sekmesine gidin.
   3. Hafıza'ya dokunun.
   4. Açılan oka dokunun ve tercih edilen aralığı seçin.
   5. Ücretsiz depolama miktarını kontrol edin.

   Kullanılabilir depolama alanı 1 GB’den azsa, o zaman hafıza alanını boşaltmanız gerekir.

   Üçüncü çözüm: Firmware güncellemesi

   Telefonunuzun ürün yazılımının güncel olduğundan emin olun. Son zamanlarda güncellemediyseniz, birkaç güncellemeyi zaten kaçırmış olabilirsiniz. Sistemi güncellemek için zaman ayırın ve sorunun giderilip giderilmediğini görün.

   1. Ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.
   2. Genel sekmesine gidin.
   3. Güncelleme merkezi'ne dokunun.
   4. Sistem güncellemesi'ne dokunun.
   5. Ardından Güncelleme olup olmadığını kontrol et seçeneğine dokunun.
   6. En son yazılım güncellemesini indirmek ve kurmak için ekrandaki talimatları izleyin. Cihazınızın Wi-Fi İnternet'e bağlı olması, yeterli pil ömrü ve devam etmek için hafıza alanı olması gerekir.

   Alternatif olarak, LG G7 ThinQ cihazınıza yeni yazılım güncellemelerini bilgisayardan indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, LG G7 ThinQ için uyumlu yazılımı önceden bilgisayarınıza yüklemeniz, kurmanız ve açmanız gerekecektir.

   Dördüncü çözüm: Önbellek bölümünü silin

   Bozuk sistem önbelleği varsa, telefonunuz da bu şekilde hareket edebilir, bu yüzden dışarıda bırakmanız gereken bir olasılıktır. Bunu, LG G7 ThinQ cihazınızın önbellek bölümünü silerek yapabilirsiniz. Endişelenme, dosya ve verilerin hiçbiri siz bunu yapmazsanız silinir…

   1. Ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.
   2. Genel sekmesini seçin.
   3. Depolama'ya, ardından Dahili depolama'yı seçin.
   4. Menü seçeneklerinin doldurulmasını bekleyin.
   5. Boş alanı boşalt seçeneğine dokunun.
   6. Geçici dosyalar ve ham dosyalar'a dokunun.
   7. Önbelleğe alınan veriler, Klip tepsisi geçici dosyaları ve kameradaki Raw dosyaları dahil olmak üzere verilen seçeneklerden herhangi birini seçin.
   8. Onaylamak için iki kez Sil'e dokunun.

   Bundan sonra kendi kendini yeniden başlatmaya devam ederse, başka bir seçeneğiniz yoktur, ancak sıfırlamak için.

   Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve LG G7 ThinQ cihazınızı sıfırlayın

   Her şey, sorunu çözmek için başarısız olursa, bu son çare. Sorun firmware ile yapılmışsa, bir sıfırlama onu düzeltebilir, ancak önemli dosyalarınızı ve verilerinizi, özellikle de telefonunuzun dahili depolama alanına kaydedilenleri, silinecekleri şekilde yedeklediğinizden emin olun.

   1. Ana sıfırlama yapmadan önce dahili hafızadaki tüm verileri yedekleyin.
   2. Cihazı kapatın.
   3. Güç ve Sesi kısma düğmelerini basılı tutun.
   4. LG logosu görüntülendiğinde, Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve yeniden tutun.
   5. 'Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla' mesajı görüntülendiğinde, Evet'i vurgulamak için Sesi kıs düğmesini kullanın.
   6. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

   Sorun sıfırlama işleminden sonra devam ederse ve ağ cihazlarınızla ilgili olmadığından eminseniz, telefonunuzu tekrar mağazaya veya dükkana geri götürmeniz gerekir, böylece bir teknisyen sorunu giderir. Yaygın bir sorunsa, mağaza hemen biriminizi değiştirebilir.

   Bizimle iletişime geçin

   Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

   Ayrıca yararlı bulabileceğiniz gönderiler:

   • Açılmayacak LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir (kolay adımlar)
   • Şarj edilmeyen veya şarj edilmeyen bir LG G7 ThinQ cihazı nasıl düzeltilir? [Sorun Giderme ve Şarj Etme İpuçları]
   • LG G7 ThinQ akıllı telefonunuz PC'niz tarafından tanınmıyorsa ne yapmanız gerekir (kolay adımlar)
   • Donmaya ve gecikmeye neden olan bir LG G7 ThinQ akıllı telefon nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • LG G7 ThinQ akıllı telefonun çökmesini engelleyen Facebook uygulamasını nasıl gideririm [Sorun Giderme Kılavuzu]
   • LG G7 ThinQ cihazınızla SMS veya kısa mesaj gönderemeyen ve alamayan [Sorun Giderme Kılavuzu] ile ne yapmalısınız?