LG G8 ThinQ Nasıl Açılmayacak

#LG # G8 #ThinQ, Güney Koreli şirket tarafından geçen Nisan 2019’da piyasaya sunulan en yeni premium Android akıllı telefon modellerinden biri. IP68 sertifikalı bir MIL-STD-810G uyumlu cihazdır. Önde ve arkada camlı bir alüminyum çerçeve kullanan sağlam bir yapı kalitesine sahiptir. Bu telefon, Corning Gorilla Glass 5 tarafından korunan 1440 x 3120 piksel çözünürlüğe sahip 6.1 inç P-OLED ekran kullanıyor. Önünde çift selfie kamera sistemi varken arka tarafta çift kamera sistemi var. Kaputun altında, 6GB RAM ile eşleştirilen Snapdragon 855 octa çekirdekli işlemciyi bulacaksınız. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde LG G8 ThinQ ürününü açmayacağız.

Bu konuda bir LG G8 ThinQ cihazına veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili olabilecek endişeleriniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG G8 ThinQ Nasıl Açılmayacak

Telefonunuzda gerçekleşmesini istemediğiniz en önemli sorunlardan biri, açılmadığı zamandır. Bu, çok çeşitli nedenlerle olabilir, ancak en yaygın neden, muhtemelen telefonun düşmesi veya cihazın su hasarından muzdarip olması nedeniyle zarar görmüş bir bileşenden kaynaklanmasıdır. Sorun hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanıyorsa, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve onarmanız gerekir. Ancak, soruna bazı sorun giderme adımlarını izleyerek giderilebilecek bir yazılım sorunundan neden olabileceği durumlar vardır. Telefonunuzu bir servis merkezine göndermeden ve onarıma göndermeden önce, bu sorun için önerilen aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uyguladığınızdan emin olun.

Telefonu şarj et

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, boşalmış bir bataryanın neden olabileceği sorunu ortadan kaldırmaktır. Telefon sahibinin cihazı şarj etmeyi unuttuğu ve telefonun açılmamasına neden olduğu birkaç durum vardır. Telefonu düzgün şekilde şarj etmek için aşağıda listelenen adımları izleyin.

    Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasına takılan kir veya pisliklerin giderildiğinden emin olun. Telefonu duvar şarj cihazıyla tamamen şarj edin. Telefon şarj olmazsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Duvar şarj aletini kullanarak şarj etmenin başarısız olması durumunda telefonu bir bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi de denemelisiniz.

Batarya tam olarak şarj olduğunda, telefonu açmayı deneyin. Hala açılmıyorsa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam edin.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştir

Bozuk bir geçici veriden kaynaklanabilecek problemi ortadan kaldırmak için telefon yazılımını yenilemeyi deneyin. Her ne kadar prosedür genellikle telefon yanıt vermediğinde gerçekleştirilir, ancak bu durumda da çalışması gerekir. Bunu, cihazı yeniden başlatarak yapabilirsiniz. Aygıt kapanana, yaklaşık 8 saniye sonra Güç düğmesine ve Sesi Azalt düğmesine basın ve sonra bırakın.

LG G8 ThinQ’un açılmayacağını kontrol edin, sorun hala devam ediyor.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Bazen, telefonun özel bölümünde depolanan önbellek verileri bozulabilir. Bu olduğunda, genellikle telefonda bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Soruna neden olanın bu olasılığını ortadan kaldırmak için, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

    Telefonu kapatın. Aşağıdaki tuşlara aynı anda basın ve basılı tutun: Ses Azaltma Tuşu + Güç / Kilit Tuşu yaklaşık 10 saniye basılı tutun. önbellek seçeneği daha sonra seçmek için açma / kapatma tuşuna basın. Telefonu başlatın.

LG G8 ThinQ’un açılmayacağını kontrol edin, sorun hala devam ediyor.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

LG G8 ThinQ’un açılmaması durumunda sorun devam ederse, gerçekleştirebileceğiniz son sorun giderme adımlarından biri kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

    Telefonu kapatın. Aşağıdaki tuşlara aynı anda basın ve basılı tutun: Ses Azaltma Tuşu + Gç / Kilit Tuşu yaklaşık 10 saniye basılı tutun. Veri Sıfırlama seçeneği daha sonra seçmek için açma / kapatma tuşuna basın. Telefonu başlatın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve bunun zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.