LG K10 Facebook ile İlgili Hatalar

#LG # K10, Şubat 2018’de piyasaya sürülen telefonun en son sürümüne sahip, orta sınıf bir Android akıllı telefon modelidir. 720 x 1280 piksel çözünürlüğe sahip 5.3 inç IPS LCD ekranlı plastik yapı kalitesine sahiptir. Tek bir 13 MP arka kamera ve tek bir 8MP selfie kamera kullanır. Kaputun altında, 3 GB RAM ile eşleştirilen Mediatek MT6750 octa çekirdekli işlemciyi bulacaksınız. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG K10 Facebook’un çökmeye devam edeceği sorunu çözeceğiz.

Bu konuda bir LG K10 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG K10 Facebook ile İlgili Hatalar

Google Play Store’da bulunan en popüler uygulamalardan biri, Facebook uygulamasıdır. Facebook şu anda dünyanın önde gelen sosyal medya şirketi olduğu için bu bir sürpriz değil. Pek çok insan bu platformu sadece arkadaşlarıyla bağlantı kurmak için değil, yeni şeyler keşfetmek için de kullanır. Bu uygulama ancak mükemmel değildir ve bazen telefonunuzda çökebilir. Aşağıda, bu olduğunda yapmanız gereken sorun giderme adımları listelenmiştir.

Telefon yazılımınızı güncelleyin

Telefonunuzun yazılımını en son sürüm olduğundan emin olmanız gerekir. Bir güncelleme varsa, önce onu indirmenizi ve yüklemenizi öneririz. Bu, telefonunuzdaki yazılımla Facebook uygulaması arasındaki tüm uyumluluk sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

Telefonunuzda en son yazılım sürümü yüklü olduğunda, LG K10 Facebook’un sürekli çökmeye devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştir

Geçici bozuk verilerin bu soruna neden olabileceği durumlar vardır. Telefonunuzu yeniden başlatarak telefon yazılımını yenilemeye çalışın; bu durum cihazın bozuk verilerini ortadan kaldıracaktır. Genellikle cihaz yanıt vermediğinde yapılmasına rağmen, telefon yazılımını yenileyeceği için bu durumda da önerilir.

    Güç ve Sesi azaltma tuşunu 45 saniye kadar basılı tutun. Aygıt yeniden başlatılıncaya kadar bekleyin.

LG K10 Facebook’un sürekli çökmeye devam edip etmediğini kontrol edin.

Facebook uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizle

Facebook uygulaması genellikle daha iyi performans göstermesi için en sık kullanılan verileri kaydeder. Uygulama tarafından depolanan önbellekteki verilerin bozulma olasılığı artar ve bu da uygulamanın kendisinin sürekli çökmesine neden olur. Bu olasılığı ortadan kaldırmak için, aşağıda listelenen adımları izleyerek bu uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizlemeniz gerekir.

    Giriş ekranında, Ayarlar’a dokunun. ‘Genel’ sekmesine,> Uygulamalar ve bildirimlere dokunun. EVET

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Facebook uygulamasının en son sürümünü yükleyin

Uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizleme işlemi başarısız olursa, uygulamayı yalnızca telefonunuzdan kaldırın, ardından Google Play Store’dan en son sürümü indirin. Bu yeni sürümün sorunu çözme olasılığı var. Bunun yalnızca uygulama cihazınıza önceden yüklenmemişse çalışacağını unutmayın.

Facebook uygulamasını kaldırmak için

    Giriş ekranında, Ayarlar’a dokunun. ‘Genel’ sekmesine,> Uygulamalar ve bildirimlere dokunun. Aşağıdakini seçmek için filtreye dokunun: Tümü, Etkin, Devre Dışı İstediğiniz uygulamayı seçin. Kaldır’a dokunun, ardından Tamam’a dokunun.

Uygulama kaldırıldıktan sonra Google Play Store’da tekrar arayın ve yükleyin.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Bazen, telefonun özel bölümünde depolanan önbellek verileri bozulabilir. Bu olduğunda, bu genellikle telefonda bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Soruna neden olanın bu olasılığını ortadan kaldırmak için, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

    Giriş ekranında, Ayarlar’a dokunun. ‘Genel’ sekmesine dokunun. Depolama> Dahili depolama alanına dokunun. Hesaplamanın bitmesi için menü seçeneklerinin bekleyin. tepsi geçici dosyaları, kameradan Ham dosyalar. dokunun Sil> SİL

LG K10 Facebook’un sürekli çökmeye devam edip etmediğini kontrol edin.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, şu anda bununla baş etmenin en iyi yolu fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

    Cihazı kapatın. Gç ve Sesi azaltma düğmelerine basın ve basılı tutun. LG logosu göründüğünde, Sesi azaltma düğmesini basılı tutarken devam ederken Gç düğmesini hızlı bir şekilde bırakın ve yeniden tutun. ve operatör uygulamaları) ve tüm ayarları sıfırla mesajı görüntülenir, Evet’i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

Telefonu kurun, ancak Facebook uygulaması dışında henüz bir uygulama yüklemeyin, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Varsa, daha fazla yardım için Facebook destek ekibine başvurmalısınız. Ayrıca, resmi Facebook uygulamasından başka bir şekilde Facebook hesabınıza erişmenize veya telefon tarayıcısını kullanarak hesabınıza erişmenize izin veren farklı bir uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.