LG Q Stylus Sorunu Açmaz Nasıl Fix

#LG #QStylus, ilk olarak Ağustos 2018’de piyasaya sürülen orta sınıf bir Android akıllı telefon. Ana özelliklerinden biri de kalemi. Bu telefon, 1080 x 2160 piksel çözünürlüğe sahip 6,2 inç IPS LCD ekrana sahip. Önünde tek bir 16MP arka kamera ve tek bir 8MP selfie kamera var. Kaputun altında 4GB RAM ile eşleştirilmiş bir Mediatek MT6750. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG Q Stylus ürününü açmayacağız.

Bu konuda bir LG Q Stylus veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili olabilecek endişeleriniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG Q Stylus Sorunu Açmaz Nasıl Fix

Bir akıllı telefonda meydana gelebilecek en büyük sorun ne yaparsanız yapın açılmadığı durumdur. Çoğu zaman buna servis merkezinde sabitlenmesi gereken hatalı bir donanım bileşeni neden olabilir. Bununla birlikte, sorunun sizin tarafınızdan çözülebileceği durumlar da vardır. Telefonunuzu bir servis merkezine göndermeden ve onarıma göndermeden önce, bu sorun için önerilen aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uyguladığınızdan emin olun.

Telefonu şarj et

İlk yapmak isteyeceğiniz şey, telefon bataryasının yeterli şarj olduğundan emin olmak. Batarya tamamen boşalmışsa telefon açılmaz. Bu faktör, aşağıda sıralanan adımları izleyerek ilk önce eleyeceğimiz şeydir.

    Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasına takılan kir veya pisliklerin giderildiğinden emin olun. Telefonu duvar şarj cihazını kullanarak tamamen şarj edin. Telefon şarj olmazsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Duvar şarj aletini kullanarak şarj etmenin başarısız olması durumunda telefonu bir bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi de denemelisiniz.

Batarya tam olarak şarj olduğunda, telefonu açmayı deneyin. Hala açılmıyorsa, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarına devam edin.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştir

Telefon yazılımının yenilenmesi, soruna neden olabilecek herhangi bir bozuk geçici veriyi ortadan kaldıracaktır. Bu, sadece cihazı yeniden başlatarak kolayca yapılabilir. Aygıt kapanana, yaklaşık 8 saniye sonra Güç düğmesine ve Sesi Azalt düğmesine basın ve sonra bırakın.

LG Q Stylus’un açılmayacağını kontrol edin, sorun hala devam ediyor.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefonunuz genellikle en yaygın kullanılan veriyi daha hızlı bir erişim süresi sağlayacak şekilde saklar. Telefonun özel bölümünde depolanan bu verilerin bozulabileceği durumlar vardır. Bu olduğunda, bu genellikle telefonda bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Soruna neden olanın bu olasılığını ortadan kaldırmak için, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

    Telefonu kapatın. Aşağıdaki tuşlara aynı anda basın ve basılı tutun: Ses Azaltma Tuşu + Güç / Kilit Tuşu yaklaşık 10 saniye basılı tutun. önbellek seçeneği daha sonra seçmek için açma / kapatma tuşuna basın. Telefonu başlatın.

LG Q Stylus’un açılmayacağını kontrol edin, sorun hala devam ediyor.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Telefon hala açılmıyorsa, gerçekleştirebileceğiniz son sorun giderme adımlarından biri kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

    Telefonu kapatın. Aşağıdaki tuşlara aynı anda basın ve basılı tutun: Ses Azaltma Tuşu + Gç / Kilit Tuşu yaklaşık 10 saniye basılı tutun. Veri Sıfırlama seçeneği daha sonra seçmek için açma / kapatma tuşuna basın. Telefonu başlatın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve bunun zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.