LG V35 ThinQ'nuz artık bir WiFi ağına bağlanamıyorsa ne yapmalısınız? [Sorun Giderme Kılavuzu]

Telefonlar günümüzde kişinin hayatının bir uzantısı ve mobil veri veya WiFi ile internete bağlı olmaları çok önemlidir. İkincisi her zaman daha istikrarlı ve çok daha ucuz (ve hatta bazen de ücretsiz) olarak en çok tercih edilen yöntemdir. Bir akıllı telefon herhangi bir sorun olmadan bir WiFi ağına bağlanabilmelidir ve LG V35 ThinQ ile her zaman böyle olmalıdır. Ancak, zaman zaman size hata yapmak için sorunlar oluşabilir. Dolayısıyla, telefonunuzun artık ağa bağlanamayacağı bir sorunla karşılaşırsanız, bu makalede düzeltmenize yardımcı olacağım.

Bu gönderide, V35 ThinQ'nuzun bağlantı kurmak için kullandığı WiFi ağına artık bağlanamayan sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Bu sorunla ilk karşılaştığımdan beri, bu sorunu çözmek için kullandığımız çözümü sizinle paylaşacağım. Bu cihazın sahiplerinden veya bu konuyla ilgili herhangi bir akıllı telefondan birine sahipseniz, bu makalenin size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Daha ileriye gitmeden önce, bu gönderiyi sorununuza çözüm bulmaya çalıştığınız için bulduysanız, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna zaten hitap ettiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeyi deneyin. Okurlarımız tarafından bildirilen sorunların bazılarına zaten çözüm sunduk, dolayısıyla sizinkilerle benzer sorunları bulmaya ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaya çalıştık. Sizin için çalışmazlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunlarımızı doldurup ankete katılın.

içindekiler

 • Bir WiFi ağına bağlanamayan LG V35 ThinQ nasıl düzeltilir?
  • İlk çözüm: LG V35 ThinQ'nuzu yeniden başlatın
  • İkinci çözüm: Ağ Ayarlarını Sıfırla
  • Üçüncü çözüm: Ağ ekipmanınızı yeniden başlatın
  • Dördüncü çözüm: Ana sıfırlamayı gerçekleştirin
   • Bizimle iletişime geçin
  • Sesi Kısma ve Güç tuşlarını 8 saniye veya daha fazla basılı tutun.

  Sorun bundan sonra hala devam ederse, sonraki çözüme geçin.

  İkinci çözüm: Ağ Ayarlarını Sıfırla

  Bu, tüm ağ ayarlarınızı siler ve tüm radyoları varsayılan ayarlarına geri döndürür. Bu bahsettiğim çözüm. Daha önce karşılaştığım ağ ile ilgili sorunların çoğunluğu bu prosedürle düzeltildi.

  Ağ ayarlarını sıfırlamak, tüm veri bağlantılarını fabrika varsayılanlarına geri döndürür. Ağ ayarlarını sıfırladığınızda aşağıdaki değişiklikler oluşur.

  • Depolanan Wi-Fi ağları silinecek.
  • Kayıtlı bağlı bağlantılar silinecek.
  • Eşleştirilmiş Bluetooth cihazları silinecek.
  • Arka plan veri senkronizasyonu ayarları açık.
  • Müşteri tarafından manuel olarak açılan / kapatılan uygulamalardaki veri kısıtlayıcı ayarları, varsayılan ayarlara sıfırlanacaktır.
  • Ağ seçim modu otomatik olarak ayarlanacaktır.
  • Tercih edilen mobil ağ türü en iyi şekilde ayarlanacaktır.

  Ağ sıfırlama işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Ana ekrandan Ayarlar.
  2. 'Genel' sekmesine dokunun.
  3. Yeniden başlat ve sıfırla> Şebeke ayarları sıfırla> SIFIRLA AYARLAR> Ayarları sıfırla'ya dokunun.
  4. Sıfırlamanın tamamlandığını belirtmek için 'Ağ ayarları sıfırlandı' mesajı kısaca yanıp söner.

  Sorun telefonunuzda ise, o zaman ihtiyacınız olan çözüm budur. Ancak, V35 ThinQ'nuz hala bundan sonra ağa bağlanamıyorsa, sonraki çözüme geçin.

  Üçüncü çözüm: Ağ ekipmanınızı yeniden başlatın

  Yönlendiricinizi yeniden başlatarak, özellikle de diğer cihazlarınızla benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız ağ bağlantılarınızı yenilemeniz gerekebilir. Gerekirse, ağ ekipmanınızın yazılımını güncellemeniz veya yapılandırmasını değiştirmeniz gerekebilir.

  Ancak, diğer telefonlarınız veya cihazlarınız herhangi bir sorun olmadan aynı ağa bağlanabiliyorsa, o zaman sorun LG V35 ThinQ'nuzda olabilir ve yukarıda bahsedilen prosedürleri boşuna tamamladıktan sonra, bir sonraki yöntem sorunu çözmenize yardımcı olabilir.

  Dördüncü çözüm: Ana sıfırlamayı gerçekleştirin

  Bu, sorunun küçük ve yalnızca ürün yazılımında olması olasılığını ortadan kaldıracaktır. Sıfırlamadan önce, önemli dosyalarınızın ve verilerinizin silinecekleri bir yedeğini aldığınızdan emin olun. Sıfırlamadan sonra ve sorun devam ederse, o zaman telefonu bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için telefonu tekrar mağazaya getirdiğiniz zamandır.

  1. Ana sıfırlama yapmadan önce dahili hafızadaki tüm verileri yedekleyin.
  2. Cihazı kapatın.
  3. Güç ve Sesi kısma düğmelerini basılı tutun.
  4. LG logosu görüntülendiğinde, Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve yeniden tutun.
  5. 'Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla' mesajı görüntülendiğinde, Evet'i vurgulamak için Sesi kıs düğmesini kullanın.
  6. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

  Umarım bu sorun giderme rehberi size bir şekilde yardımcı olmuştur. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten veya aşağıdaki yorumdan lütfen çekinmeyin.

  Bizimle iletişime geçin

  Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

  Ayrıca kontrol etmek isteyebileceğiniz mesajlar:

  • LG G7 ThinQ'nuz bir WiFi ağına bağlanamıyorsa ne yapmanız gerekir (kolay adımlar)
  • Ekran titreme sorunu ile LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir (kolay adımlar)
  • LG G7 ThinQ cihazınızla SMS veya kısa mesaj gönderemeyen ve alamayan [Sorun Giderme Kılavuzu] ile ne yapmalısınız?
  • Açılmayacak LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir (kolay adımlar)