LG V40 ThinQ Boot Logo On Stuck Nasıl Onarılır

#LG # V40ThinQ, geçen yıl piyasaya sürülen birçok üstün özelliğe sahip premium bir amiral gemisidir. Önde ve arkada Corning Gorilla Glass bulunan bir alüminyum çerçeveden yapılmış sağlam bir yapı kalitesine sahiptir. Parlak renkleri üretebilen 6.4 inç OLED ekran kullanıyor. Kaputun altında 6 GB RAM ile eşlendiğinde cihazın uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlayan Snapdragon 845 işlemci bulunur. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde önyükleme logosu sorununda sıkışmış LG V40 ThinQ ile mücadele edeceğiz.

Bu konuda bir LG V40 ThinQ veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG V40 ThinQ Boot Logo On Stuck Nasıl Onarılır

Sorun: Merhaba, LG V40 ThinQ cihazımla ilgili sorun yaşıyorum, tekrar tekrar rastgele açılıp kapandı, ancak LG logosunu görüntüleyen yeniden başlatmaya takıldı. Denedim: yumuşak bir sıfırlama, herhangi bir su hasarı için silinerek, şarj edilmesi (normal olarak titremesine neden olur) takılması, güvenli ve kurtarma modlarında başarılı bir şekilde açmaya çalıştı. Ancak bu son iki seçeneği denediğimden beri, telefonum tekil bakliyatlarla sporadik olarak titremeye devam ediyor ve kapanmasını bile sağlayamıyorum. Lütfen bana yardım et, ben bir öğrenciyim ve teknisyen ücretini alamaz. En kötü durum senaryosu, yeni bir telefon. Yavaş olma ile ilgili sorunlar yaşadım ve bazen uygulamalar birkaç ay boyunca çöküyor ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için fazla depolamayı temizlemek için telefonumu günde birkaç kez taramak zorunda kalıyorum. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Çözüm: Bu durumda yapmak isteyeceğiniz ilk şey, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyerek telefonun bataryasının yeterli şarj olmasını sağlamaktır.

 • Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Limana sıkışan kir veya kalıntıları temizlediğinizden emin olun.
 • Telefonu tamamen şarj etmek için bir duvar şarj cihazı kullanın. Şarj göstergesi görünmüyorsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Ayrıca, telefonu bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi denemelisiniz veya kablosuz şarj cihazı kullanmayı denemelisiniz.

Batarya yeteri kadar şarj edildikten sonra, telefonun microSD kartını çıkarın (eğer varsa), aşağıda listelenen ek adımlara ilerleyin.

Yumuşak Sıfırlama Gerçekleştirin

Telefonunuz yanıt vermediğinde ilk yapmanız gereken, yazılım sıfırlaması yapmaktır. Bu, telefon yazılımınızı yeniler ve genellikle çoğu küçük yazılım sorununu giderir. Yazılım sıfırlama, cihaz kapatılıncaya kadar, yaklaşık 8 saniye sonra Güç düğmesini ve Sesi Azalt düğmesini basılı tutup ardından serbest bırakın. Telefon açıldığında, önyükleme logosuna hala takılıp takılmadığını kontrol edin.

Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin

Bazen soruna son zamanlarda indirdiğiniz bir uygulama neden olabilir Bu soruna neden olan olup olmadığını kontrol edebilirsiniz; telefonu, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verildiğinden, Güvenli Mod'da başlatabilirsiniz.

 • Ekran açıkken, Güç tuşunu basılı tutun.
 • Görüntülenen seçenekler menüsünde, Kapat düğmesine basın ve basılı tutun.
 • Güvenli Mod'da yeniden başlatmanız istendiğinde, Tamam'a dokunun.
 • Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra, ekranın altında Güvenli modu görüntüler.

Telefon bu modda başarıyla önyüklenebilirse, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefonunuz geçici verileri, cihazın uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırmasına yardımcı olan kendi depolama alanında özel bir bölümde saklar. Bu veriler bozulursa, cihazda sorunlar oluşabilir. Soruna neden olanın bu olmadığından emin olmak için telefonun önbellek bölümünü silmeniz gerekir.

 • Cihazı kapat.
 • Güç ve Sesi azaltma düğmelerini basılı tutun.
 • LG logosu göründüğünde, Ses seviyesini azaltma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve tekrar basılı tutun.
 • Önbelleği Sil'i seçmek için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • Onaylamak için Güç düğmesine basın.
 • Evet'i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • İşlemin tamamlanması için birkaç dakika bekleyin.

Telefonun şimdi normal şekilde açılıp açılmadığını kontrol edin.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse gerçekleştirebileceğiniz son sorun giderme adımlarından biri fabrika ayarlarına sıfırlama işlemidir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

 • Cihazı kapat.
 • Güç ve Sesi azaltma düğmelerini basılı tutun.
 • LG logosu göründüğünde, Ses seviyesini azaltma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve tekrar basılı tutun.
 • 'Fabrika verilerine sıfırlama' belirir.
 • Evet'i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • Onaylamak için Güç düğmesine basın.
 • Tüm kullanıcı verilerini sil ve varsayılan ayarları geri yükle 'belirir.
 • Evet'i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın.
 • Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bunun nedeni büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.