LG V40 ThinQ ekran görüntüsü nasıl

Bu yazı size LG V40 ThinQ’da nasıl ekran görüntüsü yakalayacağınızı gösterecek.

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Mümkünse, nereden başlayacağımız konusunda bize bir fikir vermek için tam hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

LG V40 ThinQ ekran görüntüsü nasıl

LG V40 ThinQ’da ekran görüntüsünü nasıl alacağınızı öğrenmek eğlenceli ve kolaydır. Bu kısa eğitici size yöntemlerin her birinde yürüyecektir.

Yöntem 1: Donanım düğmelerini kullanarak LG V40 ThinQ’da ekran görüntüsü alma

    Ekran görüntüsü almak için Güç ve Sesi Kısma düğmelerine aynı anda basılı tutun. Deklanşör sesini duyduktan sonra bu düğmelerden yararlanın. İlk kez alamazsanız, doğru olana kadar tekrar deneyin.

Yöntem 2: Capture uygulamasını kullanarak LG V40 ThinQ’da ekran görüntüsü alma

    Yakalamak istediğiniz uygulamayı veya ekranı açın. Bundan sonra, üst çubuğu aşağı sürükleyerek açmanız ve Ekran Görüntüsü + ‘nı seçmeniz gerekir. Yakalanan ekranı kontrol etmek için ThinQ Galerisi veya Fotoğraflar uygulamalarını açabilirsiniz.

Yöntem 3: LG V40 ThinQ’da ekran görüntüsü alma

    Ekran görüntüsü almak için Güç ve Sesi Kısma düğmelerine aynı anda basılı tutun. Deklanşör sesini duyduğunuzda, devam etmek için ‘kaydırma yakala’ veya ‘daha fazla yakala’ düğmesine dokunun Ekran aşağı doğru kaydırırken ekran görüntüsü.İşlemi bitirmek için ekrana dokunun.

Ekran görüntülerinizi bulma

Yeni çektiğiniz ekran görüntüleri genellikle varsayılan Galeri uygulamasına kaydedilir. Fotoğraflarınıza erişmek için bu uygulamayı manuel olarak açabilirsiniz. Telefonun Dosya Yöneticisi uygulamasını kullanmak istiyorsanız Resimler> Ekran Görüntüleri’ne gidin.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.