LG V40 ThinQ Kamera Resimleri Exclamation ile Gri Nasıl Onarılır

#LG # V40ThinQ, geçen yıl piyasaya sürülen en iyi üçlü arka kamera sistemine ve çift ön kamera sistemine sahip olduğu bilinen, birinci sınıf bir Android cihazdır. Bu, tüketicinin cihazı kullanarak mükemmel kalitede fotoğraflar çekmesini sağlar. Bu, ön ve arkada Corning Gorilla camlı bir alüminyum gövdeden yararlanan IP68 dereceli bir cihazdır. Çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için mükemmel olan 6.4 inç P-OLED ekrana sahiptir. Kaputun altında 6GB RAM ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 845 işlemci var. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG V40 ThinQ kamera fotoğraflarının ünlem işareti sorunu ile gri renklerle mücadele edeceğiz.

Bu konuda bir LG V40 ThinQ veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG V40 ThinQ kamera fotoğraf ünlem işareti ile gri nasıl düzeltilir

Sorun: LG v40 ThinQ telefonumla çektiğim fotoğraflar micro SD kartta saklanıyor. fotoğraflar da otomatik olarak Google fotoğraflarına yüklenir. Bugün birkaç yüz fotoğraf çektim, bu sürenin yarısı telefonumla ilgili şimdi tarif edeceğim bir olayla karşılaşmadan yüklendi. Aslında, bazıları sorunla ilgisi olmayan birkaç şey oldu, ama bunu bilmiyorum, bu yüzden olanları tarif edeceğim. Telefon kendi kendine kapanana kadar bataryamın çok azaldığını fark etmedim. farkettiğim anda, telefonu elektrik şebekesine bağladım ve şarj etmeyi bıraktım. Üç şey daha oldu: 1.) Telefonu kaldırıma düşürdüm (ancak silikon kılıf şoku emmiş gibi görünüyor – telefon normal çalışıyor) 2.) Google harita yönlendirmeleri konuşmaya başladığında biraz daha fotoğraf çekiyordum ve sesi azaltmak için koştum; Deklanşör gürültüsünden, ses kısma düğmesine basarken telefonun birkaç fotoğraf çektiğini söyleyebilirim. 3.) Elimden birkaç paket taşırken birkaç resim çekmek için telefonu hızlıca çırptım. Acelemde ne tıklattığımdan emin değilim. [Biliyorum, bu pek yararlı bir bilgi değil.] Yarım saat geçti ve üç resim daha çektim. Eve geldiğimde çektiğim resimlere baktım ve SD kartındaki resimlerin hiçbirine erişilemediğini keşfettim: “kamera rulosu” yüzlerce minik resme aynıydı, bir üçgen ve ünlem işareti vardı bu şekilde devam ederler. ancak, çöp kutusu klasörü tüm küçük resimleri doğru şekilde gösterir ve fotoğraf düzenleme klasörü önceki günlerde düzenlenen tüm fotoğrafları gösterir. Bunlara erişilebilir. Fotoğraf makinesini “Galeri” yerine açarsam, o zaman 1.) ve 3.) durumlarında çektiğim fotoğraflar görünmüyor, ancak çektiğim son üç fotoğraf da normal olarak görünüyor. Hepsi bu, sana söyleyebileceğim tek şey bu.

Çözüm: Bu telefonda herhangi bir sorun giderme adımı gerçekleştirmeden önce, en son yazılım sürümünde çalıştığından emin olmak en iyisidir. Bir güncelleme varsa, önce onu indirmenizi ve yüklemenizi öneririm.

Telefonun çektiği düşüşün bu soruna katkıda bulunması ve microSD kartta depolanan fotoğrafları bozması muhtemeldir. Aşağıda listelenen bu sorun için yapmanız gereken önerilen sorun giderme adımlarıdır.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştirin

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefon yazılımı yazılımını sıfırlayarak sıfırlamaktır. Bu, cihaz kapanana kadar, yaklaşık 8 saniye sonra Güç düğmesini ve Sesi Azalt düğmesini basılı tutup sonra serbest bırakılarak yapılır.

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Bilgisayarınızdaki microSD kartı kontrol edin.

Fotoğrafların microSD kartta saklandığından bahsettiğinizden sonra, bunu bilgisayarınızdan çıkarmanızı ve ardından bilgisayarınızın içeriğini okumasını öneririm. Bunu yapmak için bir kart okuyucusuna ihtiyacınız olacak. Fotoğraflarınıza bu yolla erişilebiliyorsa, bunların bir yedeğini bilgisayarınıza kopyalamanızı öneririm. Yedekleme yapıldıktan sonra, kartı bir FAT32 bölümü kullanarak biçimlendirmeniz ve ardından telefonunuza geri takmanız gerekir. Bazı fotoğraflar çekin ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefonu Güvenli Modda başlatın

Bazen Google Play Store'dan en son indirdiğiniz bir uygulama bu soruna neden olabilir. Soruna neden olanın bu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz; telefonu, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verildiğinden Güvenli Mod'da başlatabilirsiniz.

 • Ekran açıkken, Güç tuşunu basılı tutun.
 • Görüntülenen seçenekler menüsünde, Kapat düğmesine basın ve basılı tutun.
 • Güvenli Mod'da yeniden başlatmanız istendiğinde, Tamam'a dokunun.
 • Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra, ekranın altında Güvenli modu görüntüler.

Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin

Telefonun önbellek bölümünü silmek, bozulduğunda bu soruna neden olabilecek geçici sistem verilerini siler.

 • Giriş ekranında, Ayarlar'a dokunun.
 • 'Genel' sekmesine dokunun.
 • Depolama> Dahili depolama'ya dokunun.
 • Hesaplamanın bitmesi için menü seçeneklerinin bekleyin.
 • Boş alan aç'a dokunun.
 • Geçici dosyalar ve ham dosyalar'a dokunun.
 • Aşağıdaki seçenekleri seçin: Önbelleğe alınmış veriler, Kaset geçici dosyaları, Kameradan gelen ham dosyalar
 • Sil> SİL'e dokunun.

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın

Göz önünde bulundurulması gereken son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu adıma geçmeden önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

 • Fabrika ayarlarına sıfırlama yapmadan önce dahili bellekteki verileri yedekleyin.
 • Ana ekrandan, Ayarlar.
 • 'Genel' sekmesine dokunun.
 • Yeniden başlat ve sıfırla üzerine dokunun.
 • Fabrika verilerine sıfırla'ya dokunun.
 • İsterseniz, SD kartı sil onay kutusuna dokunun.
 • RESET PHONE 'e dokunun – Tümünü sil – RESET

Yukarıda belirtilen adımları uyguladıktan sonra da sorunun devam etmesi durumunda, telefonu bir servis merkezine getirip kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Merak etme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardımcı olabilirsek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.