LG V40 ThinQ On Kilit Ekran Şifre Unuttum Ne Yapmalı

#LG # V40ThinQ, piyasada son zamanlarda piyasaya sürülen birçok üstün özelliğe sahip en yeni premium Android telefon. Bu cihaz, ön ve arka tarafında Gorilla Glass bulunan bir alüminyum çerçeveye sahiptir. HDR10 destekli 6,4 inç QHD + OLED ekrana sahipken, kaputun altında 6 GB RAM bulunan bir Snapdragon 845 işlemci bulunuyor. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG V40 ThinQ cihazında ekran şifresini unuttuysanız ne yapmanız gerektiğini çözeceğiz.

Bu konuda bir LG V40 ThinQ veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG V40 ThinQ On Kilit Ekran Şifre Unuttum Ne Yapmalı

Sorun: V40 ThinQ cihazım, parmak izi kilidini açma özelliğini kullanırken unuttuğum bir ekran kilidi şifresiyle kilitlendi. Ancak, telefonumun gücü kesildiğinde telefonum kapandığında – şarjdan sonra – önce şifrem ile oturum açmam isteniyor – önce parmak izi girişi işe yarayacak. Şifreyi bilmediğimden – tahmin şifrelerle birkaç denemeler yaptım – ancak şimdi telefon verileri sıfırlayıp silmeden önce iki (2) deneye kadar. Şifreyi atlamak için yöntemler araştırıyordum – hiçbiri şu ana kadar çalışmadı. Resim galerisi verilerini kaydetmek istiyorum. Denemem için önerilen yöntemler var mı?

İlgili Sorun: Unutulan kullanıcı şifresini kaldırmak için sıfırladığım bir V40 ThinQ’um var. Bildiğiniz gibi, daha önce sahip olmadığım cihazla senkronize edilmiş Google hesap kimlik bilgilerini kullanmanız gerekir. FRP’yi atlamak için bir video eğitimini izledim ve tekrar denedim. Cihaza “yeni” Google hesabımı ekleyebiliyor gibiyim, çünkü yeni oturum açmayı doğrulamak için Google’dan e-posta aldım, ancak cihazda oturum açamayacağımı belirten bir hata alıyorum şifrenizi değiştirmek ve 24 saat beklemek için bekleyin. Bekledim ve tekrar denedim. Aynı şey. Bunun için düzeltmenin OEM’in kilidini etkinleştirmek olduğunu okudum. Talimatlar, geliştirici seçeneklerine girmek için yapı numarasında 7x üzerine dokunun. İşe yaramadı. Hiçbir şey olmadı. Oem seçeneğine erişmek ve tıklatmak, yeniden başlatmak ve yeniden kuruluma başlamak için aramam gereken gizli kodu veren bir site bulmayı başardım (arama tuş takımını almaya çalışırken eğlenceliydi). İşe yaramadı. Hala 24 saat boğayı alıyorum. Lütfen yardım et. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu konuda yeniyim ve etrafta dolaşmaya devam edersem telefonumu sert tuğla yapmaktan korkuyorum. Herhangi bir öneri çok takdir edilecektir.

Çözüm: Telefonunuzun kilit ekranı şifresini unuttuysanız, kilidini açmak için yaklaşık 5 kez denemeniz gerekir.

Android Cihaz Yöneticisi’ni kullanarak telefonunuzun kilidini açmayı deneyebilirsiniz.

    Https://www.google.com/android/devicemanager adresine gidin. Google e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Giriş Yap’a tıklayın. Kilidi tıklayın. Yeni bir ekran kilidi şifresi girin ve Kilidi tıklayın. Artık telefonunuzun kilidini yeni şifrenizle açabileceksiniz.

Ayrıca, aşağıda listelenen adımlara ilerleyerek telefonunuzun kilidini de açabilirsiniz.

    Maksimum deneme sayısına ulaşana kadar kilit ekranı kodunu girin. 30 saniye beklemeniz istenecek, Tamam’a dokununEkran ekranınız kapanırsa, güç düğmesine dokunun ve ekranınızın kilidini açın. Örüntüyü unuttum veya Kodumuzu unuttum seçeneğine dokunun. Google hesap ayrıntılarınızı girin ve Oturum aç’a dokunun. yedek PIN kodunu girin, ardından Tamam’a dokunun. Sizden yeni bir ekran kilidi açma deseni oluşturmanız istenecektir. İstemiyorsanız, Kaydır veya Yok öğesine dokunun. Ekranınız şimdi açılacaktır.

Google hesap bilgilerini ve telefona bağlı olan yedek PIN kodunu unuttuysanız, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekir. Bunun telefonunuzda depolanan verileri temizleyeceğini unutmayın.

    Cihazı kapatın. Gç ve Sesi azaltma düğmelerine basın ve basılı tutun. LG logosu göründüğünde, Sesi azaltma düğmesini basılı tutarken devam ederken Gç düğmesini hızlı bir şekilde bırakın ve yeniden tutun. ve operatör uygulamaları) ve tüm ayarları sıfırla mesajı görüntülenir, Evet’i vurgulamak için Sesi azalt düğmesini kullanın. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

Fabrika ayarlarına sıfırlama koruması özelliği sıfırlama işleminden sonra etkinleşirse ve hala doğru Google hesap ayrıntılarını giremiyorsanız, bu adresten daha fazla yardım almak için https://support.google.com/accounts/troubleshooter/2402620 adresine gidin. Google hesabı.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.