LG V40 ThinQ Rastgele Nasıl Kapatılır

#LG # V40ThinQ’ya sahip olan okuyucularımızın telefonlarında yaşadıkları sorunları gidermelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu, geçen yıl piyasaya sürülen üstün özelliklere sahip premium bir Android cihazı. 6.4 inç P-OLED ekrana ve üçlü arka kamera sistemine sahip. Kaputun altında 6GB RAM ile eşleştirilen bir Snapdragon 845 işlemci var. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde LG V40 ThinQ cihazını rastgele kapatıyoruz.

Bu konuda bir LG V40 ThinQ veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG V40 ThinQ Rastgele Nasıl Kapatılır

Sorun: V40 ThinQ cihazım aniden tuhaf sorunlar yaşamaya başladı. Düşmedi, ıslandı ve ısınmıyor. Son zamanlarda yeni bir uygulama eklemedim ve görece az sayıda kullandım. Fb, mewe, ebay, amazon, kare. Ayrıca, ana ekranlara birkaç kısayol eklendi. Aniden kapanıyor. Yeniden başlatmak için yumuşak sıfırlama bataryası yapmam gerekiyor. Ama bunu 3 ya da 4 kez yapmak zorundayım. Telefonu yeniden başlatmadan önce en az bir dakika beklerim, ya “LG” ya da att logosuna yapışır. Sonunda işe yarıyor. Diğer sorunlar, kapanmıyorsa, ekran kilitlenmesi veya tepkisizleşmesidir. Telesekreterimi bugün kontrol ettim ve silmek veya kaydetmek için sayılara basmak cevap vermedi. Ana ekranı kaydırmak, ekranlar arasında yarı yolda kaldı ve ekran biraz bulanıktı. Yeniden başlatma yapmak zorunda kaldım. Fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaktan nefret ederim, telefonumun bütün şifreleri, fotoğraf albümleri ve tonlarca kaybetmekten nefret ediyorum ya da yeniden düzenlemek için harcamak zorunda kaldığım bir sürü şey var. Batarya oldukça hızlı şarj oluyor ve durmadığım sürece oldukça iyi bir şarj oluyor. Herhangi bir batarya sorunu fark etmedim. Bu aynı zamanda bir sigorta telefonu, geçmişte refurb telefonları ile iyi şanslar elde etmedim. Herhangi bir yardım için teşekkürler. Ayrıca bilinen bir virüs algılayıcısını da indirip herhangi bir sorun bulamadım. Ayrıca önbellek, tarih vb her zaman temizlenir. Düşüncesi olan var mı? Yükseltme zamanı geldi mi? İş ve İnternet aramalarında bu telefonu ve ekran boyutunu beğendim. Ayrıca hangi işletim sistemi üzerinde olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Tekrar teşekkürler.

Çözüm: Bu telefonda sorun giderme adımlarını gerçekleştirmeden önce, ilk önce en yeni yazılım sürümünde çalıştığından emin olmak en iyisidir. Bir güncelleme varsa, önce onu indirmeli ve yüklemelisiniz.

Yapacağımız ilk şey, sorunun bir yazılım sorunundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bu sorun için önerilen ve aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyin.

Telefonun microSD kartını çıkarın.

Bozuk sektörleri olan bir microSD kartınız varsa, telefonun kendi kendine kapanması da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere telefonda bazı sorunlara neden olabilir. Bu kartı çıkarmayı deneyin, sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefonu Güvenli Modda başlatın

İndirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için telefonu Güvenli Modda başlatmalısınız. Telefon bu modda çalışırken, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verilir.

 • Telefonu kapat.
 • Görüntülenen seçenekler menüsünde, Kapat düğmesine basın ve basılı tutun.
 • Güvenli Mod'da yeniden başlatmanız istendiğinde, Tamam'a dokunun.
 • Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra, ekranın altında Güvenli modu görüntüler.

Sorunun bu modda olup olmadığını kontrol etmeye çalışın. Öyleyse, indirilen bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin

Telefonun önbellek bölümünü silmek, bozulduğunda bu soruna neden olabilecek geçici sistem verilerini siler.

 • Giriş ekranında, Ayarlar'a dokunun.
 • 'Genel' sekmesine dokunun.
 • Depolama> Dahili depolama'ya dokunun.
 • Hesaplamanın bitmesi için menü seçeneklerinin bekleyin.
 • Boş alan aç'a dokunun.
 • Geçici dosyalar ve ham dosyalar'a dokunun.
 • Aşağıdaki seçenekleri seçin: Önbelleğe alınmış veriler, Kaset geçici dosyaları, Kameradan gelen ham dosyalar
 • Sil> SİL'e dokunun.

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın

Göz önünde bulundurulması gereken son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu adıma geçmeden önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

 • Fabrika ayarlarına sıfırlama yapmadan önce dahili bellekteki verileri yedekleyin.
 • Ana ekrandan, Ayarlar.
 • 'Genel' sekmesine dokunun.
 • Yeniden başlat ve sıfırla üzerine dokunun.
 • Fabrika verilerine sıfırla'ya dokunun.
 • İsterseniz, SD kartı sil onay kutusuna dokunun.
 • RESET PHONE 'e dokunun – Tümünü sil – RESET

Sıfırlamadan sonra herhangi bir uygulamayı yüklemeyin. Önce telefonun kapanıp kapanmayacağını kontrol etmeyi deneyin.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra da sorunun devam etmesi durumunda, telefonu bir servis merkezine getirmeli ve bunun zaten hatalı bir donanım bileşeninin neden olabileceğinden kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Merak etme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti ediyoruz. Size yardımcı olabilirsek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.