LG V50 ThinQ cihazım açılmıyor. Bunu düzeltmenin iki yolu var.

LG V50 ThinQ gibi bir üst düzey akıllı telefonun gücü kesilip açılmadığında, ürün yazılımı ile ilgili küçük bir sorun veya ciddi bir donanım sorunu ortaya çıkar. Ürün yazılımı ile geliyorsa, buradaki çözümleri takip ettikten sonra, tekrar yanıt vermenizi sağlayacağından eminim. Bununla birlikte, eğer sorun donanıma aitse, bu konuda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu satın aldığınız mağazaya geri getirmek ve teknisyenlerinin cihazı kontrol etmesini sağlamaktır. Donanım sorunları hakkında yapabileceğiniz çok fazla şey var.

Ancak bu yazıda, açılmayacak LG V50 ThinQ’nuzun nasıl giderileceğini size göstereceğim. Bunun gibi sorunların giderilmesinde etkili olduğu kanıtlanmış birkaç çözümü sizlerle paylaşacağım. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorun yaşıyorsanız, bu makalenin size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Daha ileri gitmeden önce, bu sorunu bulduğunuzdan ve sorununuza bir çözüm bulmaya çalıştığınızdan, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna değindiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeye çalışın. Okurlarımız tarafından bildirilen sorunların bir kısmına zaten çözümler ürettik, bu nedenle sizinkine benzer sorunları bulmaya çalışın ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Sizin için çalışmazlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorunları anketimizi doldurun ve gönder düğmesine basın.

Açılmıyor LG V50 ThinQ nasıl giderilir

Burada sizinle paylaşacağım birkaç çözüm var ancak ilki en etkili olanı. Çünkü bu sorun fiziksel ya da sıvı hasarından kaynaklanmadıysa, bunun sadece bir ürün yazılımı çarpışması olduğundan neredeyse her zaman eminiz ve cihazınızdaki durum söz konusu ise, zorla çalıştırmanın neden olduğuna bakılmaksızın her zaman düzeltebileceği kesindir. sorun. Olduğu söyleniyor, işte V50 ThinQ’nuzu düzeltmek için yapmanız gerekenler…

İlk çözüm: Zorla telefonunuzu yeniden başlatın

Henüz bilmemeniz durumunda, zorla yeniden başlatma, telefonunuzun belleğini tazeleyecek ve tüm uygulamaları ve servisleri tek seferde yeniden yükleyebilecek benzetilmiş bir pil çıkarma işlemidir. Yalnızca LG V50 ThinQ’niz gibi çıkarılabilir pili olan telefonlarda yapılır. İşleminiz doğru yapıldığından emin olmanız gerektiği gibi, cihazınız buna bağlı olduğu için yanıt vermelidir:

    Cihaz kapanana kadar Güç düğmesini ve Sesi Azalt’ı aynı anda basılı tutun, yaklaşık 8 saniye sonra bırakın.

Telefon bunu yaptıktan sonra açılırsa, sorunun sonu budur, ancak değilse, aynı işlemi birkaç kez daha yapmayı deneyin. Bundan sonra ve telefon hala yanıt vermiyorsa, o zaman şunu deneyin:

    Önce Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Sesi Azalt düğmesini basılı tutarken Gç tuşunu basılı tutun. Şimdi, her iki tuşu da 8 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Temelde ilkiyle aynıdır, ancak bu sefer ses azaltma tuşundan sonra güç düğmesine basıldığından ve basılı tutulduğundan emin oluyoruz, çünkü aksi halde yapmak size aynı sonucu vermez. Bununla birlikte, eğer V50 ThinQ’nuz söz konusu prosedürden sonra hala cevap vermiyorsa, işte bundan sonra yapmanız gerekenler.

İkinci çözüm: Telefonu şarj edin ve zorunlu sıfırlamayı yapın

Bir akıllı telefon sahibi olduğunuzda, boşalmış bir batarya çok normal bir durum gibi görünebilir, ancak sorun şu ki, cihaz yazılımı çökmesine neden olacak zamanlar vardır. Elbette, böyle bir sorun bir zorla yeniden başlatma ile çözülebilir, ancak telefonunuzda yeterli batarya yoksa, açılmadığı için hala cevap vermeyecektir. İlk prosedürü uyguladığınızda yanıt vermemesinin nedeni bile olabilir. İşte bu konuda yapmanız gerekenler:

    Şarj cihazını çalışan bir duvar prizine takın. Bu prosedür için kablolu şarj cihazını kullanmanız önemlidir. Orijinal güç / veri kablosunu kullanarak, cihazı şarj cihazına bağlayın. Cihazın şarj işaretlerini gösterip göstermemesine bakılmaksızın, telefonun bağlanmasına izin vermeyin. en az 10 dakika şarj cihazı. Bundan sonra, önce ses kısma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Şimdi, ses kısma düğmesini basılı tutarken açma / kapatma tuşunu basılı tutun. Telefon hala şarj cihazına bağlıyken 10 saniye veya daha fazla.

Sorun, boşalmış bir batarya ve sistem arızasından kaynaklanan küçük bir sorunsa, telefonunuz şimdiye kadar önyüklenmelidir, ancak değilse, ilk başta düşündüğümüzden daha ciddidir. Bu nedenle, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için artık cihazı tekrar mağazaya getirmek için mükemmel bir zaman.

Sorun tekrar oluşursa ne yapmalı?

Ancak, telefonunuzun tekrar yanıt vermesini sağlayabildiyseniz ancak sorun zaman zaman ortaya çıkarsa, cihazınızı yeni bir başlangıç yapmak için sıfırlamanız gerekir. Sıfırlamadan önce, önemli dosyalarınızın ve verilerinizin silinecekleri bir kopyasını oluşturduğunuzdan emin olun. Ayrıca, sıfırladıktan sonra kilitlenmemesi için Google hesabınızı kaldırın. Her şey hazır olduğunda, şu adımları izleyin:

    Ana sıfırlama yapmadan önce dahili bellekteki tüm verileri yedekleyin. Cihazı kapatın. Güç ve Sesi azaltma düğmelerine basın ve basılı tutun. LG logosu göründüğünde, basılı tutmaya devam ederken Gç düğmesini hızlı bir şekilde bırakın ve yeniden Ses seviyesini azaltma düğmesi. ‘Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla’ mesajı göründüğünde, Evet öğesini vurgulamak için Ses seviyesini azalt düğmesini kullanın. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.

Umarım açılmayacak LG V50 ThinQ cihazınızı tamir etmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da bizi takip ederek sözcüğü yayın.