LG Zone 4 Nasıl Açılmaz

#LG # Zone4, ilk olarak Mart 2018’de piyasaya sürülmüş olan bütçeli bir Android akıllı telefondur. 720 x 1280 piksel çözünürlüğe sahip 5 inç IPS LCD ekranlı plastik bir gövdeye sahiptir. Arka kısımda tek bir 8MP kamera varken ön kısımda 5MP selfie kamerası bulunur. Kaputun altında Snapdragon 425 işlemciyi 2GB RAM ile eşleştirmiş bulacaksınız. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG Zone 4’ün çözülmeyeceği ile mücadele edeceğiz.

Bu konuda bir LG Zone 4 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

LG Zone 4 Nasıl Açılmaz

Cihazınıza gelmesini istemediğiniz en büyük sorunlardan biri açılmadığı durumdur. Çoğu zaman buna servis merkezine gitmeyi hak eden hatalı bir donanım bileşeni neden olabilir. Bazen, özellikle sadece bir yazılım aksaklığından kaynaklanıyorsa, sorun sizin tarafınızdan çözülebilse de. Telefonunuzu bir servis merkezine göndermeden ve onarıma göndermeden önce, bu sorun için önerilen aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uyguladığınızdan emin olun.

Telefonu şarj et

Yapmanız gereken ilk şey, pilinin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Batarya tamamen boşaldığında, telefonun açılmasını önleyen birkaç durum vardır. Bu faktör, aşağıda sıralanan adımları izleyerek ilk önce ortadan kaldıracağımız şeydir.

    Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasına takılan kir veya pisliklerin giderildiğinden emin olun. Telefonu duvar şarj cihazını kullanarak tamamen şarj edin. Telefon şarj olmazsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Duvar şarj aletini kullanarak şarj etmenin başarısız olması durumunda telefonu bir bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi de denemelisiniz.

Batarya tam olarak şarj olduğunda, telefonu açmayı deneyin. Hala açılmıyorsa, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarına devam edin.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştir

Telefon yazılımının yenilenmesi, küçük bir yazılım aksaklığından kaynaklanabilecek problemi ortadan kaldıracaktır. Bu, sadece cihazı yeniden başlatarak kolayca yapılabilir. Aygıt kapanana, yaklaşık 8 saniye sonra Güç düğmesine ve Sesi Azalt düğmesine basın ve sonra bırakın.

LG Zone 4’ün açılmayacağını kontrol edin, sorun hala devam ediyor.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefonunuz, kolay erişim için daha iyi performans göstermesi için genellikle en sık kullanılan verileri saklar. Telefonun özel bölümünde depolanan bu verilerin bozulabileceği durumlar vardır. Bu olduğunda, bu genellikle telefonda bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Soruna neden olanın bu olasılığını ortadan kaldırmak için, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

    Telefonu kapatın. Aşağıdaki tuşlara aynı anda basın ve basılı tutun: Sesi Azaltma Tuşu + Gç / Kilit Tuşu yaklaşık 10 saniye basılı tutun. Sistem kurtarma ekranı görüntülendiğinde her iki tuşu da serbest bırakın. Silmek için ses tuşuna basın. önbellek seçeneği daha sonra seçmek için açma / kapatma tuşuna basın.

LG Zone 4’ün açılmayacağını kontrol edin, sorun hala devam ediyor.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Telefon hala açılmıyorsa, gerçekleştirebileceğiniz son sorun giderme adımlarından biri kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

    Telefonu kapatın. Aşağıdaki tuşlara aynı anda basın ve basılı tutun: Ses Azaltma Tuşu + Gç / Kilit Tuşu yaklaşık 10 saniye basılı tutun. Veri Sıfırlama seçeneği daha sonra seçmek için açma / kapatma tuşuna basın. Telefonu başlatın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve bunun zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.