Masaüstü ve Mobil için 4K'da ve Full HD'de En İyi 15 Doğa Duvar Kağıdı

Neden doğa duvar kağıtlarını seviyoruz? Her zamanki yaşam ortamından bir mola veriyorlar ve sizi huzurlu bir yere taşıyorlar. Lavanta alanında ışıl ışıl parıldayan güneşin güzel manzarası ile karşılanmak, kelimelerin tarif edemediği bir şeydir.

Doğanın, ana dünyaya inanılmaz manzaralar ve çarpıcı manzaralar sağladığı doğrudur. Tek gereken bir bakış ve ayaklarınızı temizleyecektir. İnan bana, abartmıyorum.

Doğaya olan muazzam sevgimize dayanarak, sizi 4K ve FHD'de daha az sıkıntılı yerlere ulaştırmak için en iyi görüntüleri biriktirdik.

Important Note: To download these images in their original resolution, click on the link below each image. If you are looking for a low-resolution image, right click on the wallpaper and select Save image as.

1. Hoş Geldiniz [4K]

Bu duvar kağıdı, huzur ve sükunetin özüdür. Bir mandalina gökyüzü tarafından çerçevelenmiş bir Torri'ye (geleneksel Japon kapısı) bakış, endişeli aklımızı sakinleştirmenin en iyi yoludur.

Orijinal çözünürlükte indirin

2. Bin Aroma [4K]

Lavanta nane ailesinin bir üyesi olduğunu biliyor muydunuz? Bu mor çiçeklerin mükemmel bir aromaya sahip olmasının yanı sıra birçok sağlık yararı vardır. Duvar kâğıdını koklayamazsın, ama seni dışarı atıp çiçek kokutuyor.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
11 Motivational HD Wallpapers to Get You Through the Week

Read More

3. Duvar [4K]

Bu görüntüyü özetlemeniz istense, nasıl yapardınız? Yorumlar bölümünde cevabınızı bize bildiriniz. (Evet, Rahul Dravid kabul edilebilir bir cevaptır.)

Orijinal çözünürlükte indirin

4. Yeşil Tepelerin ve Mavi Gökyüzlerinin [4K]

Parlak mavi gökyüzü ve berrak sarı güneş ışığı, yeni başlangıçlara işaret ediyor. Ne yazık ki, bizim gibi şehir sakinlerinin bu tür mavileri görmeleri ve yeşil tepelerden söz etmemeleri gibi nadir görülen bir durum. İç çekmek.

Orijinal çözünürlükte indirin

5. Tekrar Karşılaşıncaya Kadar [4K]

Batan güneşin renklerini yansıtan küçük bir gölet, neşeyle yüzen pamuk benzeri bulutlar ve yeşil çimler. Uzun ama verimli bir güne son vermenin en iyi yolu.

Orijinal çözünürlükte indirin

6. Tepe Tüneli Manastırları [4K]

Yunanistan'ın Meteora manastırları manevi bir yükseliş elde etmek için ideal bir yer olarak kabul edilir. Bu düşey kayalıkların birçok manastırı barındırmasının nedeni budur. Daha önce bu tepelerin yaklaşık yirmi dört tanesinin olduğunu biliyor muydunuz?

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-707{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/WordPress-Import/2014/04/169125/10153065_657766870944940_1772126221765946108_n_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1518422204’);background-size:cover;background-position:center center}

#homescreen

Click here to see our homescreen articles page

7. Işık Olsun [HD]

Bu görüntünün üç farklı rengi zekice yakalamasından hoşlanıyorum. Yeşilin tonu sadece büyülü.

Yeşil demişken, otlakların dünyadaki toplam bitki örtüsünün yaklaşık% 20'sini kapladığını biliyor muydunuz? Çimler genellikle insanlar tarafından keşfedilen en eski organizmalardan biri olarak kabul edilir.

Orijinal çözünürlükte indirin

8. Dans Işıkları [HD]

Gece geç saatlerde çalışmaya başlarsanız, ambiyansı rahatlatan bir duvar kağıdına sahip olmak daha pratiktir. Herhangi bir uygulamayı veya tarayıcıyı kapattığınız anda gözleriniz beyaz ışık altında parlamaz.

Orijinal çözünürlükte indirin

9. Deniz Gerçekten Mavi mi? [HD]

Yeşil mi Mavi mi Turkuaz mı Hepimiz denizin renginin hava şartlarına göre her zaman değiştiğini biliyoruz. Ancak, renkteki bu değişikliklerin aslında ışık ve deniz yosunlarının oyunlarından kaynaklandığını biliyor muydunuz?

Orijinal çözünürlükte indirin

10. Çiçeği [HD]

Love closeups? If yes, here’s a superb image for you. What I loved about it is that the photographer has managed to capture every single aspect of these tiny blooms.

Orijinal çözünürlükte indirin

11. Alttaki Çapa [HD]

Çiçekleri seviyorsanız, bu kesinlikle sisteminize doğru yol almalıdır. Bu görüntüyü birçok nedenden dolayı sevdim. İlk olarak, çiçek açan zambak yeni başlangıçlara işaret eder ve umut ve hayallerden bahseder. İkincisi, çiçeğin doğru hizalamaları, soldaki tüm masaüstü simgelerine sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Orijinal çözünürlükte indirin

12. Gün Doğumu [HD]

Büyülü, büyüleyici, sakin ve huşu uyandıran. Kelimeler, altın ışınlarının soluk mavi dağlara çarptığı zamanın gerçek güzelliğini tanımlayamıyor. İnsanların bu nefes kesici manzarayı yakalamak için erken kalkmalarına şaşmamalı.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
13 Beautiful HD Wallpapers of Exotic Birds to Bring Your Desktop to Life

Read More

13. Ateş Nehri

Sadece ben miyim, yoksa Kara Panter'de gösterildiği gibi Wakanda dağlarına benzeyen dağ yüzünü de görüyor musunuz?

Orijinal çözünürlükte indirin

14. Çiçekler ve Bisikletler

Bazen, mobil duvar kağıtlarının alt kısmındaki çok fazla karışıklık, uygulama simgelerinin tespit edilmesini zorlaştırır. Neyse ki, yukarıdaki resim hoş bir tonda tutarak bu sorunu çözüyor.

Ayrıca, sarı ve mor çiçeklerin parlak tonları, telefonunuzun kilidini açtığınız anda sizi gülümsetir.

Orijinal çözünürlükte indirin

15. Müziğin Sesi

Yine karla kaplı dağların ve otlakların arkasındaki sihir kesinlikle nefes kesici!

Orijinal çözünürlükte indirin

Doğanın Birçok Renkleri

Duvar kağıtları hiç şüphesiz dizüstü bilgisayarlara, bilgisayarlara ve telefonlara kişisel bir dokunuş katmanın en temel yollarından biri.

Sisteminizin duvar kağıdını ne sıklıkla değiştirirsiniz? 'Haftalık değiştiriciler' kategorisine giriyorum. (Evet, sadece bir terim oluşturdum.)

Sıradaki: Şelalenin resimleri sizi büyüledi mi? İşte kontrol edebileceğiniz en iyi HD şelale duvar kağıtlarından bazıları.