Mayıs 2019 için en iyi 11 Yeni ve Ücretsiz Android Uygulamaları

Android uygulamaları dünyasında, birbirinden ayrılmak zor. Çok sayıda yeni ve işlevsel uygulama, benzer uygulamaların büyük bölümünde kayboluyor. Bunun da ötesinde, Google Play Store bir çok güvenilir ve en çok satan / indirilen uygulamadan oluşuyor. Peki yenilerini nasıl keşfedersiniz? Endişelenmeyin, en iyi yeni uygulamalar hakkında yazmaya başladık.

Top Fresh New Android Apps May 2019

Bu yüzden her ay yeni ve benzersiz Android uygulamalarının bir listesini derliyoruz, sizi Play Store’da arama yapmanın sıkıntısından kurtarıyoruz. Bu ayın kadrosu oldukça etkileyici. Gmail benzeri bir e-posta uygulamasından harika bir yeni şifre yöneticisine, bu özette birçok yeni Android uygulaması var.

Hadi bir bakalım.

1. Spark E-posta

Varsayılan e-posta uygulamasından geçmeyi düşünüyorsanız, Spark’a bir şans vermelisiniz. Bu e-posta uygulaması, iOS için en iyi e-posta uygulamalarından biri olarak kabul edilir ve bu yıl Mart ayında Android’de ilk kez tanıtıldı.

Birçok hareketi desteklemenin yanı sıra, Spark for Android, Akıllı Gelen Kutusu, Zamanlama ve Erteleme bildirimleri ve bir dizi başka özelleştirme seçeneği gibi birçok özelliği eve getiriyor. Bir profesyonel gibi kullanmak için en iyi Spark Mail ayarları kılavuzumuza bakın.

Best Spark Mail Settings And Tricks For Android 3Best Spark Mail Settings And Tricks For Android 20

Dahası, bir e-posta hesabına birden çok imza ekleyebilir ve e-postayı oluştururken bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. En iyi bölüm kurulum işleminin basit olmasıdır. Ekrandaki talimatları uygulamanız yeterlidir ve anında e-postalarınızı alırsınız.

Best Spark Mail Settings And Tricks For Android 14

Hala şüphen var mı? Daha iyi bilmek için aşağıdaki karşılaştırmayı okuyun.

2. Omnia Müzik Çalar

Çevrimiçi müzik akışı uygulamaları muazzam bir kütüphaneye ve birçok heyecan verici özelliğe sahiptir, ancak çevrimdışı müzik çalarlara olan aşkımı alamıyorum. Eğer benim gibi biriyseniz, yeni Omnia Müzik Çalar’ı seveceksiniz.

Bu çevrimdışı müzik çalar sadece basit ve karışık bir arayüze sahip değil, aynı zamanda birçok şık özelliği de bir araya getiriyor. Çeşitli kayıpsız ve yüksek çözünürlüklü ses dosyası formatlarını desteklemenin yanı sıra, uygulama, boşluksuz çalma, jestler ve albüm sanatları gibi faydalı özellikler de getiriyor. Bu uygulama aynı zamanda 10 bant ekolayzır ve Google Voice komut desteği sağlar.

Best Fresh New Android Apps For May 2019 7Best Fresh New Android Apps For May 2019 8

Ayrıca, mini oynatıcıyı her zaman yukarı çekerek açabilirsiniz. Ve evet, mini oyuncu da albüm sanatını destekliyor.

Bulduğum tek sorun Omnia Music Player’ın tüm ses parçalarını varsayılan olarak eklemesi. Örneğin, WhatsApp kayıtlarının parçacıkları varsa, varsayılan tarama her şeyi alır. Neyse ki, uygulamanın müzik dosyaları için taraması gereken klasörleri seçebilirsiniz. Poweramp ve Stellio Player gibi uygulamalarda bulacağınız gibi ‘Kısa İzleri Yoksay’ özelliği yoktur.

3. Skit

Skit, yarı pişmiş varsayılan App Manager’ın yerine geçmek isteyenler için en iyisidir. Yüklü uygulamalarınızı görmenizi ve yönetmenizi sağlar. Ayrıca, herhangi bir sistem uygulamasını ayıklayabilirsiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü iki sekme sunar – Kullanıcı ve Sistem. Tahmin edebileceğiniz gibi, Kullanıcı sekmesi kullanıcı tarafından yüklenmiş tüm uygulamaları içerirken, ikincisi sistem uygulamalarını içerir.

Best Fresh New Android Apps For May 2019 11Best Fresh New Android Apps For May 2019 12

Bir APK veya bir sistem dosyasını paylaşmak için yapmanız gereken tek şey Sistem’e gitmek, uygulamayı seçmek ve sağ alt köşedeki küçük mavi simgeye dokunun. Ardından, Paylaş’ı seçin ve bir uygulama seçin. Bu kadar.

Best Fresh New Android Apps For May 2019 14Best Fresh New Android Apps For May 2019 15

Diğer o zaman, Skit mükemmel bir uygulama yöneticisidir. Yalnızca listelenen tüm uygulamalar değil, aynı zamanda uygulamalarla ilgili tüm ayrıntıları tek bir çatı altında görebilirsiniz. Bu yüzden uygulama izinleri veya uygulama sertifikaları olsun, hepsini görmek için doğru simgeye tıklamanız gerekir.

4. Kolay DND

Artık çoğu telefonda özel bir DND (Rahatsız Etmeyin) düğmesi bulunur. Kullanımınıza göre özelleştirmeyi bile seçebilirsiniz. Ancak, ne zaman ihtiyacınız olursa, telefonunuzun ayarlarına derinlemesine dalmanız gerekir.

Easy DND’nin arkasındaki yapımcı StrangerWeather, DND ayarlarını kolay erişilebilir bir formata yerleştirerek değiştirmeye çalışır.

Arayüz, çeşitli modlar – DND Açık, DND Kapalı ve Öncelik Modu arasında geçiş yapmanıza izin veren büyük karolar sunar. Yapmanız gereken tek şey bir karo üzerine dokunun ve madde halledilir.

Best Fresh New Android Apps For May 2019 18Best Fresh New Android Apps For May 2019 19

Ayrıca, öncelik ayarlarını tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Öncelik modu etkin olduğunda, Mesajlar, Medya Sesleri ve Dokunma Sesleri gibi modları ekleyebilirsiniz.

5. Scribbl

Scribbl, dışarıdaki tüm Instagram kullanıcıları için altın. Bu küçük uygulama, Instagram Hikayelerinizi diğerlerinden farklı kılmak için resimlerinizin üzerine harika bir animasyon çizmenizi sağlar. Kedinizin bıyıkları veya BFF’nizin başındaki parlayan boynuzları olsun, Scribbl ile çok şey yapabilirsiniz.

Karalama farklı animasyon stillerini paketler. Animasyonların rengini ve saydamlığını her zaman değiştirebilirsiniz. Tamamlandıktan sonra, yeni oluşturmanızı alttaki Oynat sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulama görüntüleri 1080p çözünürlükte dışa aktarmanıza olanak tanır.

Best Fresh New Android Apps For May 2019 24Best Fresh New Android Apps For May 2019 26

Uygulama ücretsiz olsa da, pro sürümünü satın alarak birkaç animasyonun kilidini açabilirsiniz.

6. Yükseliş

Aylık özetimizi düzenli olarak izlerseniz, şu ana kadar en az bir sağlık ve sporla ilgili uygulamayı dahil ettiğimizi bilmelisiniz. Bu ay için, Rise ile gitmeye karar verdik.

Cat 1941089 1920

Rise daha iyi uyumak için dört teknik içeren bir uyku yönetimi uygulaması. Bu teknikler arasında Farkındalık Meditasyonu, Kılavuzlu Görüntü, İlerici Kas Gevşemesi ve Kabul ve Taahhüt Terapisi yer alır. Ayrıca, ilerlemenizi kaydetmenizi sağlayan bir Uyku Sütü de var.

Best Fresh New Android Apps For May 2019 30Best Fresh New Android Apps For May 2019 31

Uygulamanın etkili olduğunu tespit ederseniz, yaklaşık 120 uyku rutininin kilidini açan ve uyku düzeninize erişebilen pro sürüme yükseltebilirsiniz.

7. İndir Navi

İndirme Navi Android telefonlar için en yeni indirme yöneticisidir. Ana ekrandaki tüm indirmeleri listeler ve görüntüler, videolar ve beğeniler için bölümler ayırmıştır. Yani, tek yapmanız gereken indirmelerinizi anında almak için birine dokunmak.

Best New Android Apps For May 2019 20Best New Android Apps For May 2019 21

Ayrıca, indirme işlemlerini istediğiniz gibi duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Ayrıca, Metrelenmemiş bağlantılar, Dolaşım denetimleri vb. Gibi ayar orduları vardır.

Bu uygulamayı kullanmak için indirme bağlantısını panonuza kopyalamanız, uygulamayı açmanız ve Ekle düğmesine basmanız gerekir ve bundan sonra hemen hemen her şey otomatik olarak halledilir.

8. Pixtica

Pixtica, mütevazı telefon kamerasıyla biraz eğlenmek isteyenler içindir. Hem filtrelere hem de manuel kontrollere sahiptir. İster renkli bir Instagram mesajı isterse basit bir fotoğraf olsun, Pixita hepsini mümkün kılar.

Best New Android Apps For May 2019 22Best New Android Apps For May 2019 23

Pixtica’nın bir başka harika özelliği de GIF Kaydedicisi. Bununla beraber, filtreleri destekledikleri için harika ve benzersiz GIF’ler yapabilirsiniz.

9. Batarya Çentiği

Telefonunuzdaki çentiği iyi kullanmak için koymak ister misiniz? Eğer evet ise, Battery Notch’e merhaba deyin.

Battery Notch

Adından da anlaşılacağı gibi, bu çentiği pil göstergesi olarak kullanmanıza izin veriyor. Yani, telefonunuzun durum çubuğunda boş alan varsa, XDA kıdemli üyesi Croccio’nun Batarya Notch’i kurabileceğiniz bir uygulama.

Best Fresh New Android Apps For May 2019 5Best Fresh New Android Apps For May 2019 3

Uygulama tek başına yapamadığından çentik şeklini seçmeniz gerekir. İyi oturmuyorsa, yüksekliğini ve genişliğini de ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, sistem pil göstergesini durum çubuğundan gizleyebilirsiniz. Ancak bunun için aşağıdaki ADB komutunu uygulamanız gerekir.

adb shell pm grant it.croccio.batterynotch android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

10. Zoho Gösterisi

Zoho Show, doğrudan telefonunuzdan profesyonel görünümlü sunumlar oluşturmanıza olanak sağlayan en yeni uygulamalardan biridir. Uygulamaya bir dizi şablon dahil edildi ve kullanımı oldukça basit ve kolaydır.

Screenshot 2019 04 29 17 03 05 295 Com Zoho Show App

Diğerleri arasında, hizalama, yazı tipi seçimi gibi normal biçimlendirme seçeneklerini bulacaksınız. Zoho Show slaytlarında ekip üyelerinizle de işbirliği yapabilirsiniz.

Best New Android Apps For May 2019 24Best New Android Apps For May 2019 25

Şebekenizi destekleyen bir cihaz varsa, sunumunuzu cep telefonunuzdan da kullanabilirsiniz. Zoho hesabınız varsa Zoho Show’da yapılan sunumlar dizüstü bilgisayarınız ile kolayca senkronize edilebilir.

Best New Android Apps For May 2019 18

Dışa aktarma seçenekleri söz konusu olduğunda, sunumlarınızı PDF olarak dışa aktarabilirsiniz.

11. Firefox Lockbox

Son fakat en az değil, Mozilla’nın tüm şifrelerinizi dijital bir kilit kutusunda sakladığını iddia ettiği bir şifre yöneticisi olan Firefox Lockbox’ımız var. Seçtiği tarayıcı Firefox olan biriyseniz (ve henüz herhangi bir şifre yöneticisine yatırım yapmadıysanız), kesinlikle denemeniz gereken uygulama budur.

Firefox Lockbox Fi

Açıkçası, Firefox hesabınızı kullanarak oturum açmanız gerekir. İşlem tamamlandığında, telefonla tarayıcı arasında şifreler senkronize edilir.

Bu yüzden basit bir web sayfasına giriş yapın ya da bir uygulama girişi yapın, Firefox Lockbox kullanıcı adlarını ve şifreleri otomatik olarak doldurur (bilgilerin önceden kaydedilmesi ve senkronize edilmesi şartıyla).

Mükemmel Uygulama?

Yeni uygulamalar denediğinizde nelere dikkat ediyorsunuz? Reklamı yapılan özelliklerin kusursuz çalışıp çalışmadığını ve uygulamanın da birkaç ek özellik içermesi gerektiğini kontrol ediyoruz. Ve elbette, iş akışını bozacak hiçbir engelleyici reklam yok.

İhtiyaçların neler?

Önceki basımlarımızı kontrol ettiniz mi? Değilse, Ayın Uygulamaları’nın Nisan 2019 sayısına bakınız.