Meraklı gözlerin var mı? Instagram anonim olarak ekran görüntüleri alın

Instagram güncellemeleri 2018'de bitmeyecek. Zaten bilmediğiniz durumda, uygulama, kullanıcılar Snapchat'in yaptığı gibi, kullanıcıların hikayelerinin ekran görüntülerini almaları durumunda kullanıcıları uyarıyor.

  • Bir profesyonel gibi Instagram hikayeleri nasıl yapılır?
  • Instagram ipuçları ve püf noktaları: Favori uygulamanızdan en iyi şekilde yararlanın

Şu andan itibaren, uygulamanın hikayelerinden birinde bir ekran görüntüsü aldığınızda, yayının görüşlerini alan kişiler listenizde adınızın yanında bir yıldız simgesi görünecektir. Açıkçası, sadece hikayenin yaratıcısı listeye erişime sahip. Henüz bir ekran görüntüsü almaya henüz başlamadıysanız, bir dahaki sefere yaptığınızda tek bir mesajla sizi haberdar edeceksiniz, “Bir sonraki ekran görüntüsünü veya ekran kaydını aldığınızda, hikayeyi gönderen kişi görmek".

Watch out, you little stalker! / © AndroidPIT

Ama endişelenmenize gerek yok. Ekran görüntüsü alışkanlıklarınızı anonim tutacak basit bir numara göstereceğiz.

Devam et, istediğin ekran görüntüsü

Göründüğü kadar kolay, takip ettiğiniz birinin hikayeleriyle sörf yapıyorsanız ve belirli bir fotoğraf veya videonun kütüphanenizde olması gerektiğini düşünürseniz, ancak kişinin bunu bilmesini istemiyorsanız telefonunuzu ekran görüntüsünü almadan önce uçak moduna Bu şekilde sağ salim çıkacaksınız.

Instagram'in bu güncellemeyi ekran görüntülerini aşamalı olarak bildirmesi için uyarladığını unutmayın, bu nedenle bu özellik şu anda sizin için etkinleştirilebilir veya olmayabilir.

Ekran shotting alışkanlıklarınızın artık anonim olmadığından haberdar oldunuz mu? Yorumlarda bize bildirin!