Messenger’ın gizli karanlık moduna nasıl erişilir

Buradaki karanlık mod, buradaki karanlık mod … Son zamanlarda yapabileceğimiz tek şey, yavaş yavaş tüm uygulamalara gelen karanlık temalar hakkında konuşmak gibi görünüyor. Android Q’nun bile karanlık bir modu olacak ve Facebook, Messenger’da siyah bir tema tanıtarak ana yoldan atlamak istiyor gibi görünüyor.

Ancak, Facebook Messenger’ın karanlık modu gizlenir. Sosyal mesajlaşma uygulamasının temasını değiştirmek, pilden tasarruf etmek için koyu tonları kullanmak ve uygulamayı karanlıkta kullanımı daha keyifli hale getirmek için önce özel seçeneği nasıl görünür hale getireceğinizi bilmeniz gerekir.

    Facebook Messenger ipuçları ve püf noktaları: bildirimlerden konumlara

facebook messenger dark mode

Android ve iOS’ta Facebook Messenger’da karanlık mod nasıl etkinleştirilir

Facebook Messenger’daki karanlık mod güzel bir emojinin ardına gizlenmiştir. Evet, doğru okudunuz, karanlık temaya erişmemizi sağlayan basit bir emoji. Bunu etkinleştirmek için yapmanız gerekenler:

    Herhangi bir sohbeti aç Hilal ay emojisini gönder (🌙) Karanlık mod etkinleştirilinceye kadar emojiye arka arkaya dokunun (bir pop-up onay olarak görünecektir)

Bundan sonra, Facebook Messenger’daki karanlık moda ücretsiz erişebileceksiniz. İstediğiniz zaman etkinleştirip devre dışı bırakabilirsiniz! Bu prosedür hem Android hem de iOS’ta çalışır, böylece kullandığınız herhangi bir akıllı telefon veya tablette bu yeni özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

    Android akıllı telefonunuzun pilinin daha uzun ömürlü hale getirilmesi

Uygulamalarda kullanılabilir olduğunda koyu temalar kullanıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.