Metin mesajları veya SMS gönderemeyen / alamayan LG V35 ThinQ nasıl düzeltilir

Yazılı mesajlaşma bir telefonun en temel fonksiyonudur ve herhangi bir akıllı telefon herhangi bir sorun olmadan bunu yapabilmelidir. Ancak, burada ve orada sorunlar yaşanıyor ve mesajlaşma sorunları en yaygın olanları arasında yer aldığından, yeni LG V35 ThinQ'nuz bile onunla karşılaşabilir. Metin mesajlaşma sorunları söz konusu olduğunda, SMS gönderilememesi ve alınamaması en yaygın sorundur.

Bu gönderide, metinleri ileten bazı sorunlara sahip olan LG V35 ThinQ ürününüzde sorun gidermede size yol göstereceğim. Sorunu belirleme ve iyi için çözebilecek bir çözümü formüle etme olasılığını göz ardı etmeye çalışacağız. Bu cihazın sahiplerinden veya benzer bir sorunu olan herhangi bir akıllı telefondan biriyseniz, bu makalenin size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Ancak, başka bir şeyden önce, telefonunuzla başka bir sorununuz varsa, sahipler tarafından bildirilen yüzlerce sorunu zaten ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza uğrayın. Oranlar, sitemizde zaten mevcut olan çözümlerin mevcut olması ya da en azından halihazırda çözdüğümüz benzer problemler var. Yani, probleminizle benzer veya alakalı olanları bulmaya çalışın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

içindekiler

 • SMS gönderemeyen / gönderemeyen LG V35 ThinQ ile ilgili sorunlar nasıl giderilir
   • Bizimle iletişime geçin
  • Ana sıfırlama yapmadan önce dahili hafızadaki tüm verileri yedekleyin.
  • Cihazı kapatın.
  • Güç ve Sesi kısma düğmelerini basılı tutun.
  • LG logosu görüntülendiğinde, Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlıca bırakın ve yeniden tutun.
  • 'Tüm kullanıcı verilerini sil (LG ve operatör uygulamaları dahil) ve tüm ayarları sıfırla' mesajı görüntülendiğinde, Evet'i vurgulamak için Sesi kıs düğmesini kullanın.
  • Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın.
  • Yine, sorun sıfırlamadan sonra devam ederse, bir teknisyen tarafından kontrol edilmek üzere mağazaya veya yerel dükkana geri götürün.

   Umarım bu sorun giderme rehberi size bir şekilde yardımcı olmuştur. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten veya aşağıdaki yorumdan lütfen çekinmeyin.

   Bizimle iletişime geçin

   Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.