MotoGP ve Formula 1’i Sky’sız, canlı olarak nasıl izleyebilirim?

2019 MotoGP ve Formula 1 Dünya Şampiyonası sezonu nihayet başladı ve motor yarışları hayranları TV’lerinde, akıllı telefonlarında ve tabletlerinde tüm yarışların tadını çıkarmak için sabırsızlanıyor. Bununla birlikte, Sky ve BT Sport, aralarındaki bu yarışlar için özel haklar edindiğinden, bu tür etkinliklerin yalnızca ücretli platformlarda canlı olarak keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak henüz havluya atmamalısınız. İzlemenin birkaç alternatif yolu var.

Kısayollar

  Abonelik olmadan ücretsiz serbest yarışlar Abonelik olmadan doğrudan yarışlar Abonelik ve abonelik olmadan canlı yayın

Sky ve BT Sport’a abone olmayanlar için ücretsiz MotoGP yarışları

En azından MotoGP ile ilgili olarak, BT Sport işleri tamamladı. BT Sports’u mevcut BT Genişbant paketinize ayda fazladan altı sterlin karşılığında alabilirsiniz, ancak internet için farklı bir sağlayıcı kullanıyorsanız işler daha zor.

Neyse ki, MotoGP’yi izlemek için para ödemeniz gerekmiyor, bir süre beklemeniz gerekiyor. Quest TV, gerçekleştikten sonra Pazartesi günü yarışları göstermek için bir anlaşma yapmayı başardı. Her ikisi de 6:00 ve 11:00 de gösterilir. Sadece onu daha heyecanlı kılmak için kimin kazandığını bulmaktan kaçının!

Quest TV, Freeview’da 37. kanalda SD ve 114 inç HD olarak mevcuttur. Dört gözle beklediğiniz yarışlar aşağıdaki gibidir.

  2 Haziran 2019 İspanya (Barselona), 16 Haziran 2019 Hollanda, 30 Haziran Çek Cumhuriyeti, 4 Ağustos 2019 Avusturya, 11 Ağustos 2019 San Marino, 15 Eylül 2019 Japonya, 20 Ekim 2019 İspanya (Valencia), 17 Kasım 2019

show 9781 2253651945743668

Sky aboneliği olmadan tüm yarışların doğrudan

Eurosport Deutschland

Uydu TV’li bir yemeğe veya hokkabazlığa sahip olanlar için geçerli bir alternatif, yüksek video kalitesi sayesinde birkaç yıldır Avrupa’nın yarısı hayranları için referans noktası olan Eurosport Deutschland tarafından temsil ediliyor.

logo esp og new

Alman kanal sinyalini almak için, uydu çanağınızı Astra uydusuna (19.2 ° Doğu) yönlendirin. Genellikle, yemekler HotBird uydusuna (13 ° Doğu) yöneliktir, bu yüzden dikkatli olun. Ayrıca, kod çözücünüzde aşağıdaki özellikleri ayarlamanız gerekir:

  12226 MHz frekansı Yatay polarizasyon Sembol oranı 27500 Fec 3/4 QPSK modülasyonu

RTL Almanya

Eurosport için yukarıdaki yöntem gibi, aynı RTL Almanya için de yapılabilir. Havadan serbest olan kanal ayrıca canlı Formül 1 yarışlarını gösterir. Kalite Eurosport’taki kadar yüksek değil ve Alman yorumlarına katlanmak zorundasınız. Alternatif olarak, TV’nin sesini kapatabilir ve radyoda canlı yorum dinleyebilirsiniz. Sinyali alma şansını yakalayabilmek için uydu çanağınızı 19 ° Doğuya yönlendirmeniz gerekir.

Canlı yayın

MotoGP Geçiş

VideoPass, MotoGP, Moto2, Moto3 ve MotoE sınıflarının tüm yarışlarını, niteliklerini ve testlerini görebileceğiniz, aynı zamanda sezon öncesi basın konferanslarını ve sunumlarını görebileceğiniz MotoGP’nin resmi video platformudur. Tüm bu, CANLI ve resmi MotoGP uygulaması aracılığıyla talep üzerine.


MotoGP ™

VideoPass’a farklı abonelik türleri satın alabilirsiniz. Birlikte ilgili fiyatlar:

  VideoPass sezonu 2019 ila 139.99 Euro

Gökyüzü Go

TV’deki MotoGP Grand Prix’i takip etme fırsatı bulamayanlar için Sky, yarışların uydu platformunun çevrimiçi hizmeti olan SkyGo’da canlı yayınlarını izleme fırsatı sunuyor. SkyGo’yu kullanmak için bir Sky abonesi olmanız ve desteklenen cihazlardan birini kullanmanız gerekir (bilgisayar, akıllı telefon ve tablet). SkyGo uygulaması Google Play Store’da mevcuttur. SkyGo bir seferde üç cihaza kadar desteklemektedir, bu yüzden bir Sky abonesi biliyorsanız, onlardan güzel bir şekilde giriş bilgilerini isteyebilirsiniz …

Şimdi tv

Sky aboneliği olmayan ancak kod çözücüler ve yemek kullanmadan MotoGP veya Formula 1’i izlemek isteyenler için, Sky TV’nin isteğe bağlı hizmeti olan Now TV servisine abone olabilirsiniz. Spor biletini seçerek (£ 7.99 / gün veya £ 12.99 / hafta arasında), aboneliğinizi aylık olarak, süre kısıtlaması olmadan ve ceza almadan yenileyerek, PC’nizde, akıllı telefonunuzda, tabletinizde ve TV’de yayınlanan en iyi canlı spor etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

ticket sport now tv

TV şimdi 14 günlük ücretsiz deneme sunar, böylece hizmetin kalitesini deneyebilir ve daha sonra hizmeti kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilirsiniz. ŞİMDİ TV’nin Bilet Sporu ücretleri aşağıdaki gibidir:

  Günlük bilet: £ 8.99 Haftalık bilet: £ 14.99 Aylık bilet: £ 33.99 Aylık cep, sadece geçiş: £ 5.99

TV8

TV8 ayrıca MotoGP ve Formula 1 canlı yayınlarını web sitesinde ücretsiz olarak izlemenize gerek kalmadan izlemenizi sağlar. Canlı akıştaki olayları takip etmek için TV8 web sitesine erişmeniz ve kanalın birkaç saniye içinde otomatik olarak akışa başlamasını beklemeniz gerekir. Bu bir İtalyan TV kanalıdır, bu yüzden etrafta gezinmek için VPN ve küçük bir Google Translate kullanmanız gerekir – İtalyanca konuşmazsanız!

  Entegre VPN’li Android için Opera artık kullanıma hazır

MotoGP ve Formula 1 gibi spor etkinliklerini nasıl takip ediyorsunuz? Okurlarımız için başka tavsiyeniz var mı? Bilmemize izin ver.