Motorola Droid Maxx'te Nasıl Bir Ekran Görüntüsü Çekilir

Motorola DROID RAZR MAXX'te ekran görüntüleri çekiliyor ve zor ama bir şey. Bunları paylaşmak, özellikle komik bir mesaj aldığınızda gerçekten harika olabilir.

Ekran görüntüleri çekmenin, nasıl yapacağınızı öğrenmek istediğiniz bir şey gibi geldiğini düşünün. Burada açıklayacağız ve gerçekten çok basit!

Bilgisayar söz konusu olduğunda, PC'nin klavyesi bu özel işlev için özel bir tuşa sahiptir, ancak aynı şeyi telefonunuzda yürütmek küçük bir senkronizasyon gerektirir ve istediğiniz şeyi kolayca kaydedebilirsiniz. İşte, ' Droid Maxx'te ekran görüntüsünü nasıl alacağınız konusunda çaba harcamadan birkaç adım var.

Motorola Droid Maxx üzerinde bir ekran görüntüsü yakalamak ve aynı zamanda bu bilgiyi arkadaşlarınıza kolaylaştıran bir ekran koruyucu gibi basit bir soruyu ele alırken, herhangi bir karmaşık durumda veya daha hafif bir notta bir hayat kurtarıcı olabilir. Bir ekran görüntüsü çekmek oldukça harika. Öyleyse, bu süreçte kendimizi bu süreçle beraber bırakalım Droid Maxx:

 

  1. Güç Düğmesine basın ve bir veya iki saniye boyunca basılı tutun.
  2. Sesi kısma düğmesine basın ve telefonunuzun ekranında bir flaş ve ardından bir yakalama sesi duyana kadar hepsini aynı anda basılı tutun.
  1. Yukarıdaki işlemi uyguladıktan sonra ekran görüntüsünüz yakalandı ve işlem tamamlandı.

 

Motorola Droid Maxx'te Nasıl Bir Ekran Görüntüsü Çekilir

Ekran görüntüsü, takip edilen işlem başına belirtildiği gibi yakalandı. Yine, prosedür çok basittir, yakalanan görüntünün küçük resminin görüntüleneceği bildirim alanını aşağı çekin. Resmi görüntüleyebileceğiniz ve kalitesini de ölçebileceğiniz cihazın resim galerisine gitmek için küçük resme basın. Resmi inceledikten sonra, kendi takdirine göre arkadaşlarınızla veya herhangi bir sosyal medyayla paylaşılabilir. Yani bu bir ekran görüntüsünü nasıl yapıyorsunuz?

 

Also Read: Verizon’s s Motorola Droid Turbo 2 Introduces Shatterproof Glass in Smartphones