Nasıl PingPong kullanarak Tripping Knox olmadan AT & T Galaxy S6 Kenar G925A Kök

Kore elektronik üreticisi Samsung kısa süre önce yeni high end akıllı telefonlarını, Samsung galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge modelini piyasaya sürdü. Galaxy S6, yeni ve benzersiz bir tasarımla piyasaya sürüldü ve sahip olmanız gereken bir teknoloji parçası haline geldi. Telefon, 1,5 GHz'lik bir Dört Çekirdekli İşlemci ve 3 GB'lik bir RAM ile çalışır. Bu parçanın sahip olduğu ekran, 1440 x 2560 çözünürlüğe sahip ve 577 ppi'lik bir piksel yoğunluğuna sahip 5.1 inçlik Süper AMOLED kapasitif bir dokunmatik ekrandır. Telefonun çalışması için Android Lollipop verildi. At & t üzerinden piyasada mevcuttur.

Bir telefonun teknik özellikleri onu gerçekten güçlü kılıyor ve harika bir performans sağlıyor. Ama yine de, tam güce boyun eğmek ve kökünü kökten çıkarmak isteyenler arasında, Knox'u durdurarak garantiyi kaybetme riski nedeniyle cezbedici olmaya devam edebilirsiniz. Bu kılavuzu, özellikle PingPong'u kullanarak Tripping Knox olmadan Galaxy S6 Edge G925A'da Nasıl Kök Yapılacağını öğrenmek için yayınladık. Kılavuz, PingPong adında bir araç kullanıyor. Bu araç son zamanlarda XDA geliştiricisi idler1984 tarafından geliştirilmiştir. Aşağıdaki kılavuz, cihazınızın garantiye zarar vermeden köklenmesini sağlayacaktır.

Verizon Galaxy S6 Edge'in Technobezz'de nasıl işleneceğini tartıştık. Galaxy S6'nız ile ilgili Bluetooth sorunu veya pil boşaltma sorunu gibi sorunlarla karşılaşırsanız, bağlantılara gidin ve çözümleri keşfedin.

Şimdi köklenme ne elde edemiyoruz ve Knox'un ne demek olduğunu anlayamayanlar için her ikisinin de küçük bir açıklaması var.

Ayrıca bkz. Galaxy S6 aşırı ısınma sorunu nasıl giderilir

Bir cihazı köklendirme

Bir cihazın ne demek olduğunu bilmeyenler için, en basit anlam, telefonunuzun kilidini açmak olabilir. Piyasadan satın aldığınız telefonun belirli kısıtlamaları vardır ve bunlar değiştirilemez. Cihazın köklenmesi, her şeye erişmenizi ve cihazı istediğiniz şekilde değiştirmenizi sağlar. Cihaz, gümrük modları ve romları kullanarak isteğinize göre tamamen özelleştirilebilir. Bir başka avantaj ise, yerleşik olan ve ihtiyacınız olmayan uygulamaları kaldırmanıza yardımcı olabileceğidir. Bu, cihazın pil ömrünü artırmaya yardımcı olabilir.

Knox Counter nedir?

Samsung, kullanıcının cihazda yaptığı özel yükleme girişimlerini algılayabilen yerleşik bir yazılım veya sisteme sahiptir. Knox, Galaxy Note 3'te ilk olarak piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sistem güncellemeleri aracılığıyla neredeyse her cihaza ulaştı. Knox'un varsayılan değeri sıfırdır ve özel bir yükleme denemesi yapıldığında, tetiklenir ve değer 0x1 olur. Bu garantiyi geçersiz kılar.

Şimdi bir adım adım kılavuz ile PingPong kullanarak Tripping Knox olmadan Galaxy S6 Edge G925A At & T Nasıl Yapalım öğrenelim.

Önemli bilgi

 1. Aşağıdaki kılavuz sadece UCU1AOCE yazılımını çalıştıran At & t Galaxy S6 Edge G925V için geçerlidir.
 2. Başka bir cihazda deniyorsanız, o zaman işe yaramaz ve cihazınızı tutabilirsiniz.
 3. Kılavuzun izlenmesi tamamen güvenlidir ve öngörülen yöntemde köklenme yapmak garantinizin geçersiz kalmasına yol açmaz.

Nasıl PingPong kullanarak Tripping Knox olmadan Galaxy S6 Edge G925A & T Nasıl Yapılır

belirtilen prosedürü adım adım takip edin:

 • Her şeyden önce cihazınızın köklenme ile başlamak için en gerekli olan 1.apk indirin.
 • İndirilen dosyayı Samsung cihazınızın dahili veya harici belleğine kopyalayın.
 • Bu yazılımı kullanmak için bilinmeyen kaynaklardan yüklemeleri etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için Ayarlar> Sistem> Güvenlik'e gidin. İşte tüm bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirin.
 • Şimdi, sadece kopyaladığınız .apk dosyasını açarak yüklemeyi çalıştırmanız gerekiyor.
 • Kurulumla işiniz bittiğinde uygulamayı açmanız gerekecektir.
 • Uygulamayı açtığınız andan itibaren sizden herhangi bir giriş yapmadan SuperSu'yu kurmaya başlayacaksınız.
 • Kurulumun tamamlanmasını sağlayın.
 • SuperSu yüklemesi tamamlandıktan sonra SuperSu'yu açmanız gerekir.
 • SuperSu'yu açtığınızda bir hata mesajı görürsünüz ve PingPong uygulamasına geri götürüleceksiniz. Şimdi panik yapmayın ve kılavuzu takip edin.
 • PingPong Uygulamasına döndüğünüzde, 'Root Get' seçeneğine dokunmanız yeterlidir.
 • İşlemin tamamlanmasına izin verin ve rekabet ettikten sonra cihazı yeniden başlatın.

 

Cihazınız başarıyla köklendi.

Aynı Root Checker tarafından onaylanabilir.