Nasıl PingPong kullanarak Tripping Knox olmadan Verizon Galaxy S6 Edge G925V Kök

Samsung son zamanlarda galaksisinin serisinde birkaç yeni akıllı telefon açtı. Bunlar galaksi s6 ve galaksinin s6 kenarı. Gökada S6 kenarı, benzersiz tasarımı sayesinde hızlı bir şekilde istenen bir teknoloji parçası haline geldi. Aramaları ve mesajları bildiren kavisli kenarlara sahiptir. Telefon teknik özelliklerde de daha az değildir. 1.5 GHz'lik süper hızlı bir okta çekirdek işlemcisine ve 3 GB RAM'e sahip. 5.1 Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı 1440 x 2560 piksel çözünürlük yoğunluğuna ve 577 ppi piksel yoğunluğuna sahiptir. En son android yani Android Lollipop ile birlikte geliyor. Telefon Verizon ile kullanılabilir.

Şimdi, telefonlarını kişiselleştirmek isteyen kişilerden biri iseniz, o zaman cihazı kökleştirmeniz gerekebilir, ancak Knox tezgahını açıp cihazınızın garantisini kaybedebileceğinizden korkuyorsunuz. Bu yüzden bu rehberi özellikle sizin için oluşturduk, böylece PingPong'u kullanarak Tripping Knox olmadan nasıl Verizon Galaxy S6 Edge G925V'yi Kök Edeceğinizi öğrenebilirsiniz. PingPong Kök aracı olarak bilinen bu küçük araç, XDA'nın idler1984 tarafından geliştirilmiştir. Aşağıdaki kılavuz, Verizon galaxy S6 kenar G925V'nizi garantinizde herhangi bir hasara yol açmadan kökleştirmenizi sağlar.

İleriye gitmeden önce, bir cihazın ne demek istediğini merak eden ve Knox Counter ne demek istediğini merak edenler için. İşte küçük bir açıklama.

Galaxy S6 veya S6 Edge'inizde Bluetooth sorunu gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız veya başkaları Technobezz'i ziyaret ediyorsanız, hemen hemen tüm çözümler burada verilmektedir.

Ayrıca bkz. Galaxy S6 aşırı ısınma sorunu nasıl giderilir

Bir Cihazın Köklenmesi

Bir cihazın köklenmesi, yalnızca cihazınızın veya servis sağlayıcının koyduğu tüm kısıtlamalardan cihazınızın kilidini açmak anlamına gelir. Yerleşik program veya uygulamaları kaldırmak, rom ve özel modları kullanarak beğeninize göre özelleştirmenizi sağlar. Bu ayrıca, sizin tarafınızdan gerekli olmayan uygulamaların kaldırılmasıyla cihazın pil ömrünün yükseltilmesine yardımcı olabilir ve yerleşik olmadıkları için kökensiz olarak kaldırılamaz.

Knox Counter nedir?

Samsung bu güvenlik özelliğini Galaxy not 3 ile başlattı ve daha sonra diğer cihazlarda da görüldü. Knox sayacı ve Knox bileşenleri birlikte çalışmak için kök uygulamalarını kısıtlıyor. Knox sayacı özel kurulumların sayısını sayabilir ve kaydedebilir. Knox sayacının varsayılan değeri 0'dır. Artık Samsung cihazına yapılan herhangi bir özel kurtarma, Knox Sayacını geçecek ve Samsung cihazınızda garanti talebinde bulunamazsınız.

Şimdi nasıl bir adım adım kılavuz aracılığıyla PingPong kullanarak Tripping Knox olmadan Verizon Galaxy S6 Kenar Kök Nasıl görelim.

Önemli bilgi

 • Bu kılavuz sadece, VRU1AOC3 yazılımını çalıştıran Verizon Galaxy S6 Edge G925V için geçerlidir.
 • Başka bir cihazda denerseniz, cihazınızı tutabilirsiniz.
 • Cihazın köklenme prosedürü tamamen güvenlidir ve cihaz garantisinin geçersiz kalmasına yol açmaz.

 

PingPong kullanarak Tripping Knox olmadan Kök Verizon Galaxy S6 Edge G925V için aşağıdaki adımları izleyin

 • İndir 1.apk
 • Bu indirilmiş dosyayı Verizon Samsung galaxy S6 Edge cihazına kopyalayın
 • Artık cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesine izin verin. Bunun için Ayarlar> Sistem> Güvenlik'e gidin. İşte tüm bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirin.
 • Şimdi yerleştirip kopyalayıp kopyaladığınız .apk dosyasını açın. Kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.
 • Yükleme tamamlandığında, yüklü PingPong kök uygulamasını açın.
 • PingPong uygulamasını açtığınızda, SuperSu'yu kurmaya başlayacak.
 • SuperSu yüklemesi tamamlandıktan sonra, uygulamayı açmak için ona dokunun.
 • Bir hata mesajı göreceksiniz ve SuperSu sizi PingPong köküne geri götürecek. Bu yüzden olması gerektiği gibi hata hakkında endişelenmeyin.
 • Şimdi PingPong App'e döndüğünüzde, 'Root Get' düğmesine dokunun.
 • İşlem tamamlandığında cihazı normal olarak yeniden başlatmanız yeterlidir.

Tebrikler, cihazınız köklendi.

Kök Denetleyicisi tarafından onaylayabilirsiniz.

Ayrıca, cihaz köklendikten sonra artık PingPong Uygulamasına ihtiyacınız olmadığını unutmayın. Yani isterseniz onu da kaldırabilirsiniz.

Daha fazla yardım için bakın