Neden kalp atış hızımı Fitbit İyonik cihazımda görmüyorum?

Bazı kullanıcılardan Fitbit Ionic’in artık kalp atış hızını göstermediğini belirten raporlar aldık. Fitbit cihazları oldukça basit ve anlaşılır işlemlere ve özelliklere sahiptir. Kalp atış hızı monitörü satış noktalarından biridir, bu yüzden sorunsuz çalışması gerekir. Ancak bu sorunla yüz yüze olduğunuz için, Fitbit Ionic cihazınızı sorun gidermede size rehberlik edeceğim, böylece kalp atış hızınız ekranda gösterilecektir.

Bu makalede size bu konuda yardımcı olabileceğinden, bu sorunu yaşayan kullanıcılardan biriyseniz okumaya devam edin. Ancak, devam etmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, o zaman bu cihazla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için Fitbit Ionic sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Fitbit Ionic cihazınız nabzınızı göstermiyorsa işte yapmanız gerekenler…

Bandı yeteri kadar sıkın, böylece bileğinizin üzerinde kaymayacak . İzleyicinizin, kalp atış hızınızı güvenilir bir şekilde izlemek için kolunuzla sağlam bir teması olması gerekir. Kalp atış hızı takibi, bazı aksesuar bantlarında, özellikle gevşek takılı olduklarında çalışmayabilir. Ayrıca, bandı kolunuzda biraz farklı bir konuma getirmeyi denemek isteyebilirsiniz – biraz daha yüksek veya biraz daha düşük.

Kalp atış hızı monitörünün etkin olduğundan emin olun . Ayarlar uygulamasını açıp Kalp Atış Hızı'nı bulmaya çalışın. Kapalı ise, ayarı Açık olarak değiştirin, aksi takdirde düğmeyi kapatıp tekrar açmayı deneyebilirsiniz. Bunu yaparak sorunu çözdüğünü bildiren kullanıcılar vardı.

Fitbit uygulaması ile İyonik senkronize edin . Fitbit uygulamasında kalp atış hızı monitörü için bir ayar var. Otomatik olarak ayarlayın ve bu kez çalışıp çalışmadığını görmeye çalışın.

 1. Fitbit uygulama panosunda, cihazınızın görüntüsünde Hesap simgesine> dokunun.
 2. İzleyici kutucuğuna dokunun veya tıklayın.
 3. Kalp Atış Hızı'na dokunun veya tıklayın ve Otomatik olarak ayarlandığından emin olun.
 4. İzleyicinizi senkronize edin.

Fitbit.com Dashboard'da Kalp Atış Hızını Otomatik'e ayarlayın . Uygulamadaki ayarları kontrol ettikten ve otomatik olarak ayarlandığından emin olduktan sonra, ancak kalp atış hızı hala gösterilmediğinden veya doğru olmadığından emin olduktan sonra, Fitbit.com kontrol panelindeki ayarı değiştirin. İşte nasıl…

 1. Fitbit.com panonuza giriş yapın.
 2. Sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın.
 3. Ayarlar> Cihazlar> Kalp Hızı altında, Otomatik olarak ayarlandığından emin olun.
 4. İzleyicinizi senkronize edin.

Fabrika ayarlarına göre Fitbit İyonik . Tüm bunları yaptıktan sonra kalp atış hızı hala ekranda görünmüyor, ardından cihazınızı sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yok.

 1. İyonik'i hesabınızdan kaldırın.
 2. Bluetooth eşleşmesini silin.
 3. Cihazdaki tüm düğmeleri basılı tutun.
 4. Fitbit logosu kaybolana kadar bekleyin, ardından sağ alt düğmeyi bırakın.
 5. Bir titreşim hissedene kadar bekleyin, ardından diğer düğmeleri serbest bırakın.
 6. Muhtemelen kırmızı bir X mesajı göreceksiniz, bunu görmezden gelin ve cihazı tekrar kurun.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek kelimenizi yayın.

Ayrıca OKUYUN:

 • Bellenimi güncellemeyen Fitbit Ionic nasıl düzeltilir
 • Fitbit İyonik Ekran Uyandırma seçeneği artık çalışmıyor
 • Şarj olmadığında Fitbit Ionic ile ne yapmalı
 • Android'den bildirim almayan Fitbit Ionic nasıl düzeltilir
 • Doğru şekilde senkronize edilmeyen Fitbit Ionic nasıl düzeltilir