Netflix'i Android'de çevrimdışı indirmek ve izlemek nasıl

Netflix, gerçek zamanlı aktarım hizmetiniz olabilir, ancak çevrimdışı görüntülemeyi uygulamak biraz yavaşladı. Ancak şimdi, Wi-Fi veya mobil veri yaşarken bölümleri veya filmleri indirmeyi unutmayın, en sevdiğiniz şovunuzu birkaç tıklamayla izleyebilirsiniz.

  • En iyi ücretle ödüllü film ve TV şovu uygulamaları
  • En iyi ücretsiz Android uygulamaları

Netflix'i Android'de nasıl kullanacağınızı zaten bildiğinizi varsayarsak, Netflix içeriğini çevrimdışı izlemek için bilmeniz gereken fazla şey yoktur. Tek yapmanız gereken:

Daha sonra çevrimdışı olarak izlemek istediğiniz şovu veya filmi bulun ve daha sonra cihazınıza kaydetmek için indirme okunu tıklayın. Gerçekten çok basit.

Netflix offline mode is really simple to use. / © AndroidPIT

İndirilirken, biraz ilerleme kaydedileceksiniz ve tamamlandığında simge cep telefonu sembolüne dönüşüyor. İndirdiğiniz filmi veya TV şovunu izlemenizi, doğrudan indirme listesine atlamanızı veya doğrudan bu öğeyi silmenizi sağlayan tıklama.

İndirilenler listesine bakarken, TV dizileri, kendi sezonlarında toplanır (ana listedeki tek tek bölüm indirmelerini karıştırmak yerine) ve sağ üst köşedeki düzenleme simgesine dokunarak, indirdiğiniz öğeleri toplu halde silmenizi sağlar. basitçe onlara dokunarak indirebilirsiniz.

Varsayılan olarak, içeriği indirmek için yalnızca Wi-Fi bağlantılarında izin verilir; ancak özellikle cömert bir veri ödeneğiniz varsa veya şeytanın umurunda olabileceğini düşünüyorsanız, mobil veri bağlantılarında da indirmeyi sağlayabilirsiniz. Vahşi zamanlar.

It’s easier to batch delete titles from the download list.  / © AndroidPIT

Tüm kitapların indirilmesine izin verilmediği için, Android uygulamasındaki yan menüdeki 'İndirilebilir' bölümünden kendinizi hayal kırıklığına uğratmak için çevrimdışı izlemek istediğiniz öğeleri bulmak daha iyi olabilir. Kullanışlı olacak bir şey, dosya boyutunun bir göstergesidir, ancak onu indirmeden önce.

Netflix

Netflix çevrimdışı modundan hoşnut oldunuz mu? Denediyseniz, Netflix'in yeni özellik hakkında da geliştirebileceğini düşündüğünüz şeyin bize bildirin.