Netflix’te İzlemeye Devam Etme Öğeleri Nasıl Kaldırılır

Şu anda mevcut olan en popüler premium film akışı hizmetlerinden biri Netflix. Çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin eğlenmesini sağlayacak birçok film ve TV şovu taşır. Netflix uygulamasına bir telefondan veya bir bilgisayardan erişmek de kullanıcı dostu arayüzü sayesinde oldukça kolaydır. Uygulamada bulunan kullanışlı özelliklerden biri, izlemeyi tamamlamadığınız gösterilerin veya filmlerin gruplandığı İzlemeye Devam Et listesidir. Bu listeyi silmek istediğiniz belirli zamanlar vardır. Sorun giderme serimizin bu bölümünde, Netflix’in İzlemeye Devam Et listesinden öğeleri nasıl kaldıracağınızı göstereceğiz.

Bilgisayarınızla veya Android cihazınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Netflix’te İzlemeye Devam Etme Öğeleri Nasıl Kaldırılır

    Netflix hesabınıza giriş yapın, ardından profilinizi seçin Ekranın sağ üst köşesindeki profil adınıza dokunun.Tamam’a kadar aşağı kaydırın ve İzleme Etkinliği’ne dokunun. İzlediğiniz tüm filmlerin ve TV şovlarının bulunduğu bir liste kronolojik sırayla görüntülenecektir . Belirli bir şovu tüm cihazlarınızdan kaldırmak için X düğmesini tıklayın. Bir TV şovunun İzlemeye Devam Et listesinde görünmesini önlemek için Diziyi Kaldır’ı tıklamanız gerekir. Ana ekrana geri döndüğünüzde, İzlemeye Devam Et listesinin az önce kaldırdığınız programı içermemesi gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.