Netgear Router Password’ü Sıfırla

NETGEAR yönlendirici parolanızı ilk kullandığınızda veya güvenli hale getirmek istediğinizde, yalnızca erişebilmeniz için sıfırlamak her zaman iyi bir uygulamadır.

NETGEAR yönlendiricinizin yönetici şifresini sıfırlamak için

    Yönelticinize bağlı bir bilgisayardan veya kablosuz bir aygıttan bir web tarayıcısı açın. Http://routerlogin.net adresini web tarayıcınızın adres çubuğuna yazın. Giriş penceresi görüntülenir. Yönlendirici kullanıcı adı ve şifresini girin. Kullanıcı adı admin ve varsayılan parola paroladır. TEMEL Ana sayfa görüntülenir. GELİŞMİŞ> Yönetim> Parola Ayarla seçeneklerini seçin. Eski parolayı yazın ve yeni parolayı iki kez yazın. İleride parolayı kurtarabilmek için Parola Kurtarmayı Etkinleştir onay kutusunu seçin. Uygula düğmesine tıklayın.

NETGEAR yönlendiricinizin Wi-Fi şifresini sıfırlamak için

    Bir web tarayıcısı açın ve http://www.routerlogin.net adresini adres çubuğuna yazın. İstendiğinde yönlendirici kullanıcı adı ve şifresini girin. BASIC Giriş sayfası görüntülenir. Kablosuz öğesini seçin. Adınızı (SSID) alanında yeni kullanıcı adınızı girin. Yeni şifrenizi Şifre (Ağ Anahtarı) alanlarına girin. Uygula düğmesine tıklayın. Değişiklikleriniz kaydedilir.