Nexus 6 Üzerinde Çalışmıyor LED Nasıl Onarılır

Nexus 6 kullanıyorsanız, bu akıllı telefonun geliştiricileri LED bildirim ışıklarını eklemediğinden, LED Gösterge ışıkları için Işık Akışı adlı bir uygulama yüklemiş olmanız gerekir, bunun yerine Ortam Ekranı'na dahil edilmişlerdir. Ancak, LED bildirimleri için Işık Akışı uygulamasını yükledikten sonra, birçok kullanıcı bununla ilgili sorunla karşılaştığını bildirdi. Kullanıcılara göre, LED Nexus 6'da Çalışmıyor.

Aynı sorunla karşı karşıyaysanız, düzeltmek için bazı olası çözümler aşağıdadır ve bunları takip edebilirsiniz. Henüz Işık Akışı uygulamasını henüz yüklemediyseniz, Işık Akışı'nı indirmek için yayınımıza bakın.

Nexus 6 Üzerinde Çalışmama LED'i

Ayrıca bkz. Nexus 7'deki yaygın sorunlar ve çözümleri

Nexus 6'da Çalışmayan LED İçin Olası Çözümler

Bir çok insan, Işık Akışı uygulamasının çalışmasına ve yayınlanmasına ilişkin sorunları yaşıyor. Bu sorunu gidermek için takip edebileceğiniz bölümler şunlardır:

 1. Çekirdekler
 2. Ön koşul
 3. Genel Ayarlar
 4. Kök ayarları
 5. Bildirim Başı ayarları
 6. Süper Kullanıcı ayarları

Çekirdekler

Bazı kullanıcılar, Işık Akışı'nın yeni bir çekirdek yanıp söndükten sonra önceki ayarlarla çalışmadığını tespit etti. Böyle bir durumda önbelleği ve verileri temizlemeniz ve ardından uygulamayı tekrar başlatmanız veya uygulamayı kaldırmanız ve yeniden yüklemeniz gerekecektir.

Test edilen çekirdekler Elemental X (mikser modu), Stok CM (mikser modu), Stok (mikser modu), Franco'nun (mikser moduna gerek yoktur).

Ön koşul

Bunun çalışması için telefonunuzun köklenmesi gerekir. “IŞIK AKIŞ LAMBASI” yazan Işık Akışı'nın Bağış veya Ücretli sürümü, dev tarafından desteklenmez. Bu nedenle, her şeyin varsayılan değerlere ayarlanması için yeni bir Işık akışı kurduğunuzdan emin olun.

Genel Ayarlar

 • Işık Akışı'ndayken, SuperUser istediğinde ve erişime erişime izin verdiğinde root erişimine izin verin.
 • Ekranın sol üst köşesinde bulunan üç yatay çizgiye dokunun ve Ayarlar'a gidin.
 • Genel Ayarlar'da, Işık Akımını Etkinleştir, Tümünü Temizle'yi Etkinleştir, Öncelikli Modda LED Göster, Sürüm Yükseltme Hatırlatıcısı, Erişilebilirlik Denetimi, hepsinin işaretlendiğinden emin olun ve kontrol edin.
 • Ayarlar'daki Kalıcı İkonun işaretini kaldırın.

Kök Ayarları

 • Ayarlar menüsüne geri dönün ve Cihaz Ayarları ve Kök'e gidin.
 • Sisteminiz SELinux-Enforcing olarak ayarlanmışsa, Doğrudan modu, Her komutu root, Nexus 6 force LED reset ve Root modunu çalıştırmalısınız.
 • Ancak, sisteminiz İzin Verilmiş olarak ayarlanmışsa, her komutu root olarak ve Nexus 6 force LED reset olarak çalıştırın.

Ön bildirim ayarları

Işık akışının LED kontrolüne sahip olması için ihtiyaç duyduğunuz ayarlar budur. Bildirimlerin ışığı kullanmak için yapılandırılması gerekir.

Bildirimler ayarlarına gidin ve Varsayılan Profillerden birini seçin.

“Işık” sekmesini bulmak için ekranı kaydırın. Karıştırıcı Modunu Etkinleştir'i buluncaya kadar sayfayı aşağı doğru kaydırın ve bu seçeneğin işaretlendiğinden emin olun.

Şimdi üç renk G / R / B üzerinde kontrol sahibi olacaksınız.

LED'i mikser modu olmadan kullanırsanız, R, G veya B olmayan renkleri gösteremez.

SuperSu ayarları

Işık Akışı'nın SU bildirimlerini sürekli gösterdiğini fark edebilirsiniz, Göster bildirimleri SU uygulamasında etkin kaldığında bu olur. Bu yüzden ayarlara gidin ve bu seçeneği kaldırın.

Ancak sorun devam ederse, perakendeciniz veya servis merkeziniz ile iletişime geçmelisiniz.