Nisan 2019 için almanız gereken en iyi 8 Ücretsiz Yeni Android Uygulamaları

Nisan ayı burada ve aylık yeni ve yeni Android uygulamaları özümümüzü tamamen geri yükledik. Bu ayın listesinde çeşitli kategorilere yayılmış uygulamalar var. Bu yüzden, ister güvenli bir dosya aktarımı uygulamasına ihtiyacınız olursa olsun, ister hoş bir Instagram Stories koleksiyonu yaratmanız gerekse de her şey elimizde

Top 9 Free New Android Apps For April 2019 That You Must Get

Uygulamamız olduğu gibi, bu Android uygulamaları son birkaç aydır piyasaya sürüldü ve kendi başlarına eşsiz.

Bu gönderi biraz uzun olacağından hemen içeri girelim.

1. Firefox Gönder

Bir web uygulaması olarak ilk çıkışını yaptıktan sonra Mozilla, Google Play Store’daki Firefox Send adlı dosya paylaşım uygulamasını yayımladı. Firefox Send, evinize dosyaları, fotoğrafları ve videoları aktarmanın sorunsuz bir yolunu sunar. Yalnızca çevrimdışı belgelerden değil, bulut depolama hesaplarınızdaki dosyalara bile erişebilir ve gönderebilirsiniz.

Best New Android Apps For April 2019

Dosyaları yüklemek için tek yapmanız gereken, sona erme ayrıntılarını sağlamak, bir şifre atamak ve Yükle’ye dokunun. Ağınızın hızına bağlı olarak, bağlantı oluşturma birkaç saniye sürebilir. Oluşturulduktan sonra, sadece bağlantıyı paylaşın.

Best New Android Apps April 2019 002 21

Firefox Gönder, 1GB’a kadar dosyaları paylaşmanıza izin verir. Ayrıca, bir Firefox hesabına sahip olan kullanıcılar, paylaşım sınırındaki bir çarpma gibi diğer birçok özelliği (2,5 GB’a kadar) alır. Bu uygulamayı birkaç gün test ettik ve çok etkilendik.

2. Endel

Mood artırıcı uygulamalar şimdi birkaç yıl öncesine göre daha yaygın. İnsanların en ufak şeylerden rahatsız olmalarıyla Endel gibi uygulamalar bugün hayatımızda daha önemli.

Endel, Google Play Store’da üretkenliğinizi ve odak noktanızı artırdığını iddia eden yeni başlatılan uygulamalardan biridir. Ses manzaraları algoritmik olarak güçlendirilmiştir, ancak izlerin oldukça iyi olduğundan ve sizin için iyi çalışacağından emin olabilirsiniz.

Best New Android Apps April 2019 002 5Best New Android Apps April 2019 002 4

Uygulamaya, ses manzaralarını uyarlamak için konum ve zaman dilimi için izin gerekiyor.

3. Gündüz

Dikkat dağıtıcı bildirimlerden bahsetmişken, hepsini yasaklayıp yalnızca istediğimizde kontrol edemez miyiz? Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor değil mi?

Eh, Daywise’ın yapımcıları başka türlü düşünüyor gibi görünüyor. Bu harika uygulama tüm bildirimlerinizi bir araya getirir ve size toplu olarak gösterir.

Daywise

Gündüz, telefonun uygulamalarını iki kategoriye ayırıyor – Anında ve Toplu. Anında Arama’nın altındaki uygulamalar sizi hemen bilgilendirirken, ikincisi bildirimlerini daha sonraki bir süre için saklar.

Best New Android Apps April 2019 002 11

Oldukça açık bir şekilde, WhatsApp, Slack veya varsayılan SMS uygulamanız gibi uygulamalar Anında Arama bölümüne girerken, Instagram ve Facebook ikincisinin altına düşecek. Tabii ki, uygulamalar ve parti zamanlamaları değiştirilebilir, ancak izin vermenizi öneririm.

Best New Android Apps April 2019 002 10Best New Android Apps April 2019 002 9

4. Seri Kutu

Seri Box şehirdeki en yeni hikaye anlatan uygulama. İOS ve Desktop için önceden mevcut olan bu ürün, eve bir hikaye koleksiyonu getiriyor. Hikayeler kısa, bu yüzden gidip seyahat ederken birileri kolayca alabilir.

Hikayeler bölümlere ayrılmıştır ve bu onları çok ilginç kılmaktadır. Pilot genellikle ücretsizdir ve sonrasında tüm sezonu satın almanız gerekir.

Best New Android Apps April 2019 002 12Best New Android Apps April 2019 002 13

Söylemeye gerek yok, yarı yarıya tamamlanmış öyküler ana sayfada Okumaya devam etmek için bir seçenek ile geliyor. Hikayeler için Netflix? Evet efendim!

Biliyor musun: Serial Box is partnering with Marvel to produce new short stories. The superheroes include Black Panther (see Black Panther wallpapers), Jessica Jones, and Thor, among others.

5. Insta Hikayesi

Instagram Hikayelerini canlandırmak istiyorsan, Insta Story uygulamasına bakmalısın.

Bu, farklı ruh hallerine ve etkinliklere uygun birçok biçime sahiptir. Şablonlar pastel tonlardadır, bu nedenle gerçek fotoğrafları zorlayan şablon hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Best New Android Apps April 2019 002 25Best New Android Apps April 2019 002 26

Eklemek için, dahili filtreler aracılığıyla fotoğraflarınızı daha fazla çeki düzenleyebilirsiniz. Insta Story hem ücretsiz hem de ücretli şablonları paketler ve neyse ki bizim için, birkaçı bedavadır.

Best New Android Apps April 2019 002 27Best New Android Apps April 2019 002 28

Bunu kullanmak basittir. Şablonu al, fotoğraf ekle ve filtreyi değiştir. Bittiğinde, metni değiştirmek için A simgesine dokunun. Ve bu kadar!

6. Clockify Zaman Takipçisi

Şimdi Clockify uygulamasına sahibiz. İki aydan biraz daha eski olmasına rağmen, bir verimlilik aracı olduğu için bu listede olması gerektiğini düşündük. İyi haber şu ki, bu zaman izleyici yalnızca saatlerinizi kaydetmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda genel verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

Best New Android Apps April 2019 002 20

Uygulamanın kullanımı kolaydır, ücretsizdir ve tüm büyük platformlarda kullanılabilir ve aynı zamanda bir Chrome uzantısına sahiptir. Tek yapmanız gereken aynı kimlik bilgileriyle giriş yapmak ve sıralamanız gerekir.

Android için Clockify hızlı girişler için daha yapılır. Sadece başlığı girin, projeyi seçin ve Başlat düğmesine dokunun. İki giriş modu vardır – manuel ve zamanlayıcı.

Clockify Best New Android Apps April 2019 002 16

Yine kusursuz çalışan senkronizasyon mekanizmasına bayılacaksınız. Testimiz sırasında, telefondan veya tarayıcıdan bilgiye erişim konusunda herhangi bir sorun yaşamadık.

7. Fotoğraf Editörü

Photo Editor Pro, tam anlamıyla bir fotoğraf editörü değildir. Bunun yerine, bir kolaj üreticisi ve gerçekten iyi çalışıyor.

Uygulamanın diğerleri arasında çerçeveler, filtreler, kenarlık, döndürme ve ayarlama gibi standart kolaj özellikleri sunar. Bir filtrenin yoğunluğunu, sizin için son derece yararlı bulduğum bir özellik olarak istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Best New Android Apps April 2019 002 17Best New Android Apps April 2019 002 18

Piyasada bir çeşit kolaj yapımcısı bulunduğunu kabul ettim, peki diğerlerinden farklı kılan ne? Ben sadeliği ve temiz bir arayüz için bu uygulamayı sevdim. Özellik seti şişirilmemiş, arayüz iyi tasarlanmış ve en azından şimdilik afiş reklamı yok.

8. Şeytan Canlı Duvar Kağıdı

Canlı duvar kâğıdı, telefonun batarya ömrü üzerindeki etkisi nedeniyle, daha önce kullandıkları dokunuşunu yitirdi. Fakat bu sizin için bir sorun değilse, Demon Live Wallpaper’yu maxelus.net adresinden kontrol edebilirsiniz.

Farklı pembe ve menekşe tonlarında tasarlanan bu, telefonunuzun ana ekranının nasıl öne çıkarılacağını kesinlikle bilir.

Top 9 Free New Android Apps For April 2019

Benim tek yakınlığım, ücretsiz sürümde sadece bir duvar kağıdının olması ve bunun ardından ücretli sürüme yükseltmeniz gerekir. Neyse ki, görüntüler oldukça sık değişiyor.

Samsung Galaxy S10 S10 Plus kullanıcıları kısa süre önce piyasaya sürülen Hidey Hole duvar kağıdı uygulamasını deneyebilirler. Bu, kesip açılan delikli kamerayı kutlayan tüm duvar kağıdını tek bir çatı altında getiriyor.

Best New Android Apps April 2019 002 2

Uygulama, görüntülerini Galaxy S10 / S10 Plus’a tahsis edilmiş subreddit dizisinden alıyor. Bu görüntülerin hepsinin yüksek çözünürlüklü görüntüler olduğunu sevdik, bu nedenle pikselleşen görüntüler hakkında endişelenmenize gerek yok.

Başlayın!

Bunlar son zamanlarda piyasaya sürülen ve kaçırılması zor olan Android uygulamalarından bazılarıydı. Hemen hemen tüm uygulamalar kendi yöntemleriyle kullanışlıdır. Özellikle sorunsuz hizmet için Firefox Send’ı beğendim.

Hangisi favorin?

Sıradaki: Mart 2019 için Android listemize baktınız mı? Değilse, aşağıdaki linke tıklayın ve devam edin.