Nokia Lumia 1020'de Rastgele Dondurucu Problemini Çözme

Nokia Lumia 1020, mükemmel 41 MP kamera ile kullanıcının gözünü yakalıyor. Fotoğraf makinesi geleneksel bir fotoğraf makinesinde olduğu gibi kaliteli fotoğraflar çekebiliyor. Bu akıllı telefonun tasarımı söz konusu olduğunda, bir polikarbonat gövdeden yapılır ve tüm düğmeler standarttır. Ekran ClearBlack AMOLED ekran ile 4,5 inçtir. Tamamen, herhangi bir akıllı telefon sevgilisinin gözlerini yakalayacak bir cihaz. Ancak, bu el cihazında, birçok kullanıcının satın almadan önce iki kez düşünmesini sağlayan bazı kusurlar vardır.

Birçok kullanıcı Nokia Lumia 1020'de rastgele dondurma probleminden şikayetçiydi. Onlara göre, telefon rasgele dondu ve bazen kendini kapattı. Büyük olasılıkla, belirli bir uygulama suçlu ve Nokia Lumia 1020'de rastgele dondurma problemini çözmek için atabileceğiniz bazı adımlar var. Bu sorun, Nokia Lumia 1020 Yavaş şarj ile de ilgili olabilir .

Ayrıca bkz. – Nokia Lumia 1020'de sık görülen sorunlar nasıl giderilir

Nokia Lumia 1020'de rastgele dondurma problemini çözmek için potansiyel adımlar

 

Nokia Lumia 1020'de Rasgele Donma Sorunu

1. Kullanmadığınız uygulamaların arka planda çalışmadığından emin olun.

2. Nokia Lumia 1020'nizin güncel olup olmadığını kontrol edin ve telefonunuzdaki uygulamaların en son Ayarlar> Telefon güncellemesi> Güncellemeleri kontrol et özelliğini açarak olup olmadığını kontrol edin.

3. Güç ve Sesi Kısma düğmelerini basılı tutarak yumuşak bir sıfırlama yapın ve telefon titreyene kadar tutmaya devam edin.

4. Yumuşak sıfırlamanın Nokia Lumia 1020'de rastgele dondurma problemini çözemediğini görürseniz, bir sıfırlama gerçekleştirin. Önce telefonunuzun önemli verilerinin bir yedeğini oluşturun ve ardından Ayarlar> Hakkında> Telefonunuzu sıfırlayın.

5. Telefonunuz tepkisiz kalırsa, Sesi Kısma düğmesini basılı tutarak bir sabitleme yapın ve şarj cihazını bağlayın. Ekranda bir ünlem işareti göreceksiniz. Ardından düğmelere şu sırayla basmanız gerekir: Sesi Aç, Sesi Kısma, Güç düğmesi ve daha sonra Sesi Kısma.

6. Bir Teşhis testi yapın, ## 634 # tuşlayın

Bu adımların tümü rastgele dondurma sorununu çözemezse, bir yedek için satıcınıza başvurmalısınız.

Çözüm 2- Nokia Lumia 1020'de Rastgele Dondurucu Problemini Çözme