Ölüm Samsung Galaxy Note 8 Ölüm Siyah Ekranı

#Samsung #Galaxy # Note8, bugün piyasada bulunan en yeni Not cihazdır. Bu modele bugüne kadar 6.3 inçlik en büyük Super AMOLED ekrana sahip. Ayrıca mevcut 6GB RAM ile bir araya geldiğinde, telefonun birden fazla uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasına olanak tanıyan bir Snapdragon 835 işlemci kullanıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, ölüm sorunu ve diğer ilgili sorunların Galaxy Note 8 siyah ekranını ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy Note 8 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Not 8 Ölümün Siyah Ekranı
  • Not 8 Siyah Ekran Ama Telefon Hala Çalışıyor
  • Not 8 Ekranı Yanıt Vermeyen Parçalar Var
  • Not 8 Ekran Rastgele Kendisine Basma

Not 8 Ölümün Siyah Ekranı

Sorun: Notum 8 neredeyse her gün ölümün siyah ekranını yaşıyor. Telefonumu haftada iki kez, bazen haftada bir kez kullanabilirim. Tüm sorun giderme tekniklerini denedim ama hala çalışmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bu, telefon verilerinizi sileceğinden, bunu yapabilmeniz için önce bir yedek kopya oluşturmanızı öneririm. Sorun sıfırlamadan sonra hala devam ederse, bu büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Not 8 Siyah Ekran Ama Telefon Hala Çalışıyor

Sorun: Merhaba, ekranın ve üst LED'in tamamen siyah olduğu bir Samsung Note 8 var. Sesler işe yarıyor, bu yüzden sesin şarj edilmesi aynı zamanda cihazın çalışmasını çağırıyor, ancak ekranda hiçbir tepki vermiyor. Ayrıca, güç düğmesine ya da titreşim çalışmadığı gibi görünüyor, çünkü güç düğmesine uzun süre basıldığında titreşim yok. Zaten başarılı olmadan çalıştı: – Zorla yeniden başlatma (ayrıca güç ile bağlı) – Kurtarma modunda başlatın. Sorun ne olabilir? Arızalı bir ekran olabilir, ancak neden en üstteki LED ve navigasyon düğmeleri çalışmıyor? Cihazın yanı sıra güç düğmesine tepki vermiyor gibi görünüyor. Herhangi bir fikrin var mı? Çok teşekkürler

Çözüm: Telefonun ekran aksamının hasarlı olduğu anlaşılıyor. Kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapamazsanız, sorun büyük olasılıkla donanım ile ilgilidir. Telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Not 8 Ekranı Yanıt Vermeyen Parçalar Var

Sorun: Merhaba, Sorunum telefon ekranımda. Telefon ekranımın yanıt vermeyen kısımlarını çalışabildim ama şimdi klavyemi etkiledi. 6,0,9'a ve 7'ye bastığımda, pimi koymaya gittiğimde ama telefonumun kilidini açamama neden olan diğer numaralardan herhangi birine koyamam. Her ne kadar ekran boyunca örümcek ağı örülmüş küçük bir çatlağım olsa da, oldukça uzun süredir böyle büyük problemlere neden olmuyordu. Eğer yeterince sert basarsam veya sürekli bir numaraya dokunursam bazen cevap verir. Neredeyse beş aydır bu telefonu kullandım ve çatlaksız telefonum olsa bile, dokunmatik ekrana dokunmadığım ekran parçaları vardı. Bunu düzeltmek için ne yapabilirim? Uygulama otomatik olarak döndürülemezse, herhangi bir şeye giriş yapamıyorum ya da klavyenin üzerinde portre kipinin üzerindeki herhangi bir şeye gerçekten dokunmayın.

Çözüm: Maalesef, bu sorunu kalıcı olarak düzeltmenin tek yolu, telefonun ekran aksamının bir servis merkezinde değiştirilmesini sağlamaktır. Bununla birlikte, bu sorunu giderebilir ve sorunun, kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edebilirsiniz. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürün.

Not 8 Ekran Rastgele Kendisine Basma

Sorun: Ekranım rasgele bir yumuşak itme olarak kendini zorluyor. 'OK Google' ekranımı zorunlu olarak getirmiyor, ancak ekran istediği gibi sönüyor. Gelen ve giden ve rasgele bir rahatsız edici konu. Bir yazılım veya donanım sorunu mu?

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, indirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Telefonu Güvenli Modda başlatın. Bu modda sorun oluşmazsa, büyük olasılıkla indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanır. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorunun Güvenli Modda bile gerçekleşmesi durumunda, telefon verilerinizi yedeklemeyi denemeniz ve fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini yapmanız gerekir. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. İlk olarak sorunun devam edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Bunu yaparsa, bu durum arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir; bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.