Ölüm Sorunu Android Siyah Ekran Nasıl Onarılır

Android, mobil dünyada en çok kullanılan mobil işletim sistemidir. Ama tek bir android akıllı telefon ve kusurları ücretsiz. Android Black Screen Of Death, birçok android kullanıcısı tarafından en çok karşılaşılan sorunlardan biridir. Ayrıca Android Black Screen Of Death sorununa bakan bu Android kullanıcıları grubuna da katılıyorsanız, bu sorunu çözmek için aşağıdaki işlemleri okuyun. Galaxy S5, LG G3, Galaxy S3 veya Galaxy Note 3 gibi başka bir android cihaz kullanıyor olmanız fark etmez, çözümler tüm android cihazlar için aynıdır.

Ayrıca bakınız: Android telefonların en iyi 5 avantajı

 

 

Android Ölümün Siyah Ekranı

Android Siyah Ekran Ölümünü Düzeltmek İçin Olası Çözümler

Android Black Screen Of Death problemini çözmek için birkaç adım var. Birini takip edin, problem devam ederse test edin. Evet ise, bir sonraki adıma geçin.

  • Android cihazınızın arka kapağını çıkarın ve temas noktalarının düzgün bir şekilde temas ettiğinden ve telefonun güç olduğundan emin olmak için pili yeniden takın. Ardından telefonunuzu şarj edin ve birkaç saat şarj etmek için bırakın.
  • İlk adım Android Black Screen Of Death sorunu çözmek için başarısız olursa, o zaman sim kart, SD kart ve bataryayı telefondan çıkarın ve 5-10 saniye bırakın. Pili takın ve şarj edin.
  • Bir önceki adım da başarısız olursa, donanım fabrika ayarlarına sıfırlama gerçekleştirilecek son adım olacaktır. Bu işlem android telefonunuzdaki tüm verileri silecektir, ancak Android Black Screen Of Death'dan dolayı bunları yedekleyemezsiniz. Pili sıfırlayarak ve SD bakımını yaparak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamaya hazır hale getirin. SIM kartı cihazınızda saklayabilir ve telefonu kapatabilirsiniz.
  • Şimdi fabrika sıfırlama işleminde herhangi bir dikkat dağılmasını önlemek için telefonu şarj edin.
  • Telefonu kurtarma modunda açmak için Sesi aç, Güç ve Ana tuşlarını basılı tutun. Kurtarma modunda, ses tuşlarını kullanarak Fabrika ayarlarına sıfırla / Verileri sil seçeneğini belirleyin. Donanım fabrika ayarlarına sıfırlamak için Güç tuşuna basın.