OnePlus 5 için 5 ipucu ve püf noktası

OnePlus 5, düşündüğünüzden fazlasını yapabilir. Uzmanlardan yeni kullanıcılara kadar herkese fayda sağlayabilecek ipuçlarımız var. Bu hilelerle OnePlus amiral gemisinden en iyi şekilde yararlanın.

  • OnePlus 5 incelemesi: sonuçta uzlaşmaz
  • 2017 yılının en iyi akıllı telefonları: ara seçimlerimiz

OnePlus 5 İpucu # 1: Durulamayı verin

Doğru okudunuz: OnePlus 5 suya karşı korunuyor. Dolayısıyla, OnePlus 5'iniz kahvaltı masasında biraz dağınık hale gelirse, şurubu almak için musluğun altına basabilirsiniz. OnePlus, imalat sürecinde bu cihazları batıklık testleri ile geçirir. Sabun veya tuz kullanmadığınız sürece, OnePlus 5 su geçirmez olmalıdır. USB bağlantı noktasının, düğmelerin ve hoparlörün kurumasına dikkat edin.

Get one of these stylish cases for the OnePlus 5. / © AndroidPIT

OnePlus 5 İpucu 2: Koruyucu bir kapak satın alın

OnePlus 5, ince, iyi görünümlü bir cihazdır ve pürüzsüz, serin metal sırt sayesinde mükemmel bir el hissi uyandırır. Ne yazık ki yenilmez değil. Sırtın çizilmeye karşı hassasiyeti vardır ve bu durum bir dava eklenerek önlenebilir. OnePlus'dan olanları tavsiye ederim.

OnePlus

OnePlus 5 Protective Case

$19.95

Go To Shop

OnePlus 5 İpucu 3: Yalnızca Çizgi Şarj Aleti kullanın

OnePlus'ın özel Dash Charger, piyasadaki en hızlı akıllı telefon şarj teknolojisidir. Kendimizle kıyasladık. Yarım saat içinde size ertesi güne kadar sürecek yeterli ücret alınır.

Anything but Dash is a waste of time. / © AndroidPIT

Bu, şarj alışkanlıklarınızı değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Şarj cihazınızı ofiste bırakabilir ve iş gününün sonuna doğru sadece 30 dakika kadar şarj edebilirsiniz. Ertesi sabah dönene kadar sürecek. Gecelik şarj işlemlerine başvurmaksızın, pil gereksiz yere yaşlanmayacaktır.

OnePlus

Dash car charger

$29.95

Go To Shop

OnePlus

Dash wall charger and cable

$26.17

Go To Shop

OnePlus 5 İpucu 4: Android'i Değiştir

OnePlus, akıllı telefonunuzu nasıl kullanmak istediğiniz konusunda diğer birçok üreticiden daha fazla özgürlük verir. Önceden yüklenmiş Oksijen İşletim Sistemi'nden hoşlanmıyorsanız, önyükleme yükleyicinin kilidini açabilir ve başka bir Android varyasyonunu kullanabilir veya mevcut Oksijen işletim sistemini değiştirebilirsiniz. Hangi modların kullanılabilir olduğu ve bunların nasıl kullanılacağı canlı OnePlus topluluğunda açıklanmaktadır.

Oxygen OS is super, but replaceable. / © AndroidPIT

Garanti hakkında endişelenmeyin: OnePlus arkanızda. Garanti talepleriniz bu değişikliklerden etkilenmeye devam eder.

OnePlus 5 İpucu 5: Oyun modu

Hiçbir şey, bir oyun oturumunun kesintiye uğramaktan daha kötü. Bu nedenle OnePlus 5'de Oyun Rahatsız Etme modu var. Bu, bildirimlerin patlamasını engelleyip kapasitif düğmeleri kilitler. Bu, ayarlardaki belirli oyunlar için etkinleştirilebilir. Bu özelliğin Ayarlar bölümünde, Gelişmiş , Oyun Rahatsız Etmedi altında gömülü olduğunu göreceksiniz.

You can even Dash Charge while gaming! / © AndroidPIT

Temel ipuçları:

OnePlus 5'deki oksijen kullanıcı arayüzü için ipuçları arıyorsanız, OnePlus 3 (T) hileler makalesinde bir tavsiye topluluğu bulacaksınız. OnePlus 5 Oksijen İşletim Sistemine güvenmeye devam ederken, bu tanıdık ipuçlarının birçoğu hala geçerlidir.

  • OnePlus 3: İpuçları ve püf noktaları

Diğer OnePlus 5 sahipleri için herhangi bir ipucu var mı? Yorumları bize bildirin.

OnePlus 5'in nereden alınır

  1. OnePlus 5 Dual Sim 4G 64GB A5000 SIM ÜCRETSİZ / UNLOCKED-Şeffaf Gri (Parlak OS) £ 399.99 £ 399.99 toplamı
  2. SIM ÜCRETSİZ YENİ OnePlus 5T Çift SIM 6GB / 64GB 4G LTE Siyah Kilitsiz £ 424.00 £ 424.00 toplamı Karşılaştırın