OnePlus One ile İlk Beş Ortak Problem

Birçok insan lüks bir yaşam yaşamak istiyor. Birçoğu, harika teknoloji araçlarına sahip olmanın, birinin lüks bir yaşam sürdüğü söylenmesinin tek yolu olduğunu düşünüyor. Ancak, bunların çoğu sonuçlardan haberi olmadan piyasadaki en yeni araçlardan bazılarını satın alıyor. İşte OnePlus One ile Ortak Problem.

OnePlus One ile Ortak Sorun

Diğer yayınlarımızda Galaxy S5, S4, S3, S2 ve diğer akıllı telefonlarda problemler ve çözümleri bulacaksınız.

Ayrıca bkz. OnePlus One'da Quickboot modunu etkinleştirme

Pil beklendiği kadar uzun sürmez

Bir çok OnePlus One kullanıcısı bu telefonun pil ömrünün çok zayıf olduğundan memnun değil. Çok hızlı boşalır, böylece uzun bir süre açık kaldığı için telefonuyla kalamaz.

Rastgele yeniden başlatma

Telefonunuzu kapatma arzusu olmadan, bu telefon kendi komutunuz olmadan kendini kapatmaya karar verir. Hatta bazı devam eden uygulamaları bırakabilir ve gidebilir.

Şarj cihazı aşırı ısınır

Bu telefonun pili bittiğinde, yeniden şarj etmeniz gerekeceği açıktır. Bununla birlikte, bunu yaptığınızda, şarj cihazı ısınır ve hatta telefonu ısıtır. Bu hem sizin hem de telefonunuz için çok tehlikeli.

Telefon ekranında sarı renk tonu

Ayrıca, ekranın alt kısmında bulunan bir degrade olduğu bulunmuştur. Bu, cep telefonlarının daha önceki aşamalarında telefon kullanıcıları tarafından karşı karşıya kalan ve birçok cihazda düzeltilmiş olan bir sorundur ancak yine de OnePlus One ile Ortak bir Sorundur.

Düşük veya yavaş şarj etme

Aşırı ısınma sorunu dışında, OnePlus One ile ilgili bir diğer Ortak Problem ise çok zayıf bir şarj sistemine sahip olmasıdır. Zamanınızın çoğunu şarj etmekle kalmaz, diğer telefonlar gibi kısa bir süre içinde dolu olmaz. Orijinal şarj cihazınız olsa bile bazen şarj etmeyi reddeder.