Onur Magic 2 Nasıl Sorun Açılmaz

#Honor # Magic2 ilk Kasım 2018’de piyasaya sürülen birinci sınıf bir Android akıllı telefon. Ön ve arka camları olan metal bir gövdeden yapılmıştır. Çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için mükemmel kullanmak üzere 1080 x 2340 piksel çözünürlüğe sahip 6,39 inç AMOLED ekran kullanır. Üçlü arka kamera sistemine ve çift mekanik açılır ön kamera sistemine sahiptir. Kaputun altında 8GB RAM ile eşleştirilen bir HiSilicon Kirin 980 işlemci var. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde Honor Magic 2 ile başa çıkmayacağız.

Bir Honor Magic 2 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Onur Magic 2 Nasıl Sorun Açılmaz

Telefonunuzla yaşayabileceğiniz en büyük sorunlardan biri açılmadığında ortaya çıkar. Bazen bu sorun zaten düzeltilmesi zor olan ve genellikle servis merkezine gitmeyi gerektiren hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanıyor olabilir. Bu aynı zamanda sorun giderebileceğiniz bir yazılım sorunundan da kaynaklanabilir. Bu sorunu çözmek için gerçekleştirmeniz gereken adımlar aşağıda listelenmiştir.

Telefonun bataryasını şarj etme

Bu özel sorunu yaşamanız pek sık olmamakla birlikte, eğer cihazınızda meydana gelirse, yapmanız gereken ilk şey telefonun bataryasının yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Bu, boşalmış bir akünün neden olduğu problemi hemen ortadan kaldırmanıza izin verecektir. Telefonu şarj etmek için aşağıda listelenen adımları izleyin.

    Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasına takılan kir veya pisliklerin giderildiğinden emin olun. Telefonu duvar şarj cihazını kullanarak tamamen şarj edin. Telefon şarj olmazsa, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Duvar şarj aletini kullanarak şarj etmenin başarısız olması durumunda telefonu bir bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi de denemelisiniz.

Batarya tam olarak şarj olduğunda, telefonu açmayı deneyin. Hala açılmıyorsa, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarına devam edin.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştir

Küçük bir yazılım aksaklığından kaynaklanabilecek problemi ortadan kaldırmak için telefon yazılımını yenilemelisiniz. Bu, sadece cihazı yeniden başlatarak kolayca yapılabilir.

    Güç ve Sesi azaltma tuşunu 45 saniye kadar basılı tutun. Aygıt yeniden başlatılıncaya kadar bekleyin.

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefonunuz genellikle çalışmasını hızlandırmak için önbelleğe alınmış veriye sahip olacaktır. Bazen telefonun özel bölümünde saklanan bu veriler bozulabilir. Bu olduğunda, bu genellikle telefonda bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Soruna neden olanın bu olasılığını ortadan kaldırmak için, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

    Telefonunuzu kapatın. Cihazınızdaki Güç düğmesi ile birkaç saniye boyunca aynı anda Ses Açma düğmesini basılı tutun. Telefon, hisse senedi kurtarma moduna girer işlem tamamlandı

Honor Magic 2’nin açılmayacağını kontrol edin, sorun hala devam ediyor.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Yukarıdaki adımların Onur Görünümü’nün düzeltilememesi durumunda, sorun çözülmeyecek olması durumunda, bunun bir sistem arızası nedeniyle ortaya çıkma olasılığı vardır. Şu an bununla başa çıkmanın en iyi yolu fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaktır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

    Telefonunuzu kapatın. Cihazınızdaki Güç düğmesi ile birkaç saniye boyunca aynı anda Ses Açma düğmesini basılı tutun. Telefon, hisse senedi kurtarma moduna girer. işlem tamamlandı

Telefonu kurun, ancak henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Bunu yaparsa, bu zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir. Telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve onarmanız gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.