Önyükleme döngüsünde sıkışmış Samsung Galaxy Note 8’inizi düzeltme [Sorun Giderme Kılavuzu]

Önyükleme sorunlarına genellikle bellenim sorunları neden olur ve aynı şey, bir önyükleme döngüsünde sıkıştığı için çalışmaya devam edemeyen Samsung Galaxy Note 8 için de geçerlidir. Bu sorun genellikle telefon yeniden başlatıldığında oluşur ve ana ekrana ulaşmadan birkaç dakika önce yeniden başlatılırsa telefonunuzun sahip olduğunu bilirsiniz.

Belirgin bir sebep olmadan ortaya çıkabilir, ancak bir telefonun bir donanım yazılımı güncellemesinden sonra bu duruma girdiği durumlar vardır, bu da bize bir donanımdan daha fazla yazılımla ilgili bir sorun olduğuna dair bir ipucu verir. Ancak mesele, geçmişte arızalı pillerden kaynaklanan önyükleme döngüsü sorunları gördük. Bu nedenle, sorunun gerçekte ne olduğunu bilmemiz ve sorunu iyi çözebilecek bir çözüm formüle etmeyi deneyebilmemiz için telefonunuzda sorun gidermemiz gerekir. Sorun gidermeye devam etmeden önce, Not 8’inizle ilgili başka endişeleriniz varsa, bu cihazla ilgili birçok sorunu zaten ele aldığımız için sorun giderme sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçin.

Önyükleme döngüsünde sıkışmış Galaxy Note 8 ile ilgili sorun giderme

Telefonunuzda bu sorunla ilgili sorunları giderirken, sorunun gerçekte ne olduğunu kolayca belirleyene kadar her olasılığı dikkate almalı ve bunları tek tek ortadan kaldırmalıyız. Bu şekilde, onu düzeltmek için bir veya iki çözüm bulmaya çalışabiliriz. Endişelenmeyin, çünkü telefonunuza zarar verebilecek veya sorunu daha da kötüleştirebilecek prosedürler önermeyeceğiz. Bununla birlikte, size bu konuda ne yapmanızı öneririm:

Kurtarma Modunda yeniden başlatın ve önbellek bölümünü silin

Telefon önyükleme işlemi sırasında takıldığında veya bir önyükleme döngüsüne girdiğinde, bu bir bellenim sorunudur ve bunu ele almanın en iyi yolu, önbellek bölümünden tüm sistem önbelleklerini silmektir. Önbellekler, bellenim veya uygulamalar tarafından oluşturulan geçici dosyalardır ve özellikle bellenim güncellemeleri sırasında bozulmaya eğilimlidirler. Bu noktada, sorunun ne olduğunu gerçekten bilmiyoruz, bu nedenle yapılması güvenli ancak çok etkili bir prosedürle deneyeceğiz. Bu adımları takip et…

  Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye önce görünecektir ‘önbellek bölümünü sil’ seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet’ vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın ve Güç düğmesine basın. önbellek bölümü tamamlandı, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanır Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra, sorunun çözülüp çözülmediğini hemen anlarsınız, çünkü eğer öyleyse, cihazınız ana ekrana erişebilir, ancak sorun devam ederse bir sonraki prosedüre geçin.

İLGİLİ MESAJLAR:

  Samsung Galaxy Note 8 neden bildirim tepsisini otomatik olarak kapatıyor? Nasıl düzelteceğiniz aşağıda açıklanmıştır… Samsung Galaxy Note 8’iniz Verizon ekranında takılı kalırsa ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy Note8’iniz yeniden başlatılmaya / yeniden başlatılmaya devam etmeli [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy Note 8 Siyah Ekran nasıl düzeltilir of Death [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung logosuna yapışan Galaxy Note8’i düzeltin [Sorun Giderme Kılavuzu]

Telefonunuzu Güvenli modda çalıştırmayı deneyin

Başka bir olasılık, bazı uygulamaların çökmüş olması ve telefonunuzun başarıyla başlatılamamasının nedeni olabilir. Bu sorunun olması bize hangi uygulamaların suçlu olduğunu söylemeyecektir, bu yüzden cihazınızı güvenli modda çalıştırmaya çalışmamız gerekir. Bunu yaptığınızda, sorunun sorunun bir uygulamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını ve uygulamaların hangi kategoride ait olduğu söylenir.

Telefonun güvenli modda başarıyla başlatıldığını varsayarsak, sorunun üçüncü taraf bir uygulamadan kaynaklandığı açıktır, çünkü bu ortamda indirdiğiniz ve yüklediğiniz tüm uygulamalar geçici olarak devre dışı bırakılacaktır. Bununla birlikte, telefon güvenli modda önyükleme yapamıyorsa, önceden yüklenmiş uygulamalardan biri soruna neden olabilir, ancak bellenime gömülü olduklarından, zaten bellenimle ilgili bir sorun olarak düşünebiliriz.

Şimdi, Note 8’inizi güvenli modda önyükleme yönteminiz…

  Cihazı kapatın.Güç tuşunu model adı ekranının ötesinde basılı tutun. Ekranda “SAMSUNG” görüntülendiğinde, Güç tuşunu bırakın.Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra Sesi kısma tuşunu basılı tutun. Cihaz yeniden başlatılıncaya kadar ses kısma tuşu Ekranın sol alt köşesinde Güvenli mod görüntülenecektir.

Başarılı olursa, yapmanız gereken bir sonraki şey soruna neden olan uygulamayı bulmak ve kaldırmaktır. Bu sorunu gidermek için birden fazla uygulamayı kaldırmanız gerekebilir …

  Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere hızlıca kaydırın.Ayarlar> Uygulamalar’a dokunun. Varsayılan listeden istediğiniz uygulamaya dokunun veya önceden yüklenmiş uygulamaları görüntülemek için 3 nokta simgesi> Sistem uygulamalarını göster öğesine dokunun. Kaldır’a dokunun. Onaylamak için Kaldır’a tekrar dokunun.

Not 8’inizde Ana Sıfırlama yapın

Bunu sadece telefonunuz güvenli modda önyükleme yapamıyorsa ve önbellek bölümünü silmek işe yaramazsa yapmanız gerekir. Bu son çare sizsiniz ve bu üç prosedür arasında bu, ürün yazılımı ile ilgili sorunlarda en etkili olanıdır. Ancak sorun şu ki, telefonunuzun dahili deposuna kaydedilen tüm dosyaları ve verileri kaybedebilirsiniz ve sorun çözülse bile bunları kurtaramayabilirsiniz. Bu, sadece bu sorunu çözmeye çalışmak için almanız gereken bir uzlaşmadır.

Ürün yazılımı hiçbir şekilde değiştirilmediği sürece, sıfırlama işlemi bu sorunu çözebilmelidir…

  Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye önce görünecektir Android veri kurtarma menü seçeneklerini gösterir). “Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. öğesini seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın. ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Sıfırlama işleminden sonra sorun hala devam ederse, Samsung teknisyeninin bakabilmesi için telefonunuzu servis merkezine getirin. Temel sorun giderme ile ilgili olarak, yapmanız gerekenleri zaten yaptınız.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size yardımcı olabilir.

Ayrıca ilginizi çekebilecek yayınlar:

  Şarj edilmeyen Samsung Galaxy Note8’inizi düzeltme [Sorun Giderme Kılavuzu] Yeni Samsung Galaxy Note 8’iniz açılmadığında ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] “Nem algılandı” uyarısını gösteren Samsung Galaxy Note8’inizi düzeltme [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy Note8’in yeniden başlatılmasını / yeniden başlatılmasını sağlayan ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Galaxy Note 8 hakkında rastgele yeniden başlatılan ve kapanan ne yapmalı? [Sorun giderme kılavuzu]