Özellikli: En İyi Android Dating Uygulamaları

Yeni arkadaşlar edinmeye veya yeni birini aramaya çalışıyorsanız, yeni insanlarla yükleyebileceğiniz ve tanışabileceğiniz birçok harika Android tanışma uygulaması var. Bu yazıda en iyilerini paylaşacağız.

Tagged

www.1mobile.com

Tagged oldukça uzun bir süredir piyasadadır ve tanışmak için çok istekli olduğunuz özel kişiyi keşfetmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, yakındaki insanlarla tanışmadan önce bir ilişki kurabilmenize yardımcı olur.

 

eharmony

www.androidpit.com

EHarmony'yi indirip yükleyebilir ve aynı ilgi alanlarını paylaştığınız kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Denediğinizden emin olun!

 

Zoosk

www.appannie.com

Bu başka bir harika arkadaşlık uygulaması. Zoosk, kimi sevdiğini öğrenecek ve aynı zamanda sizi kimin sevdiğini de öğrenecek ve bu arkadaşlık uygulamasının ne kadar uzun süre kullanacağını öğreneceksiniz.

 

OKCupid

com-okcupid-okcupid.apk-dl.com

OKCupid çok basit bir flört uygulamasıdır ve onun yardımıyla size özel birini bulabilirsiniz.

 

W-Match

play.google.com

W-Match harika bir flört uygulamasıdır. Etrafınızdaki insanlarla sohbet edebilir, yeni arkadaşlarla tanışabilir ve ruh arkadaşınızı bulabilirsin.

 

Tinder

play.google.com

Bu uygulama sizin için insanları bulmak için sadece görünüyor kullanır. Görünümü beğenmezseniz, hızlıca kaydırın ve bir sonraki sayfaya gidin. Birini sevdiysen ve sohbet etmek istersen, ikisinin de kabul etmesi ve sonra sohbete başlaması gerekir.

 

Badoo

www.9apps.com

Milyonlarca kullanıcı ile Badoo kesinlikle en popüler buluşma uygulamalarından biridir. App size en yakın insanları gösterir, böylece sohbet etmeye başlayabilir ve yeni biriyle tanışabilirsiniz!

 

Aşağı

play.google.com

Aşağı uygulama dürüst escort için tasarlanmıştır. Çok ciddi bir şey arıyorsanız, GET DOWN demelisiniz, ama eğer biraz daha ciddi bir şey arıyorsanız söyleyeceğiniz şey GET DATE.

 

 

 

Görüntü Kaynağı: www.theguardian.com