Özellikli: En İyi En İyi Android Arkadaşlık Uygulamaları

İyi arkadaşlar edinmeye veya yeni birini aramaya çalışıyorsanız, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve tanışabileceğiniz birçok Android buluşma uygulaması var. Bu yazıda, en iyilerinden bazılarını paylaşacağız.

Tagged

www.1mobile.com

Tagged bir süredir piyasada ve tanışmak için çok istekli olduğunuzu bu özel kişiyi keşfetmenize yardımcı olabilir. Dahası, sizinle tanışmadan önce bir ilişki kurabileceğiniz yakınınızdaki insanları bulmakta yardımcı olur.

 

eharmony

www.androidpit.com

EHarmony’yi indirip yükleyebilir ve aynı ilgi alanlarını paylaştığınız kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Denemek için emin olun!

 

Zoosk

www.appannie.com

Bu başka bir harika partner uygulaması. Zoosk, kimi sevdiğinizi öğrenecek ve ayrıca sizi kimin sevdiğini öğrenecek ve bu randevu uygulamasını ne kadar uzun süre kullanacaksanız o kadar akıllıca öğreneceksiniz.

 

OKCupid

com-okcupid-okcupid.apk-dl.com

OKCupid çok basit bir buluşma uygulamasıdır ve sizin için özel birini bulabilirsiniz.

 

W-Match

play.google.com

W-Match harika bir buluşma uygulaması. Çevrenizdeki insanlarla sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve umarım ruh arkadaşınızı bulabilirsiniz.

 

Tinder

play.google.com

Bu uygulama sadece sizin için insanları bulmak için görünüyor kullanır. Görünümü beğenmediyseniz, kaydırın ve diğerine geçin. Birinden hoşlandıysanız ve sohbet etmek istiyorsanız, ikisinin de aynı fikirde olması ve ardından sohbete başlamanız gerekir.

 

Badoo

www.9apps.com

Milyonlarca kullanıcısı olan Badoo kesinlikle en popüler buluşma uygulamalarından biridir. Uygulamanın size yakın insanları gösterir, böylece sohbet etmeye başlayabilir ve yeni biriyle tanışabilirsiniz!

 

Aşağı

play.google.com

Aşağı uygulama dürüst buluşma için tasarlanmıştır. Çok ciddi bir şey arıyorsanız, AŞAĞIDAKİ GET demeniz gerekir;

 

 

 

Image Source: www.theguardian.com