Pandora Samsung Galaxy A50’de durmaya devam ediyor. İşte düzeltme.

Pandora, radyo dinlemeyi ve Play Store’daki en popüler uygulamalardan biri olmayı seven insanlar için bir go-app, sorunların ortaya çıkar çıkmaz giderilmesi için düzenli olarak güncelleniyor. Ancak, hala devam etmekte olan sorunlar var ve bunlardan biri ‘Pandora’nın durmaya devam etmesi’ hatası. Çoğu zaman, uygulamayı açtığınızda hata oluşur ve bu durum uygulamanın kilitlendiği anlamına gelir.

Bu yazımda Galaxy A50’nizde ‘Pandora durmaya devam ediyor’ hatasıyla ilgili sorun giderme konusunda rehberlik edeceğim. Sebebini belirleyebilmek için her olasılığı göz önünde bulundurmalı ve onları tek tek elemeliyiz. Bu telefonun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorundan şikayetçiyseniz, bu makalenin bir şekilde size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Daha ileri gitmeden önce, bu sorunu bulduğunuzdan ve sorununuza bir çözüm bulmaya çalıştığınızdan, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna değindiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeye çalışın. Okurlarımız tarafından bildirilen sorunların bir kısmına zaten çözümler ürettik, bu nedenle sizinkine benzer sorunları bulmaya çalışın ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Sizin için çalışmazlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, Android sorunları anketimizi doldurun ve gönder düğmesine basın.

Pandora ile Galaxy A50 Fix durma hatası devam ediyor

Aşağıdaki çözümler, çökmeler ve zorlama kapanışları gibi uygulamalarla ilgili sorunları çözmede çok etkilidir. Hepsini yapmak zorunda kalmayabilirsiniz, o yüzden hangisinin sizin için işe yaradığını görmeye çalışın.

İlk çözüm: Galaxy A50’nizi yeniden başlatın

Bir şey yapmadan önce, telefonunuzu genellikle yeniden başlattığınızdan emin olun, çünkü çoğu zaman birçok küçük sorunu çözer. Pandora, uygulamanın kendisiyle ilgili bazı yazılımlar nedeniyle çöküyor olabilir. Öyleyse, bu açma / kapatma tuşuna basın ve telefonunuzu yeniden başlatın. Ondan sonra hala çöküyorsa, Zorla Yeniden Başlatma prosedürünü yapmayı deneyin:

    Sesi azaltma ve açma / kapatma tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Telefonun hafızasını tazelemesi, arka planda çalışan tüm uygulamaları kapatması ve tüm temel işlevleri ve hizmetleri yeniden yüklemesi normal bir yeniden başlatmadan çok daha etkilidir. Bununla birlikte, ‘Pandora durmayı sürdürüyor’ hatası bundan sonra da devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

DA OKU: Netflix Samsung Galaxy A50’de durmaya devam ediyor. İşte düzeltme.

İkinci çözüm: Pandora’yı Sıfırla

Uygulamalar söz konusu olduğunda, sıfırlama önbelleklerini ve bunları varsayılan ayarlarına veya yapılandırmalarına getiren verinin temizlenmesi anlamına gelir. Bu noktada yapmanız gereken şey budur. Özellikle Pandora kuvveti kapandığında veya “Maalesef Pandora durdu” hatasını gösteriyorsa çok etkili bir çözümdür.

    Bir Giriş ekranında, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunup yukarı veya aşağı kaydırın. Bir Giriş ekranında gezinmek için: Ayarlar> Uygulamalar. Uygulama Yöneticisi’ne dokunun .Lokat’a, ardından Pandora.Tap Depolama’ya dokunun. TEMİZLEME CACHE.TAP TEMİZLEME VERİLERİ’ne dokunun.

‘Pandora’nın durmaya devam etmesi’ hatası hala bundan sonra ortaya çıkıyorsa, bir sonraki çözüme geçin.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy A50 ‘Mesajlar durmaya devam ediyor’ hatasını göstermeye devam ediyor

Üçüncü çözüm: Pandora’yı kaldırın ve yeniden yükleyin

Bu noktada, bu sorunun Pandora ile üretici yazılımı arasındaki bir uyumluluk sorunundan kaynaklanma olasılığını ekarte etmek zorunda kalacağız. Genellikle, söz konusu uygulama için bir güncelleme olup olmadığını görmek isteriz, ancak uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız ve yeniden yüklemeniz her zaman daha iyi olur.

Uygulamayı kaldırarak, diğer uygulama ve servislerle olan ilişkilerini kaldırıyorsunuz. Sorunun nedeni bozuk dosya ve veri ise çok etkilidir. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırma şekliniz:

    Bir Giriş ekranında, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunup yukarı veya aşağı kaydırın. Bir Giriş ekranında gezinmek için: Ayarlar> Uygulamalar. Uygulama Yöneticisi öğesine dokunun ve ardından Pandora’ya dokunun. UNINSTALL öğesine dokunun. Bildirimi inceleyin ve ardından onaylamak için Tamam düğmesine dokunun.

Şimdi, Pandora’yı yeniden yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin…

    Bir Giriş ekranından, tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun ve aşağı kaydırın. Tüm uygulamaları görüntülemek için dokunun. Play Store’a dokunun. Arama kutusuna ‘pandora’yı yazın.

Yeniden yükleyerek, telefonunuzda en son Pandora sürümünün bulunduğundan emin olursunuz. Herhangi bir şansla sorun bundan sonra sizi rahatsız etmeye devam ederse, telefonunuzu sıfırlamanız gerekebilir. Ancak, gerçekte bunu yapmadan önce, dosyalarınızı ve verilerinizi silinecekleri için yedeklediğinizden ve bunları alamayacağınızdan emin olun. Üstelik bu derste Ana Sıfırlama’yı kullanacağımızdan, google hesabınızı telefonunuzdan kaldırın, böylece sıfırlama işleminden sonra kilitlenmeyeceksiniz. Her şey ayarlandıktan ve hazır olduktan sonra, şu adımları izleyin:

    Aygıtı kapatın. Sesi Aç ve Güç tuşlarına basın ve basılı tutun. Galaxy A50 logosu göründüğünde, üç tuşu da bırakın. Galaxy A50’niz Kurtarma Modunda açılmaya devam edecek. Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet ‘vurgulanana kadar Ses kısma tuşuna basın. Master sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım ‘Pandora durmaya devam ediyor’ hatasını gösteren Galaxy A50’nizi düzeltmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız seviniriz, bu nedenle yararlı bulduysanız lütfen bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunlardan her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın. Ayrıca her hafta faydalı videolar yayınladığımız için Youtube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.