Pandora Samsung Galaxy S10 Plus çökmesini devam ediyor

Pandora gibi popüler bir uygulama Samsung Galaxy S10 Plus gibi üst düzey bir akıllı telefona çökmeye devam ederse, bu uygulamanın kendisinde veya ürün yazılımıyla ilgili bir sorun olabilir. Pandora bir üçüncü taraf uygulamasıdır, bu nedenle düzeltilmesi o kadar zor olmazdı çünkü günün sonunda, bazı sorun giderme prosedürleri uyguladıktan sonra bile sizi rahatsız etmeye devam ederse, o zaman cihazınızdan kaldırabilirsiniz.

Ama elbette, en sevdiğiniz uygulamalarla telefonunuzun keyfini çıkarmaya devam etmenizi istiyoruz. Bu yüzden, sorunu çözmenize yardımcı olmak istiyoruz, ancak uygulama yerine hatadan kurtulmak istiyoruz. Bu yazıda, çökmeye devam eden Pandora ile Galaxy S10 Plus’ınızla ilgili sorunları gidermek için size yol göstereceğim. Pandora’nın neden telefonunuzda çökmeye devam ettiğini belirleyene kadar her olasılığı göz önünde bulunduracağız ve bunları tek tek ekleyeceğiz. Öyleyse, bu yazı size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu daha önce ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmazlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Pandora neden Galaxy S10 Plus ile kilitlemeye devam ediyor ve nasıl düzeltilir?

Uygulamada bir sorun varsa, çoğu zaman çökmelere neden olur. Bu durumda, “Maalesef Pandora durdu” hatası alıyor olabilirsiniz veya uygulama açıldıktan hemen sonra kapanıyor. Oldukça can sıkıcı bir problem ancak düzeltilmesi zor değil. Bununla birlikte, Pandora’yı denemek ve düzeltmek için yapmanız gerekenler…

İlk çözüm: Galaxy S10 Plus’ınızı yeniden başlatmaya zorlayın

Uygulama sorunlarını giderirken, her zaman bu yordamla başlamanız gerekir, çünkü bunun nedeni çok küçük bir ürün yazılımı sorunu veya hatta bir aksaklık olabilir. Zorla yeniden başlatma, taklit bir batarya çıkarma işlemidir ve telefon hafızasını tazelemek ve tüm uygulamalarını ve servislerini yeniden yüklemek. Yapmanız gereken tek prosedür bu olabilir ve işte böyle yapılır:

  Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, Güç tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu 15 saniye boyunca veya Galaxy S10 Plus logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.

Telefon yeniden başlatıldıktan sonra, uygulamayı açın ve Pandora’nın kilitlenmeye devam edip etmediğini kontrol edin. Varsa, bir sonraki prosedüre geçin.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy S10 Plus’ta Ekran Görüntüsü Almanın İki Kolay ve Ücretsiz Yolu

İkinci çözüm: Pandora’nın önbelleğini temizleme

Zorla yeniden başlatma işlemi sorunu çözmediyse, yapmanız gereken bir sonraki şey uygulamanın kendisinde sorun gidermektir. Önbelleğini temizlemeye başlayın, çünkü bozulmuş veya eskidir. Endişelenmeyin, bunu yaparak dosyalarınızı veya verilerinizi kaybetmezsiniz. İşte nasıl…

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Pandora’yı bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Önbelleği temizle’ye dokunun.

Önbelleği temizledikten sonra, uygulamayı açın ve Pandora’nın sürekli çökmeye devam edip etmediğini görün. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Üçüncü çözüm: Pandora’nın veri dosyalarını temizleyin

Bunu yapmak uygulamayı sıfırlayacaktır, ancak Pandora ile ilgili küçük bir sorunsa, sorunu çözmesi gerekir. Bu, telefonunuzdaki Hte uygulamasının verilerini siler ancak endişelenmeyin, bu verileri hesabınıza kaydettiğiniz sürece, bunları yaptıktan sonra onları alabilmelisiniz. İşte böyle yapılır:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Pandora’yı bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Verileri temizle ‘ye dokunun ve onaylamak için Tamam’ a dokunun.

Uygulamayı sıfırladıktan sonra, uygulamayı açın ve Pandora’nın sürekli çökmeye devam edip etmediğini görün. Hala devam ederse, bir üretici yazılımı sorunundan kaynaklanabileceğinden sonraki çözüme geçin.

Ayrıca OKUYUN: Samsung Galaxy S10 Plus Google Maps çökmeye devam ediyor

Dördüncü çözüm: Sistem önbelleğini silin

Uygulama önbelleklerinin yanı sıra, sistem telefonun sorunsuz çalışmasını sağlamak için kendi önbelleğini de oluşturur. Ancak, bozulursa, uygulama çökmeleri gibi performans sorunları ortaya çıkabilir. Aynı zamanda ekarte etmeniz ve yapmanız gereken bir olasılık, sistem önbelleğini silmek ve yenisiyle değiştirmek için önbellek bölümünü silmeniz gerekir. İşte böyle yapılır:

  Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10 + logosu göründüğünde, üç tuşun hepsini de bırakın. Galaxy S10 Plus’ınız Kurtarma Modunda çalışmaya başlar. . Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. Önbellek silme bölümünü vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç tuşuna basın. Seçmek için Güç kısma tuşuna basın, evet, bunları vurgulamak için Güç tuşuna basın ve seçmek için Güç tuşuna basın. . Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Telefon yeniden başlatıldıktan sonra uygulamayı açın ve en sevdiğiniz radyo istasyonunu izlemeye çalışın. Pandora bundan sonra sürekli çökmeye devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

DA OKUYUN: Netflix Samsung Galaxy S10 Plus’ta çökmeye devam ediyor

Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Bir sıfırlama, uygulama sorunlarını kesinlikle çözecektir, ancak bu çözümün sorun giderme kılavuzumuzun sonunda gelmesinin nedeni, önemli dosya ve verilerinizin bir kısmını kaybetmenizle sonuçlanabileceğinden sıfırlamadan önce olası tüm çözümleri tüketmek istiyoruz. Bu nedenle, bu işlemi yapmadan önce, önemli dosyalarınızın ve verilerinizin silinecekleri bir kopyasını oluşturduğunuzdan emin olun. Yedeklemeden sonra, sıfırlama işleminden sonra cihazınız kilitlenmeyecek şekilde Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırdığınızdan emin olun. Bundan sonra telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10 + logosu göründüğünde, üç tuşun hepsini de bırakın. Galaxy S10 Plus’ınız Kurtarma Modunda çalışmaya başlar. . Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet ‘vurgulanıncaya kadar Ses kısma tuşuna basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım Pandora ile Samsung Galaxy S10 Plus’ınızı düzeltmenize yardım edebildik, sorun devam ediyor. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Samsung Galaxy S10 Plus açılmıyor, işte yapmanız gerekenler… Samsung Galaxy S10 Plus WiFi bağlantısı düşmeye devam ediyor