Para tasarrufu için en iyi 10 iyi uygulamalar

Hiç bir şey satın alırken para kazanmak için en iyi uygulamaları denediniz mi? Olmazsa, belki şimdi şimdi zamanı. Bu uygulamalar indirim ve özel teklifler bulmanıza yardımcı olabilir ve ayrıca kupon da alabilirsiniz, böylece kıyafetlerden, yiyeceklerden ve diğer pek çok şeyden tasarruf edersiniz. Ayrıca, faturalarınızı ve bütçenizi planlamak için kullanabileceklerinizi izlemenize yardımcı olacak uygulamalar vardır. Bu tür uygulamaları küçümsemeyin, çünkü bunları kullanarak gerçekten çok tasarruf edebilirsiniz. Bu uygulamaların çoğu tamamen ücretsizdir ve hem Android hem de iOS platformunda kullanılabilir.

Ayrıca bakınız: Android ve iOS İçin En İyi 10 Spor Uygulaması

Para tasarrufu için en iyi uygulamalar

Bütçenizi planlamak için kullanabileceğiniz en iyi para kazandıran uygulamalardan bazılarını görelim ve tabii ki tasarruf edin.

Coupons.com

best apps for saving money

Yiyeceklerden tasarruf etmek ve daha uygun fiyatlarla yeni ürünler denemek ister misiniz? Ardından Coupons.com uygulamasını indirdiğinizden emin olun. Bu uygulama ücretsizdir ve Hedef, Walmart ve Genel Dolar dahil birçok mağazada kullanabileceğiniz kağıtsız kuponlar ile birlikte gelir. Yapmanız gereken tek şey sadakat kartını favori mağazanızdan coupons.com hesabınıza bağlamak (eğer zaten bir tane yoksa, oluşturmak çok kolaydır!). Sadakat kartları ile mağazalarda anında tasarruf edersiniz. Mağazada böyle bir kart teklif etmeyen bir şey satın alıyorsanız, kupon ekleyin ve kullanın, ardından uygulamayı kullanarak makbuzun bir fotoğrafını coupons.com’a gönderin, geri ödeme alırsınız. Uygulama ayrıca size hangi mağazanın indirim ve özel teklifler sunduğunu da gösterecektir – bu alışverişi daha da eğlenceli hale getirir.

Android için Coupons.com indirin

İOS için Coupons.com’u indirin

 

nane

best apps for saving money

Bütçeyi planlamak, paradan tasarruf etmek istiyorsanız yapmanız gereken temel şeylerden biridir. Ancak, bir bütçeyi gerçekten buna bağlı kalabileceğiniz şekilde planlamanız gerekir ve Nane uygulamasıyla bunu yapabilirsiniz. Dahası, bu uygulama tüm bütçelerinizi tek bir yerde yönetmenize, faturalarınızı zamanında izlemenize ve ödemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve ayrıca bazı gerçekten iyi tasarruf ipuçları sunar. Fatura hatırlatıcıları alacaksınız, bu nedenle ödemelere geç kalmayacaksınız. Ayrıca, ücretsiz kredi puanı alabilirsiniz, kredi kartı gerekmez. Çok faktörlü kimlik doğrulaması ile birlikte gelen uygulama güvenli ve güvenlidir. Nane uygulaması ücretsizdir ve Android ve iPhone için kullanılabilir.

Android için Nane İndir

İOS için Nane İndir

 

Goodbudget

best apps for saving money

Bütçeleme için bir başka güzel uygulama Goodbudget. Aynı zamanda ücretsiz bir tanesidir. Goodbudget, paranızı akıllıca yönetmenize ve harcamalarınızı izlemenize yardımcı olur. Bir ton kullanışlı özellik ile birlikte geliyor. Uygulama otomatik olarak iPhone, Android ve web üzerinden senkronize edilir ve tüm verileriniz güvenle Goodbudget’ın web sitesine yedeklenir. Hesap ekleyebilir ve düzenleyebilir, işlemleri arayabilir, tüm harcamalarınızı izleyebilir, işlemleri zamanlayabilir, gerekirse bütçenizi düzenleyebilirsiniz ve daha fazlasını yapabilirsiniz. En önemlisi, uygulama kullanımı çok basittir. Bahsettiğimiz önceki uygulamalarla aynı, iPhone ve Android için kullanılabilir.

Android için Goodbudget’ı indirin

İPhone için Goodbudget’ı indirin

 

Prizma Faturaları

best apps for saving money

Prizma Faturaları zamanında faturalarını izlemek ve ödemek için izin veren başka bir kullanışlı bir uygulama. Prism ile, faturalarınızı veya diğer ödeme türlerini unutmak için bir daha asla kendinizi bulamayacaksınız. Bu, geç veya cevapsız ödemelerden ücretlendirilmekten kaçınacağınız anlamına gelir. Prizmayı yaklaşmakta olan faturaları, tutarlarını ve son tarihlerini takip etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, her zaman ve her yerde faturalarınızı ödemek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi planlamak için kredi kartınızı, banka kartınızı veya banka hesabınızı kullanabilirsiniz. Her şey çok basit, sadece faturalarınızı ve banka hesabınızı ekleyin ve kullanıma hazırsınız.

Android için Prizma Faturaları indir

İOS İçin Prizma Faturalarını İndirin

 

Retailmenot

best apps for saving money

Para kazanmak için en iyi uygulamalar listesindeki bir diğeri RetailMeNot’tur. Özel teklifler ve indirimlerden yararlanarak her zaman bir miktar para tasarrufu yapabilirsiniz. Bu uygulama sadece bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Binlerce mağaza ve restorandan özel fırsatları görebilirsiniz. Uygulamanın çevrimiçi kodları ve yazdırılabilir kuponları vardır ve genellikle tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzu yazarkasa gösterip doğrudan cihazınızdan barkod taramaktır. RetailMeNot ile, uygulama uyarıları anlaşma gibi, halindeyken büyük fırsatlar elde edersiniz. Yakındaki anlaşmalar hakkında her şeyi bilmenizi sağlar. Geçerli konumunuza yakın olan özel teklifleri görebilirsiniz. Korku veren! En sevdiğiniz mağaza ve restoranlardan en iyi fiyatları almayı kaçırmayın.

Android için RetailMeNot’u indirin

İOS için RetailMeNot’u indirin

 

Sosyal yaşamak

best apps for saving money

LivingSocial eklemeden para tasarrufu yapmak için en iyi uygulamaların bir listesini oluşturmamıza izin veremiyoruz. Kullanıcılarının özel teklifler, satın almak ve yapılacak harika şeyler, tatiller ve daha fazlasını bulmasına yardımcı olan harika bir uygulama. LivingSocial ücretsiz ve kullanımı çok basittir. Bundan sonra ne yapacağını bilmiyor musun? LivingSocial’ya danışın, göz açıp kapayana kadar inanılmaz bir şey bulacaksınız. En önemlisi, harika fırsatlar elde edeceksiniz ve ikisini de yapacaksınız – zevk alın ve tasarruf edin. Kuponlarınıza baskı yapmadan erişebilir, harika tekliflere göz atabilir ve ailenizle ve arkadaşlarınızla harika fırsatlar paylaşabilirsiniz. LivingSocial’ı daha önce kullanmadıysanız, bugün başlayın. Size bir kuruşa mal olmaz ve çok şey sunar. Endişelenmeyin – Android ve iOS için kullanılabilir.

Android için LivingSocial’ı indirin

İOS için LivingSocial’ı indirin

 

vouchercloud

best apps for saving money

Vouchercloud ile en iyi fırsatları bulabilir ve yiyecek, moda ve daha fazlası gibi farklı şeyler için teklif verebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz ve gerçekten güzel bir tasarıma sahiptir. Her şeyden önce, kullanımı çok basittir. Başlıca özelliklerinden bazıları özel restoran fırsatlarıdır, bu nedenle daha düşük fiyatlarla şehirdeki en iyi yemeğin tadını çıkarır, moda, teknoloji, seyahat ve daha fazlası için özel teklifler alırsınız. Paranızı hemen her konuda tasarruf edebilirsiniz. Android ve iOS için ücretsiz, dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılıyor ve kullanışlı – kesinlikle para tasarrufu için en iyi uygulamalardan biri olarak listelenmeyi hak ediyor. Bugün deneyin!

Android için Vouchercloud’u indir

İOS için Vouchercloud’u indirin

 

Altın Yıldız

best apps for saving money

Şehrinizde inanılmaz olayları bulmak için Goldstar uygulamasını kullanmaktan daha iyi bir yol yoktur. Birkaç dokunuşla, bir sürü ilginç olay bulabilirsiniz, ancak bu değil. Biletleri en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Goldstar uygulaması, Broadway ve konserlerden spor ve yemek festivallerine kadar her gün yeni etkinlikler getiriyor ve özel indirimler sunuyor. Ayrıca, etkinliğe katılan diğer kişilerin yorumlarını da görebilirsiniz. Gösteriler, konserler, NBA, NFL, NHL ve daha fazlası için biletleri bulabilirsiniz.

Android için Goldstar’ı indirin

İOS için Goldstar’ı indirin

 

trivago

best apps for saving money

Yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar günlük tasarruflar içindir. Ama ya tatile çıkmayı planlıyorsanız? Konaklama önemli şeylerden biridir ve manzaralı bir oda için bir ton para harcamak zorunda değilsiniz. Sadece Trivago’yu indirin ve mümkün olan en iyi fiyata mükemmel bir otel bulun. Trivago seyahat ederken paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Yüzlerce rezervasyon sitesinden gelen otel fiyatlarını karşılaştırarak mümkün olan en iyi teklifi bulacağınızdan emin olun. Ayrıca otel indirimlerini ve özel tatil fırsatlarını bulabilir ve otel inceleme puanlarını okuyabilirsiniz. Harika bir otelde kalmak ve daha az ödemek istiyorsanız, bugün Trivago’yu indirdiğinizden emin olun. Mükemmel tatil garantilidir.

Android için Trivago İndir

İOS için Trivago’yu indirin

 

dansçı

Tatil ve seyahatten bahsetmişken, Hopper’dan bahsetmeyi unutmayın. İhtiyacınız olan uçuşları en iyi fiyatlarla bulmanıza yardımcı olacak, böylece uçak biletlerinde biraz tasarruf sağlayabileceksiniz. Bu uygulama çok sık uçakla seyahat edenler için harika. Uygulama, gelecekteki fiyatların değişimini tahmin edebiliyor ve aynı zamanda en iyi seyahat tarihlerini bulmada da yardımcı oluyor, böylece biraz para tasarrufu yapabilirsiniz. Uygulamanın 60 saniye içinde bir bilet satın almanızı sağlayan süper kullanışlı bir özelliği var, bu yüzden bu özellik sayesinde artık özel teklifleri kaçırmayacaksınız. Hopper uygulaması ücretsizdir ve Android ve iOS için kullanılabilir.

Android için Hopper’ı indirin

İOS için Hopper’ı indirin

 

Tasarruf için en iyi uygulamalardan bazılarını listeledik. Bu uygulamalarla bütçenizi planlayabilir ve buna bağlı kalabilirsiniz, faturalarınızı zamanında ödeyebilir ve ayrıca alışveriş yaparken ve seyahat ederken tasarruf edebilirsiniz. Bunlardan birini denedin mi? En sevdiğiniz para tasarrufu uygulamaları nelerdir?