PC için en iyi 11 Cool Fortnite Duvar Kağıtları [HD ve 4K]

Çapraz platformlu MMO (çevrimiçi çok oyunculu) oyunlarından bahsetmek zorunda kalırsanız, iki isim şu anda gerisini alıyor – PUBG ve Fortnite Battle Royale. 'Savaş rotası' oyun dünyasındaki en son trend olduğu için, ateş çok yakında hiçbir zaman bitmeyecek.

PUBG ilk olarak piyasaya sürülürken, Fortnite ayrıca 200 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıyla aynı düzeyde ilgilenmektedir. Bu kadar güçlü bir temelde, masaüstünüze bir miktar Fortnite aroması eklemek zorunludur.

Öyleyse, hayatta kalma mücadelesi süper mücadelenin hayranıysanız, işte HD ve 4K çözünürlüklerde PC için en iyi Fortnite Battle Royale duvar kağıtları.

Note: To set these images as your desktop background click on the link below each image to download them in their original resolution. Alternatively, you can right-click on the image and choose Save image as.

1. Noel Partisi

Fortnite'ın haftalık zorluklarından biri, adanın her yanındaki Noel Ağaçlarını bulmaktı. Oyuncular bu ağaçları bulmak ve etrafında dans etmek zorunda kaldılar. Garip oyunların yolu, diyorum ki!

Orijinal çözünürlükte indirin

2. Sonsuzluk Gauntlet Modu

Epic Game'in Thanos etkinliği, Fortnite hayranları tarafından iyi karşılandı. Ne yazık ki, sadece sınırlı bir süre içindi. Ancak, o anı sonsuza dek yakalamak istiyorsan, tek yapman gereken aşağıdaki düğmeye basmak.

[Spoiler uyarısı] Son söylentiler, Thanos'un Sonsuzluk Savaşı'ndaki kötü adam olamayacağını öne sürüyor. Şimdi, bu çılgın bir fan teorisi.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
15 Amazing Spider-Man: Homecoming Wallpapers [HD, Full HD, 2K, 4K]

Read More

3. Utter Kaos

Uzun zamandır oyun grafiklerinin pikselleştirildiği ve renk paletlerinin sınırlı olduğu zamanlar. Yıllar geçtikçe, oyun grafikleri bize parlak, zengin ve ayrıntılı bir oyun deneyimi sunmak için önemli ölçüde gelişti.

Orijinal çözünürlükte indirin

4. Karanlık Voyager

Parlak gökkuşağı renkleri, karanlık bir arka plan ve Karanlık Voyager tam hızla ilerliyor – bu görüntüden hoşlanmayan ne? Bu konuda en iyi şey, bu görüntünün tüm ihtişamıyla keyfini çıkarmanız için orijinal görüntünün 4K çözünürlükte mevcut olmasıdır.

Karanlık Voyager'in kıyafeti süper havalı olsa da, en azından söylemek gerekirse, parlak turuncu parıltı görüntüyü biraz garip hissettiriyor.

Orijinal çözünürlükte indirin

5. İticileri Güçlendirin, Jarvis!

Jarvis'ten (veya JARVIS'den) bahsetmişken, adın Just A Oldukça Çok Akıllı Sistem'in kısaltması olduğunu biliyor muydunuz. Tony Stark'a (Iron Man Duvar Kağıtları'nı kontrol et) kıyafetlerini çalıştırmada yardım etmenin yanı sıra, bu süper akıllı bilgisayar aynı zamanda Stark Mansion ve Stark Tower'ı da işletiyor.

Orijinal çözünürlükte indirin

6. Starlit Skies Sagası

Basit bir video oyunu veya gelişmiş bir çapraz platform olsa da, bizi şaşırtmak için oyundan daha fazlasını gerektirir. Zaman zaman, zengin ve canlı grafikler görmezden gelmek için çok güzel. Örneğin, yukarıdaki görüntüdeki detay ve renk seviyesine bir göz atın, kesinlikle çok etkilenecektir.

Orijinal çözünürlükte indirin

7. Buzz

Fortnite, Aralık 2018’de uçaklar ekledi. Onlarla ilgili en iyi şey, paraşütle atladıktan sonra düşmanlarınıza doğru fırlayabilmeniz.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
8 Stunning HD Tesla Wallpapers That Every Car Lover Should Get

Read More

8. Mor Sorun

Koyu renkli arka planlar üzerinde gösterişli neon renkler genellikle göz alıcıdır. Ayrıca, bu görüntüyü AMOLED ekranlı telefonunuz için alıyorsanız, renkler belirecek ve daha da iyi görünecektir. Ayrıca koyu renkli arka plan, değerli pil suyunun korunmasına yardımcı olur.

Orijinal çözünürlükte indirin

9. Brooding Master

Fortnite'deki Raven derisinin Paragon'dan Revenant'tan (Epic Games tarafından iptal edilen bir oyun) ilham aldığını biliyor muydunuz? Revenant, görevini yapmadan önce hedefleri izole eden kısır bir ödül avcısıydı.

Her iki karakter de aynı parlayan gözlere, kısmen gizlenmiş bir yüze sahip ve siyah deri cübbeleri giyiyor.

Orijinal çözünürlükte indirin

10. Gökyüzünü Hedefleyin

Fortnite, PUBG gibi, ayakta kalan son adamın aynı kuralına göre oynuyor. Sadece bir kazma ile iniyorsun ve kimse seni vurmadan merdiveni tırmanmak zorundasın. İlk galibiyetinizi almak için kaç girişiminiz oldu? Sayımı bizimle paylaşır mısın?

Orijinal çözünürlükte indirin

11. Güçlü Omega

Omega, popüler Fortnite derilerinden biridir. Bu cildin en önemli özelliği özelleştirilebilir vurgu ışığıdır. Ne yazık ki, bu şık ışıklar Omega takım elbise kilometrelerce uzakta görünür hale getirir.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-650{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/206808/discord-vs.-twitch_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1540562436’);background-size:cover;background-position:center center}

#games

Click here to see our games articles page

Savaşa Hazır mısınız?

Aylar boyunca, yapımcılar birkaç ay ara verirseniz, oyunu veya çevreyi tanımayacağınıza kadar büyük miktarda değişiklik yapmaya devam ettiler. Heyecan verici ve aynı zamanda biraz korkutucu.

Peki, bu duvar kağıtlarından hangisini elde edeceksiniz?

Sıradaki: Efsanelerin Aşk Ligi. Bu şaşırtıcı duvar kağıtları ile bu harika oyunun büyüsünü alın.