PC Oyun için 7 En İyi Bluetooth USB Adaptörleri

Dünya kablosuz hale geldiğinde, PC'nizin Bluetooth bağlantısı olmadığını bilmek acı vericidir. Geçen ay bir dizüstü bilgisayardan biraz daha eski bir masaüstüne taşındım. Kablosuz kulaklıklarımı bağlayamadığımda şaşırdığımı hayal edin ve o zaman kaliteli Bluetooth USB Adaptörleri aramaya başladım.

Küçük boyuttaki bu küçük aksesuarlar hakkında iyi bir şey, onları PC'nizdeki bir USB portuna takmanız yeterlidir ve gitmeleri iyidir.

Bu yazıda, PC oyunları için en iyi Bluetooth USB adaptörlerinden bazılarını keşfedeceğiz.

Bluetooth USB Adaptörleri Alırken Kontrol Edilmesi Gerekenler

Satın almadan önce kontrol etmeniz gereken bazı şeyler var.

  • Gecikme
  • Boyut
  • Bluetooth aralığı

Tüm USB adaptörleri kablosuz kulaklık ve kulaklıklara bağlanırken, oyun denetleyicileri için aynı şeyi yapmadıklarını aklınızda bulundurmanız gerekir.

Ayrıca, PC'nizin USB A çıkışlarından birini feda etmeniz gerekir.

Note: Before Windows 8, Windows laptops and PCs didn’t have the support for Bluetooth Low Energy (BLE) devices. Microsoft brought the said profiles in Windows 10.

Bu nedenle, sisteminizde Windows 7 ya da altı çalışıyorsa eşleştirme sorunlarını ya da bağlantı sorunlarını görebilirsiniz.

Also on Guiding Tech
Is Windows 10 Still Free and Can You Upgrade from Windows 7 or 8? We Explain

Read More

1. Avantree DG40S Bluetooth USB Adaptörü

satın almak

Avantree DG40S Bluetooth USB Adaptörü

Üç binin üzerinde kullanıcı incelemesi ile Avantree'nin DG40S Bluetooth adaptörü Amazon'un Seçimi etiketine sahip ve% 70'den fazla olumlu eleştirisi var. Bu adaptör, Windows 10 PC'lerde özel bir kurulum işlemine ihtiyaç duymaz. Ayrıca, bunlar bir çift kablosuz kulaklıktan oyun farelerine veya kontrol cihazlarına kadar her şeye bağlanabilir. Bu cihaz EDR ile Bluetooth 4.0 kullanıyor ve 3 Mbps'ye kadar aktarım hızlarına sahip.

Müzik kalitesiyle ilgili olarak, iyi bir ses kalitesi ve etkileyici bir hız elde edeceksiniz. Minimum gecikme süresi var ve oyun deneyimi neredeyse kusursuz.

Çoğu kullanıcı incelemesi, bu cihazı basit bağlantı işlemleri için övüyor. Ancak harici hoparlörler gibi farklı cihazlar için farklı olabileceğini unutmayın.

Note: The Avantree DG40S isn’t compatible with the Xbox One controllers and Nintendo consoles.

12,99 $ olarak fiyatlandırılır.

2. Takılabilir Bluetooth 4.0 Düşük Enerji Mikro Adaptörü

satın almak

Takılabilir Bluetooth 4.0 Düşük Enerji Mikro Adaptörü

Sırada Plugable'dan kablosuz USB adaptörümüz var. Bir seferde yedi cihaza eşleştiğini ve bir cihazın aktif kaldığını iddia ediyor. Windows ve Linux sistemlerinde uyumludur ve bu nedenle oyun oynamak, film izlemek veya müzik dinlemek için ideal bir seçenek gibi görünmektedir. Menzil, bir kullanıcının 48 ayağa kadar çıkabileceğini iddia ederek iyidir.

Bunun yanı sıra, oyun denetleyicilerini bağlayabilir ve tanıma ve sonraki eşleştirmelerle ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız. Akılda tutulması gereken tek şey, USB 3.0 bağlantı noktasına takmamanızdır, çünkü sivilceli bağlantı sorunlarına neden olabilir.

Bir yandan, Takılabilir Bluetooth 4.0 Düşük Enerji Mikro Adaptörü, araba stereoları, TV'ler veya MAC'ler ile uyumlu değildir. Sizinkini Amazon'dan 12.95 dolara alabilirsiniz.

3. Kablo Önemlidir USB Bluetooth Adaptörü

satın almak

Kablo Konuları USB Bluetooth Adaptörü

Sonra, listemizde, Kablo Matterlerinden bir USB adaptörümüz var. Mükemmel bağlantısı, sıfır gecikmesi, iyi ses kalitesi ile ünlüdür ve çoğu Windows sistemine bağlanır. Bu küçük adaptör güç tasarrufludur ve ilgili cihazdan minimum güç harcadığını iddia eder.

İlginçtir, kullanıcılar bu yeni ürünü, oyun söz konusu olduğunda gösterdiği performans nedeniyle övdü.

Ancak, bazı Windows 7 kullanıcıları yükleme sorunları hakkında şikayette bulundular, bu nedenle hala Windows 7'de iseniz bunu düşünebilirsiniz.

Also on Guiding Tech
Bluetooth 5.0 is Here: What You Need to Know

Read More

4. PC için Techkey Bluetooth Adaptörü

satın almak

PC için Techkey Bluetooth Adaptörü

PC için Techkey Bluetooth Adaptör orada en iyi USB adaptörlerinden biridir ve çok sayıda iyi değerlendirme bunun için konuşur. Şimdiye kadar, kullanıcılar nadiren herhangi bir bağlantı veya performans sorunu bulamadılar. Sadece% 6 olumsuz ve% 76 olumlu eleştiriye sahip.

Nintendo Wii controller, Xbox One controller veya kablosuz klavyeler gibi bir çok oyun aygıtını destekler.

Yukarıdaki ürünlere benzer şekilde, Windows 10 sistemindeyseniz otomatik olarak bağlanır. Bu fiyat 12.99 dolar.

5. SoundBot SB340 Evrensel Tak ve Çalıştır Bluetooth 4.0 USB Adaptörü

satın almak

SoundBot SB342 Evrensel Tak ve Çalıştır Bluetooth 4.0 USB Adaptörü

SoundBot SB342 Universal adaptör, yaklaşık iki bin müşteri yorumu ve 5 üzerinden 3,6 yıldız olarak değerlendirildi. Bu, standart Bluetooth v4.0 Sınıf 2'yi EDR ile bir araya getirir ve 10 metreye kadar bağlantı sağlayabilir. Birden fazla cihazı destekler, ancak bu cihazlarda standart olduğu gibi, bir defada yalnızca tek bir etkin bağlantı kurabilir.

6. PC için Sabrent USB Bluetooth 4.0 Mikro Adaptör

satın almak

PC için Sabrent USB Bluetooth 4.0 Mikro Adaptör

% 10'dan az negatif incelemeyle PC için Sabrent USB Adaptörü, Amazon'un Bluetooth çevre birimleri listesinde en yeni girenlerden biri. Listedeki diğer adaptörlerle aynı özelliklere sahiptir. Bunun tek farkı, bunun durumunu gösteren, sonunda küçük bir ışık göstergesine sahip olmasıdır.

Bu, sıradan oyuncular ve yeni başlayanlar için iyi çalışıyor. Ancak, canlı sohbetlerle ciddi bir oyun oynuyorsanız, bunu kaçırmak isteyebilirsiniz.

Birkaç kullanıcının eşlik eden yazılımın spam olduğunu bildirdiğini unutmayın. Neyse ki, Windows 10 kullanıcıları bu bölümü tamamen atlayabilir.

Sabrent USB Bluetooth adaptörü 7,99 $ olarak fiyatlandırılır.

Also on Guiding Tech

.camp-list-407{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/214574/6-Best-Fujifilm-Instax-Mini-9-Cases-and-Accessories-Bundles-FI_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.png?1548517717’);background-size:cover;background-position:center center}

#accessories

Click here to see our accessories articles page

7. ZEXMTE Bluetooth USB Adaptörü

satın almak

ZEXMTE Bluetooth USB Adaptörü

Son fakat en az değil, ZEXMTE Bluetooth USB Adaptörümüz var. Yine, bu bir rahat oyun bakarak sürece, bu iyi bir seçenektir. Windows 10 ile uyumlu olan bu USB adaptörü kendi kendine kurulur. Ürün yelpazesi iyi, ancak uzun menzilli olmasını beklemeyin, 9 $ 'lık bir üründen bekleyebileceğiniz en iyisi budur.

Genel performans söz konusu olduğunda, değerlendirme biraz karışık. Bazı kullanıcılar berbat menzilden şikayet ederken, aynı zamanda diğerleri performans ve bağlantılarına övgüde bulundu.

Diğer benzerlerine benzer şekilde, bu cihaz USB 2.0 bağlantı noktasına bağlandığında en iyi şekilde çalışır.

Kablosuz git!

Bunlar satın alabileceğiniz en iyi Bluetooth USB adaptörlerinden bazılarıydı. Bu ürünler hakkında dikkat edilmesi gereken bir şey, fiyat için kusursuz performans veya dayanıklılık bekleyemeyeceğinizdir. Yine de yukarıdakiler size gecikmesiz bir deneyim yaşatmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Sıradaki: Hangi Bluetooth hoparlörünü alacağınızı mı merak ediyorsunuz? Aşağıdaki yazıdan paranın satın alabileceği en iyi konuşmacıları inceleyin.