PINGPONG ile Knox açma olmadan Samsung Galaxy S6 nasıl kök

Galaxy S6 cep telefonu Samsung tarafından 1 Mart 2015 tarihinde Barselona'da düzenlenen Mobile World Congress'te duyuruldu. Telefonun piyasaya sürülmesinden bu yana mobil dünyanın bu yüksek teknoloji ürünü parçasından muazzam beklentiler geldi. Samsung Galaxy S5'in ve yeni piyasaya sürülen Galaxy S6'nın şekli ve boyutu oldukça benzer. Ancak Galaxy S6'nın diğer özellikleri, selefinden tamamen farklı.

Samsung Galaxy S6 cep telefonunun 5.1 inç Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı var. 577 ppi'lik bir piksel yoğunluğuna sahip 1440 x 2560 piksellik bir çözünürlük yoğunluğuna sahiptir. Bu, ekrana mükemmel ekran sunar. Cihaz, şu anda piyasada bulunan en dayanıklı telefonlardan biri olan sadece alüminyum ve camdan yapılmıştır. Cihaz, 1,5 GHz Octa Core işlemci ve 3 GB RAM ile süper hızlı. Cihaz, kablosuz şarj etme seçeneğine de sahiptir ve yüksek çözünürlüklü görüntüler için mükemmel bir kameraya sahiptir.

Ayrıca bkz. Knox S6 Edge'i Knox sayacını düşürmeden nasıl kök

Yüksek performanslı donanımına sahip olan cihaz, teknolojiler arasında yeni bir favori olmakla birlikte, cihazın kök kabiliyetinin bir eksi noktası olmaması nedeniyle tüm kabiliyetini ortaya çıkaramıyor. İnsanlar, cihazı köklendirmeye çalışırlarsa, Samsung'un dahili güvenlik özelliği nedeniyle Knox'un garantisini geçersiz kılabileceğinden korkuyorlar. Cihazın tüm potansiyelini açığa çıkarmada bu engelleri kaldırmak için size Samsung Galaxy S6'yı PINGPONG ile Knox'u Tripping yapmadan nasıl yapacağınızı öğreten bu kılavuzu sunuyoruz. Şimdi PingPong'un ne olduğunu bilmeyenler için, XDA'nın üst düzey bir geliştiricisi idler1984 tarafından geliştirilen küçük bir köklendirme aracıdır.

Verizon Galaxy S6 Edge ve AT & T Galaxy S6 Edge için köklenme işlemi de Technobezz'de tartışıldı.

Biz PINGPONG ile Tripping Knox olmadan Samsung Galaxy S6 Root nasıl Kök öğrenme öğrenmek için önce cihazınıza tam olarak ne köklendirme yapar ve ne bir Knox bildirin.

Köklenme nedir?

Bir cihazın köklenmesi, telefonun çalışmasına derinlemesine girmek ve telefonun alt sistemine erişim kazanmak anlamına gelir. Tüm işletim sistemine erişmenizi sağlar ve herhangi bir yönünü özelleştirmenizi sağlar. Bu, yerleşik uygulamaların kaldırılmasını, modlar ve romlarla özelleştirmeyi ve hızaşırtmayı veya işlemcinin saatin altında kalmayı içerir.

Knox nedir?

Knox, her Samsung telefonunda, kullanıcının işletim sistemine erişimini kısıtlayan dahili bir özelliktir. Özellik ilk olarak Galaxy Note 3 ile piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Samsung cihazlarının düzenli bir özelliği haline geldi. Knox özelliği, kök uygulamalarının çalışmasına izin vermeyen bileşenlere sahiptir. Knox'un varsayılan değeri 0'dır ve cihazı rootlamaya çalıştığınızda 0x1 olarak değişir. Bu, taşıdığı cihazın garantisini geçersiz kılar.

Şimdi PINGPONG ile Knox'u Tripping olmadan Samsung Galaxy S6'nın Kökünü nasıl yapacağımıza dair rehberimizle devam edelim. Bu adım kılavuz bir adımdır ve doğru adımları yapmak Samsung Galaxy S6 root sağlar. Bu, garantiyi geçersiz kılmadan köklenme anlamına gelir.

PINGPONG ile Knox Açma olmadan Samsung Galaxy S6 Nasıl Köklenir

  • Aygıtın köklenmesi için temel gereksinim, PingPong kökü olan köklendirme yazılımını almanızdır. PingPongroot_beta5.1.apk dosyasını indirin.
  • Şimdi bu dosyayı Samsung galaxy S6'nıza kopyalayın. Bunu dahili depolama veya harici depolama birimine kopyalayabilirsiniz.
  • Cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen yüklemeleri kabul etmesini sağlayın. Bunu yapmak için Ayarlar – Sistem – Güvenlik'e gidin. Ve şimdi ayarların tümünü 'Tüm Bilinmeyen Kaynaklardan' izin verin.
  • Kopyalanan dosyayı açarak PingPong Root'u yükleyin.
  • Araç kurulduktan sonra açın.
  • PingPong'u açtığınızda, SuperSu’yu otomatik olarak kurmaya başlayacaktır.
  • Yüklemenin tamamlanmasını sağlayın.
  • Artık SuperSu yüklendikten sonra açın. Bir hata mesajı görüntülenecek ve PingPong Root'a geri alınacaksınız. Olması gerektiği gibi hata hakkında endişelenmeyin.
  • Şimdi PingPong köküne geri döndüğünüzde, 'Root Get' seçeneğine dokunun. İşlem başlayacaktır.
  • Tamamlandığında, cihazı yeniden başlatmanız gerekir.

Cihazınız şimdi başarıyla köklendi ve şimdi PingPong Root'u kaldırabilirsiniz.

Kök Root Checker'dan da onaylayabilirsiniz.

Daha fazla yardım için bakın