Pixel 3’te sesli mesaj nasıl kurulur

Google Pixel 3’ün çeşitli özelliklerine ek olarak, sesli postayı etkinleştirmek de kullanıcı olarak zor olabilir, çünkü içinde bulunduğunuz operatöre ve hangi firmware’i kullandığınıza bağlı olarak değişebilir. Dolayısıyla, bu eğitimde, hangi servis sağlayıcıya ait olduğunuzdan bağımsız olarak sesli postanızı nasıl ayarlayacağınızla ilgili temel adımları sağlayacağız. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

    Ana ekrandan Telefon simgesine dokunun. Sesli Posta simgesine dokunun veya sadece 1 tuşunu basılı tutun. İstendiğinde sesli posta şifrenizi girin. # Tuşunu basılı tutun.

Not: Sesli postanızı ilk kez etkinleştiriyorsanız, sesli postanızı başarıyla yapılandırmak için sesli komut istemi tarafından sağlanan adımları izleyin. Ayrıca, adımlar bulunduğunuz operatöre göre değişebilir.

Daha önce söylediğim gibi, bir sesli posta ayarlamak, hangi servis sağlayıcıya ait olduğunuza göre değişebilir ve sesli mesajınızı başarıyla kurmanız için sesli komut istemini izlemeniz ve gerekirse sesli posta şifresini girmeniz gerekir. Ancak şifrenizi unutursanız, servis sağlayıcınızı arayabilir ve isteyebilirsiniz.

Umarım bu nasıl yapılır yazısı size şu ya da bu şekilde yardımcı olmuştur. Lütfen bu yayını arkadaşlarınızla veya benzer sorunları olan insanlarla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun. Okuduğunuz için teşekkürler!