PUBG Mobile'da hayatta kalmak ve kazanmak için ipuçları ve püf noktaları

PUBG Mobile sonunda dünya çapında piyasaya çıktı ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz. Kavgaya atlamanın zamanı geldi! Kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu yazıda, PUBG mobil cihazlarda nasıl iyi bir başlangıç ​​yapılacağına dair ipuçlarını ve püf noktalarını sunacağız, rakiplerinizi yok etmek ve bu lezzetli tavuk yemeğini yakalamaya devam edeceğiz.

 • Bunlar şu anda Android'de en iyi oyunlar
 • Hiçbir şey için bir şey ister misin? Bu harika ücretsiz Android oyunlarını deneyin

Tipik PUBG Mobile oyun modu, çıplak ve umutsuz yarışmacıların, bir tek ayakta durana kadar birbirlerini nazikçe katletmeleri için dişli ve silahlarla dolu bir adaya bırakıldıkları her yerde ücretsiz bir oyundur. Basıncı açmak için oyun alanı periyodik olarak küçülüyor, oyun alanının dışına bırakılan oyuncuların otomatik olarak atılması. Evet, tıpkı filmdeki gibi.

Yeni bir oyunla uğraşmak kolay değil ve herkes seni almak için dışarı çıktığında hayatta kalmaya çalışıyor, ama iyi bir başlangıç ​​yapmanıza ve rakiplerinize bir avantaj sağlamanıza yardımcı olacak bu ipuçlarını saklayın.

Atlamak:

 • Paraşütle atlama
 • Yağma
 • Otomatik fonksiyonları kullanma
 • Agresif ol
 • Hedef al
 • Kulaklarını kullan
 • Ayarları yapın
 • Arabalara dikkat et
 • Arkadaşlarla oynamak

PUBG Mobile

Kasabaya yalnız bırak

PUBG Mobile'da, ilk stratejik hamleleriniz bir silah almadan ya da yere çarpmadan önce başlar. İlk olarak, düşmek için iyi bir yer seçmelisiniz.

Bu kararda iki faktör vardır:

 1. Binalarda yağma vardır.
 2. Diğer herkes de yağma istiyor ve seni öldürmeye çalışıyor.

Oldukça bir ikilem. Yağmalamak için binaların yanına inmeyi hedeflemek isteyeceksiniz, ancak düşmanlarla kaynaşmış olabilecek en popüler olanlardan kaçının.

Look out for buildings. / © AndroidPIT

Belki bazı hotseverler doğrudan kalabalığa dalmak, ilk silahı almak ve sadece yavaş konuşmaları ele geçirmek isteyecektir, ama bu kılavuzu henüz okumadığın, çaylak. Bunun yerine, diğer oyuncuların gitmediği bir bina hedefleyerek iyi bir başlangıç ​​yapın.

Önce ganimet, sonra soru sor

Savaş olacak ve ilklerini bir silahlı çatışmaya getiren kaybeden olmak istemezsiniz. İnişte ilk önceliğiniz yağmalamak olmalıdır. Tabii ki ilk ipucumuzu takip ettin ve düşmanlardan uzakta bir binaya düştün, değil mi? Harika. Şimdi içeri gir ve yağma.

Bir silah her zaman önceliklidir. Ardından, sizi harekete geçirmeniz için vücut zırhı ve iyileştirici öğeler.

Get tooled up. / © AndroidPIT

Bir dizi silah ve diğer eşyalarınız olduğunda, bölgeyi keşfettikçe ve düşmanları aşağıya çekerken hangi silahların sizin için en iyi şekilde çalıştığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Ama önce, her şeyi al. PUBG Mobile, bu işi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak kullanışlı bir oto-loza sahiptir.

Otomatik fonksiyonları kullan

Dokunmatik ekranda aksiyon oyunları oynamak zor olabilir, ancak PUBG Mobile'ın bunu kolaylaştırmak için birkaç kolay otomatik işlevi vardır. Kendin için hayatı zorlaştırma. Onları kullan.

 • Otomatik sprint: tam hızda çalışırken simge görünür. Sadece parmağınızla üzerinde gezdirin ve daha sonra basılı tutmaya gerek kalmadan çalışmaya devam edelim.
 • Ücretsiz bakış: Fortnite'a rakip olmayan kullanışlı bir özellik, etrafınıza bakmak ve etrafınıza bakmak için haritanın hemen altındaki küçük göz simgesini sürükleyebilirsiniz. Bu, çalışırken çalışırken çalışır, böylece yönünüzü değiştirmeden etrafınıza bakabilirsiniz.
 • Otomatik yağmalama: Avatarınız nadiren kapsamak, silah, zırh ve daha fazlasını yapmak zorunda kalmadan temel öğeleri alır. Envanteriniz dağıldığında, tercihlerinizi takip ettiğini kontrol etmek isteyebilirsiniz, ancak oyun bu konuda oldukça akıllıdır.

Agresif hatırlı olun, mobilde olduğunuzu unutmayın

PC veya Xbox'ta PUBG'ye alışkın olduğunuz kişiler gizleme, kendini koruma ve dikkatli bir şekilde hassaslaştırma konusunda daha fazla odaklandığınız temkinli bir tarzda kullanılabilir. Bu yumuşak-yumuşak yaklaşım cep telefonunda çalışmayacak, evlat. Kontroller daha az hassastır, doğruluk daha zordur.

Bu, daha fazla oyuncuyu yakalama olasılığınızın daha düşük olduğu anlamına gelir ve genellikle, düşmanınızın size çarpmasından önce birkaç kez ateş edebilirsiniz.

Strike hard, strike fast! / © AndroidPIT

Silah sesi duyduğunuzda, hemen panik yapmak ve kapak için koşmak yerine, tabloları çalıştırmayı deneyin. Dokunmatik ekran kontrolleriyle biraz düzleşen oyuncular arasındaki beceri seviyeleriyle, avantaj, kesinlikle saldırganlıktan yanadır. PUBG Mobile'da saldırı, en iyi savunma şekli olabilir.

Opinion by Nicholas MontegriffoPUBG Mobile rewards aggression more than on the PC versionWhat do you think?50503 participants

Hedef al

Bu, beceriyi pencereden dışarı attığınız anlamına gelmez. Çılgınca ateş etmek, atışlarınızı boşa harcayacaktır ve başkalarını varlığınıza bildirecektir. Düzenli PUBG'de yerinizi ve hedefinizi korumaktan korkuyor olabilirsiniz. Ayakta durmak, kafanı patlatırsın demektir.

Ama Mobile'da, bu çekimlerin çoğu zaten herhangi bir doğrulukla size ateş edilmiyor, o yüzden durun ve nişan alın ve sayımlarınızı yapın. On saatten dokuz kez, bu bir bekleyişin olacağı anlamına gelir.

Only winners get dinners. / © AndroidPIT

Hedefleme, ekranın sağ tarafındaki küçük artı simgesini kullanarak, hedefe doğru sürükleyebileceğiniz ekran ile yapılır. Eğer sağ başparmak ile nişan almak ve vurmak çok garip ise, ekranın solunda ekstra bir yangın düğmesi etkinleştirmek için ayarlara gidebilirsiniz. Şu an sizin için hangisi daha hızlısa kullanın. Suckers sadece aynı şekilde ölüyor.

Kulaklarını kullan

Başkalarını senin varlığın hakkında uyarmakla ilgili olan neydi? Ah evet. PUBG'de, işitme duymanız anahtardır. Arkaplan müziği rahatsız etmeden, yaklaşan çekimleri ve yakınınızdaki hareket sesini almak için kulaklarınıza güvenmeniz gerekir.

Kulağa bir kulak hayat ve ölüm arasındaki farkı yaratabilir, bu yüzden diğer mobil oyunlar gibi metroda sesini kısarak PUBG Mobile oynamak için cazip olmayın. Bunun yerine, size bir avantaj sağlamak için bazı iyi kulaklıklara yatırım yapın.

Tercihlerinizi ayarlayın

PUBG Mobile'da, bilge bir savaşçı, şartlarınızda savaştığınızdan emin olmak için ayarları her zaman ayarlıyor. Sun Tzu, muhtemelen, dedi. Oyunun seçenekler menüsünde, genellikle fark edilmeden geçen birkaç ayar vardır, ancak bir miktar tweaking size zafer kazandırabilir.

Seriously, you need to use these. / © AndroidPIT

Oyunun yavaş mı çalışıyor yoksa jankily mi? Oyunun daha düzgün oynamasını sağlamak için grafik ayarlarını düşük ve FPS ayarlarınızı yüksek olacak şekilde ayarlamayı düşünün. Savaş çirkin, ama kazanan güzeldir.

Stil ve beceri seviyenize uyacak bazı seçenekleri değiştirirseniz, daha hızlı ve daha etkili bir şekilde oynayacaksınız. Menüde, duyarlılık ayarlarını yapabilir, ekran üstü simgelerin yerini değiştirebilir ve otomatik yağma ayarlarını burada devre dışı bırakabilir veya ayarlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi, sol ateş butonunu etkinleştirmek gerçek bir oyun değiştirici olabilir.

Arabalara dikkat et

PUBG, Mobile veya başka bir şekilde en sinir bozucu şeylerden biri, güvenli bölgeye hızlı bir şekilde girmeden ölüm bölgesinde yakalanıyor. Hızlı bir seçenek isteyeceksiniz ve bu genellikle bir araba anlamına gelir. Arabaların nerede bulunduğunu öğrendikten sonra, duvarların kapanması için onları aklınızda bulundurun. Bazı oyuncular bile favori silahları yerine arabaların yakınında durmayı önceliklendirir.

Arkadaşlarından biraz yardım al

Eğer PUBG Mobile'ın herkes için ücretsiz olarak düştüğünü düşünüyorsanız, o zaman size katılmak için bildiğiniz arkadaşlarınız varsa, becerilerinizi geliştirmek için bazı takım oyunları oynamayı düşünebilirsiniz. Ekip çalışması, özellikle daha yetenekli oyuncularla, biraz daha az yoğun ve temelleri kavramak için daha fazla nefes alma odası sunuyor. 'Herkes için ücretsiz olarak yüz yüze mermiyle tanışırsanız' arkadaşlarınız 'sizi eğitmekten pişman olabilir.

 • PUBG'den sonra başka harika Android oyunları nasıl çıkıyor? Burada bul
 • İnternet yok? En iyi Android çevrimdışı oyunları dene

Bu, PUBG Mobile’a başlamak ve baskın olmak için şu anda tüm ipuçlarımız. Oynamaya devam ettikçe daha fazla ekleyeceğiz, ancak paylaşacaklarınız varsa, bunları aşağıdaki yorumlarda bırakabilirsiniz!

Razer Telefon satın alınır

Best price

Razer Phone – 64GB – Black (Unlocked) Smartphone

£460.00

£460.00 total

Check Offer

Razer Phone – 64GB – Black (Unlocked) Smartphone

£460.00

£460.00 total

Check Offer

Razer Phone – 64GB – Black (Unlocked) Smartphone Bargain Price

£470.00

Shipping from £6.99
£476.99 total

Check Offer

Razer Phone – 64GB – Black (Unlocked) Smartphone

£475.00

Shipping from £7.00
£482.00 total

Check Offer

Razer Phone – 64GB – Black (Unlocked) Smartphone Brand new in box

£495.00

£495.00 total

Check Offer

Compare prices